EDUCA Hradec Králové

Hradec Králové a další pobočka

"Pruvodkyne byla uzasna, vsechno krasne vypravela, a hrozne moc toho vedela.. ridic byl v pohode, cesta byla prijemna… " — Martina, Před 3 roky

"Pruvodkyne byla uzasna, vsechno krasne vypravela, a hrozne moc toho vedela.. ridic byl v pohode, cesta byla prijemna… " — Martina, Před 3 roky

EDUCA Hradec Králové
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

EDUCA Hradec Králové

Plácelova 1257, Hradec Králové

Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Tivoli

Zobrazit na mapě
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Dagmar
Neli

skvělá průvodkyně
dojemné a zajímavé

Jaroslava

vše proběhlo jak mělo a místní průvodkyně Češka výborný komentář byla úžasná co vše nám pověděla a co znala

trošku pan průvodce připadal nám jako by tam byl taky poprvé :-(

Hodnocení podniku EDUCA Hradec Králové

Hodnocení podniku EDUCA Hradec Králové

4,1/5 (118 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dagmar
25. 12. 2017
Neli

skvělá průvodkyně
dojemné a zajímavé

23. 11. 2015
Jaroslava

vše proběhlo jak mělo a místní průvodkyně Češka výborný komentář byla úžasná co vše nám pověděla a co znala

trošku pan průvodce připadal nám jako by tam byl taky poprvé :-(

20. 7. 2015
Mirka

Průvodkyně úžasná!

Delegát vůbec netušil, co a jak.

20. 7. 2015
Josef

Osvětim

organizace zájezdu

20. 7. 2015
Martina

Pruvodkyne byla uzasna, vsechno krasne vypravela, a hrozne moc toho vedela.. ridic byl v pohode, cesta byla prijemna…

Delegat, to bylo neco naprosto sileneho
.. clovek „na svem miste“ :D :D sileny.. nevedel nic, kdyby tam nebyl, vubec nic by se nestalo …

20. 7. 2015
Veronika

– sluzby pruvodci

-Spatna organizace, nic horsiho sem nezazila
-Cestovka nekomunikuje v pripade reklamace
-Pristup mrtvyho brouka
-Kdyz chcete mit skazeny vylet, tak tahle cestovka je na to expert ..

Vyjádření partnera
EDUCA Hradec Králové Před 3 roky

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš komentář. Ohledně pokažené organizace zde bylo napsáno již mnoho. Abych to znovu shrnul, nejsme schopni ovlivnit selhání pronajatého pana delegáta, který byl před tím vyzkoušen na několika akcích a dopadlo to vždy dobře. Osobní selhání nedokážeme ovlivnit.
Mrtvého brouka rozhodně neděláme. Na Váš email již bylo odpovězeno. Omlouvám se za opožděnou reakci na Vaší stížnost, nicméně jsme k tomu měli své důvody, jako je stěhování naší společnosti do nových prostor + čerpání dovolených. Ohledně Vaší poslední věty bych si dával pozor na to, co zde píšete. Velmi se to blíží veřejné pomluvě, pozor na to... ! (vzhledem k množství odjetých a spokojených klientů). Cestovní ruch je práce s lidmi. Ne každému se zavděčíte, ne vždy se vše povede tak, jak bychom si představovali. O problémech, které způsobil pan delegát, jsme byli informováni a byly podniknuty patřičné kroky k nápravě.
Děkujeme

7. 7. 2015
Iveta

Samotná prohlídka super, skvělá průvodkyně!

Autobus na rozpadnutí, klimatizace buďto chladila, že byla všem zima nebo nefungovala vůbec a nedalo se dýchat. Služby delegátky nulové, nenechala nás pomalu ani dojít na wc a hulákala kde jsme, jinak bez zájmu. Autobus stavěl poprvé z Prahy až v Olomouci.

1. 7. 2015
Hoffmannova

organizace

jen hrozné vedro v autobuse, ale za to řidič ani nikdo jiný nemohl rozbilo se topení… Jinak parada a spokojenost :)

30. 6. 2015
Kačenka

Nelze popsat to co tam clovek vidi.. melo by to byt povinne.

Vylet problehl naprosto bez vetsich komplikaci.

Cestovka nevypocitala cas a dve hodiny jsme cekali nez jsme mohli dovnitr. Pani co mela vylet pod palcem byla trosku zmatena.

30. 6. 2015
Verucabral

zajimave misto, vyborna pruvodkyne na miste

spatna organizace, nedostatek informaci po ceste, neochota pruvodkyne

30. 6. 2015
Peter

Tábor

Velice špatná organizace akce. Působilo to na mě velice divně již od samého začátku. Při komunikaci s agenturou velice dlouho trvala odpověď z jejich strany a navíc se dotyčná osoba nikdy ani nepodepsala......Cesta autobusem z Prahy proběhla v pořádku. Autobus to již podle všeho měl trochu za sebou, ale dalo se. Veliká legrace nastala po příjezdu do Osvětimi, kde si do autobusu přidal průvodce (delegát), zde začala nejvíce trapná část akce, kdy se snažil zjistit, kdo všechno je z účastníků přítomen a vyvolával jména do mikrofonu autobusu a lidé se mu museli ozvat nazpět (nebylo by vůbec jednodušší autobus projít a jména si zapsat). K velkému nepochopení všech nám oznámil, že máme zhruba hodinu a něco rozchod – neřekl nám žádný typ, kam se máme jít najíst, kam vůbec chodit nemáme (v našem případě jsme šli do první restaurace, kterou jsme viděli a byla to hrozná tragédie) a přitom velice slušné restaurace jsme si všimli před vstupem do tábora. Další výsměch nastal, když jsme se po obědě sešli a průvodce na parkovišti plném autobusů něco vyprávěl (neslyšeli jsme ani slovo a to jsme od něho stáli tak na 3 metry). Když jsme se dostali k táboru, čekali jsme asi 20 minut na vpuštění do tábora. K tomu tam přišla další paní průvodkyně a bez toho aniž by se představila nás doslova seřvala......že máme prý 2 hodiny spoždění. Samozřejmě jsme zjistili, že máme s sebou moc velké tašky (s velkými kabelkami Vás do tábora nepustí – dají se schovat)…toto upozornění bych čekal od průvodce na samém začátku. Bylo nás více, kteří jsme si museli jít uložit zavazadla do úschovny. Když jsme se dostali do tábora, nikde jsme svojí skupinu ani průvodce neviděli – nikdo na nás nepočkal. Uvnitř byli davy lidí. Nakonec jsme sami museli kotaktovat zaměstance pokladen, kteří nám řekli, kam máme jít – skupina byla u jakéhosi výdeje mikrofonů venku. Procházka táborem byla OK – ovšem neměli jsme česky hovořící průvodkyni, paní byla zřejmě polka a bylo jí velice špatně rozumět, rozuměli jsme tak 1/4 informací. Další výsměch nastal, když jsme měli přejíždět do březinky – náš pan delegát se ztratil a my na něj museli za každou cenu čekat – paní průvodkyně na něj velmi nadávala.........celé to bylo velice úsměvné a neprofesionální v Březince jsme strávili cca 20 minut kvůli velkému spoždění skupiny. Na zpáteční cestě udělal řidič poslední hřebík do rakve. První pauza byla někde v Brně a byla jen 20 minut, ale pak zastavil v Praze před Opatovem zruba 23:30 a řekl, že zde bude pauza půl hodiny (nemohl zajet na Opatov asi 2 minuty od místa, kde jsme stály..kde by lidé mohli stihnout metro i s přestupy a dostat se v klidu domů). Takže za mě veliké zklamání.

Vyjádření partnera
EDUCA Hradec Králové Před 3 roky

Dobrý den,

v první řade bych Vám chtěl poděkovat za Vaši zpětnou vazbu. Vždy je to velmi cenné při zlepšování služeb zákazníkům.

Budu se snažit reagovat na Váš komentář postupně:

V první řadě bych se chtěl omluvit za pana delegáta. Nechápu, jak je možné takové selhání! Pan delegát byl vyzkoušený a vždy vše probíhalo v pořádku. Bohužel, toto byla jedna z mála akcí, které jsem se nemohl zúčastnit osobně, abych pohlídal kvalitu služeb. Vše potřebné bylo předáno a vše bylo naplánováno tak, aby akce probíhala bez problémů. Nechápu, proč jste neobdrželi základní informace! To, proč máte čekat, kam se jít najíst, co a jak s sebou dovnitř, že se zpřísnila bezpečnostní opatření a podobně...

Co se týká autobusu: původně se mělo jet patrovým autobusem, ale došlo k technickým potížím a na poslední chvíli se řešila náhradní autobusová doprava. Bohužel, toto neovlivníme i kdybychom sebevíce chtěli.

Teď krátce k prohlídkám: prohlídky v ČJ jsou v Osvětimi čím dál více výjimečné. Byly objednány 3 prohlídky v ČJ, až na místě se pan delegát dozvěděl, že jeden z průvodců v Osvětimi je nemocen, proto ten zmatek, proto se šlo ve dvou skupinách. První prohlídka byla objednána na 13:30 hodin. Toto mohu doložit! To, že Vám na místě paní průvodkyně řekla, že na Vás čekají již od doby příjezdu, je nesmysl! Toto je zavádějící a nepravdivá informace paní průvodkyně!

Co se týká cesty zpět, nevím, co se tam přesně dělo. Nechápu, informace byly předány jasně i dopravci.

Velmi nás celá situace mrzí a rádi bychom se Vám omluvili jménem celé naší společnosti.

Ubezpečuji Vás, že z toho budou vyvozeny personální důsledky.

S hlubokou omluvou,

Aleš Roleček

22. 6. 2015
Josef

Vše perfektní

21. 6. 2015
Andělka

Výborná paní průvodkyně, která však neměla s CK nic společného.

Naprosto příšerný delegát z CK, nikdy jsme nic podobného nezažili. Opravdu neschopný člověk ve všech směrech. Začalo to již při čtení seznamu lidí, pokračovalo přes téměř hodinový rozchod, který nám dal, aniž by nám k okolí cokoliv řekl, v domluvený čas se dostavil o minut později a všichni na něj čekali v dešti, nebyl schopný rozdělit nás on sám do skupin. Další čekání cca minut na prohlídku, jelikož nám zapomněl zaplatit sluchátka. Dozvěděli jsme se hlavně od paní průvodkyně, že na nás čekala už ty hodiny co nám dal rozchod, tudíž jsme mohli na prohlídku minimálně o hodiny dříve a ne čekat ve špatném počasí v městečku, kde mimo muzea nic není. Konečně jsme prošli přes kontrolu do areálu, najednou se začínají ozývat lidé, že nejsme všichni, myslíte si, že pan delegát šel zbytek hledat? NE, šla paní průvodkyně. Prohlídka první části areálu – Osvětimi, proběhla díky průvodkyni skvěle, další problémy s delegátem nastaly při přejezdu do Březinky, dojdeme všichni k autobusu a najednou pan delegát (ačkoliv před odchodem do muzea upozorňoval, že nás nepustí s většími batohy atd.) si zapomněl svou tašku v úschovně a musel se pro ni vracet! Děkujeme, pane delegáte, opět jsme cca minut čekali. Díky těmto všem JEHO zpožděním jsme v Březince strávili zlomek, minimum, času, jelikož paní průvodkyně již prostě na nás více času neměla. Tento skvěle zorganizovaný výlet zakončila sprostá hádka řidičů autobusu mezi sebou a následná minutová pauza 15 minut!!! před dojezdem do konečné stanice na uzavřené benzínce. Nikomu tuto CK nedoporučuji!!

Vyjádření partnera
EDUCA Hradec Králové Před 3 roky

Dobrý den,

v první řade bych Vám chtěl poděkovat za Vaši zpětnou vazbu. Vždy je to velmi cenné při zlepšování služeb zákazníkům.

Budu se snažit reagovat na Váš komentář postupně:

V první řadě bych se chtěl omluvit za pana delegáta. Nechápu, jak je možné takové selhání! Pan delegát byl vyzkoušený a vždy vše probíhalo v pořádku. Bohužel, toto byla jedna z mála akcí, které jsem se nemohl zúčastnit osobně, abych pohlídal kvalitu služeb. Vše potřebné bylo předáno a vše bylo naplánováno tak, aby akce probíhala bez problémů. Nechápu, proč jste neobdrželi základní informace! To, proč máte čekat, kam se jít najíst, co a jak s sebou dovnitř, že se zpřísnila bezpečnostní opatření a podobně...

Co se týká autobusu: původně se mělo jet patrovým autobusem, ale došlo k technickým potížím a na poslední chvíli se řešila náhradní autobusová doprava. Bohužel, toto neovlivníme i kdybychom sebevíce chtěli.

Teď krátce k prohlídkám: prohlídky v ČJ jsou v Osvětimi čím dál více výjimečné. Byly objednány 3 prohlídky v ČJ, až na místě se pan delegát dozvěděl, že jeden z průvodců v Osvětimi je nemocen, proto ten zmatek, proto se šlo ve dvou skupinách. První prohlídka byla objednána na 13:30 hodin. Toto mohu doložit! To, že Vám na místě paní průvodkyně řekla, že na Vás čekají již od doby příjezdu, je nesmysl! Toto je zavádějící a nepravdivá informace paní průvodkyně!

Co se týká cesty zpět, nevím, co se tam přesně dělo. Nechápu, informace byly předány jasně i dopravci.

Velmi nás celá situace mrzí a rádi bychom se Vám omluvili jménem celé naší společnosti.

Ubezpečuji Vás, že z toho budou vyvozeny personální důsledky.

S hlubokou omluvou,

Aleš Roleček

21. 6. 2015
Michaela

Vše hezky upravené – velký zážitek. Příjemní lidé z CK. :)

Málo času na samotné prohlídky (pro náročné cestovatele co potřebují obejít všechno) :)

8. 6. 2015
Marek

cena, vyplatilo se to jako jízdenka,
výběr lokace – v Mnichově nás dovezli na dobrý startovací bod

průvodčí – informace byly podány jak z příručky, spíše bych ocenil nějaké zajímavosti, než holá data, která si každý najde a která jsme se posléze na místě dozvěděli podruhé (Dachau)
-špatná komunikace – na začátku prohlídky Mníchova jsme se hledali, pak jsme radši zvolili individuální prohlídku

26. 5. 2015
Pavel

výlet v Dachau, prohlídka Mnichova

naprosto neprofesionální přístup průvodkyně, která vyrazila na prohlídku Mnichova jen s částí lidí a zbytek nechala na pospas

25. 5. 2015
Jan

Příznivá cena zájezdu. Velmi příjemní lidé z cestovní kanceláře Educa. Pohodlný autobus. Velmi zajímavá prohlídka (individuální) v Dachau – dobré vidět.

Zklamáním byla prohlídka Mnichova s paní průvodkyní. Výklad během cesty autobusem byl ještě v normě. Exkurze městem však byla chaotická, s nesmyslnými pauzami a velmi slabým výkladem. Bohužel. :-(

25. 5. 2015
Josef

Paní prodavačka v knihkupectví v Dachau

Nedochvilnost účastníků zájezdu

25. 5. 2015
Iva
19. 5. 2015