Hotel U Kabinky

Janské Lázně, Černohorská 323

„Krásné ubytování. Slečna recepční/provozní se nám skvěle věnovala, poradila s výlety a pomohla s plánováním. Velká spokojenost.“ — Kateřina, Před 4 roky

„Krásné ubytování. Slečna recepční/provozní se nám skvěle věnovala, poradila s výlety a pomohla s plánováním. Velká spokojenost.“ — Kateřina, Před 4 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Hotel U Kabinky
Černohorská 323, Janské Lázně, 542 25 (zobrazit na mapě)

Hotel U Kabinky

Černohorská 323, Janské Lázně

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí zvířata nejsou povolena
Kolárna
Lyžárna

Hodnocení podniku

4,4/5 (9 hodnocení)
Martin

Výborná poloha hotelu. Krásné čisté pokoje. Vnikající jídlo. Ochotný personál. ALE!

ALE! Náš pokoj měl okno nad restaurací (nad její letní zahrádkou), při našem pobytu zde probíhala jistá firemní akce, kde neuvěřitelný hluk byl do 2 hodin do rána. Jelikož se drželi denní teploty přes 30 stupňů Celsia nešlo zavřít okna jinak bychom se upekli ve vlastní šťávě. Dalo by se to vydržet ale ne v našem případě kdy jsme na dovolené s 1,5 ročním synem. Nebyli jsme jediný komu hluk z restaurace vadil. majitelé hotelu by si měli rozmyslet co je pro ně primární – spokojení hosté? a nebo „kšeft“ z firemní akce, kdy se nedá v noci díky hluku spát a ráno jsou po celém hotelovém okolí rozbité střepy – nemluvě o tom že vedle této hotelové restaurace je i parkoviště pro hosty hotelu a najít ráno své auto na kterém jsou obtištěny kolečka od půllitrů není příjemné. Toto je jediné ale zároveň velké mínus.

Michaela

Osobně jsem byla se vším spokojená, personál byl moc milý a ochotný, na všechny dotazy se nám ihned dostalo odpovědí. Vše bylo podle našich představ. Mohu jen doporučit.

Alex

Zaměstnanci hotelu byli příjemní a ochotní, jen trochu vázla komunikace mezi nimi.
Balíček byl bohatý, zvlášť koloběžky jsme si užili. Naopak Aquacentrum bylo zklamáním.

Hotelové večeře byly denní menu restaurace Karmela, na což nás nikdo neupozornil. Oproti á la carte byly menu podprůměrné a tři ze tří hlavních chodů obsahovaly houby, dezerty také žádná sláva.