Hodnocení podniku CK Metal

4,2/5 (3 045 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marie

krásné prostředí

průvodce a chování řidičů

15. 5. 2019
Hana

Výběr lokality ano, ale to bylo vše.

Všechna negativa popisuji v recenzi na Cestovní kancelář Metal Modřice.

14. 5. 2019
Miloslava

návštěva skalního města,

návštěva levandulových polí- nic tam nebylo,
návštěva jezera u grand kaňonu, nedalo se koupat, čas se mohl využít lépe jinde, návštěva výrobny parfémů, skalní město nad továrnou bylo mnohem hezčí

14. 5. 2019
Martina

Brusel jsme proběhli poklusem. Vcelku nemáme důvod se vracet. Naproti tomu Amsterdam byl úchvatný. Určitě se tam vypravíme někdy ještě jednou. Ale bez cestovní kanceláře. Ubytování v Holandsku bylo opravdu luxusní, ovšem problém byl v umístění hotelu. Denně jsme strávili 4 hodiny jen v autobuse. Na cestě tam a zpět.

Byla zima, ale to se ovlivnit nedá a vlastně by to ani nevadilo. Paní průvodkyně byla dost podprůměrná. Poznávací zájezdy byl spíše maraton toho, vidět co nejvíce. A vlastně nestihnete vidět nic. Nějak jsme se motali stále v kruhu. Nemělo to snad ani žádný plán. Bylo to jak improvizace. Někam jsme došli a dozvěděli jsme se okolo čeho jsme v předchozí půl hodině proběhli a nebo co je ve vedlejší ulici. Průvodkyně šla napřed a ani ji nezajímalo že polovina skupiny čeká někde vzadu na semaforu. Nedalo se to vydržet a od skupiny jsme se na čas odpojili, abychom si alespoň něco prohlédli. Řidiči autobusu byli kaskaderi. V Amsterdamu se rozhodli přejet dvouproudou silnici a otočit se tam do protisměru. Zablokovali sanitku, která potřebovala projet. V Praze nás pro zmenu povozili uličkami, protože paní průvodkyně chtěla vystoupit někde jinde. Tak ji zavezli. Zbytečně jsme tam půl hodiny jezdili tam a zpět.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 11 dny

Dobrý den,

několikrát jsme i v diskuzích vysvětlovali, že Holandsko se zdražilo pro rok 2019 cca o 45% na ubytování a hotely, které mají kapacity větší, tak jsou dále. Jiné cestovní kanceláře ani nemohly nabídnout zájezdy do Keukenhofu, protože nesehnaly ubytování. Sami jsme byli rádi, že jsme sehnali ubytování, i když bylo o hodně dražší oproti minulému roku. Holandsko není hornaté, proto dojezd není tak hrozný. Klient většinou byl ubytovaný v hotelu ***/****. Snažíme se vždy zajistit kvalitu. Bližší hotely s nižší úrovní ani nejsou. Dále mají malé hotely, které jsou velmi drahé. Běžně se ubytování pohybuje cca 80euro/noc. a stejně dojíždíte cca 80 - 100km.

Přeji hezký den

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

8. 5. 2019
Anonym

Navštívená místa.

Po cestě v autobuse jsme byli informováni o změně programu – kvůli oslavám narozenin krále. O této oslavě musela CK vědět již dříve, určitě to Holanďané nenaplánovali 2 dny předem. Předem nás o tom nikdo neinformoval. Díky změně programu byl čas na prohlídku Amsterdamu výrazně kratší a nestihli jsme navštívit vše co jsme chtěli. Do hotelu jsme pak přijeli až pozdě večer, čímž nám byla zkrácena možnost odpočinku. Průvodce v hotelu nevysvětlil jak fungují snídaně a díky tomu mnozí účastníci dopláceli nápoje i jídlo. Také doporučujeme CK vybavit průvodce na vedení skupiny něčím jiným než starou červenou kšiltovkou zn. Zetor – připadali jsme si jak východní blok na výletě. Opravdu ostuda!

6. 5. 2019
Vasil

Ochotný, kvalitný sprievodca, nový autobus, pekná krajina, mesto, program, kvalitné raňajky

Zákaz konzumácie a pitia nápojov počas jazdy.
Krátke prestávky počas cesty.
Priveľká skupina (76!) na jedného sprievodcu, presuny a čakanie zaberali priveľa času.
Neskorý príchod do nevytopeného hotela.
Harmonogram programu nezohľadňoval čas na obed, nebol na to vyčlenený dostatočný časový priestor.

16. 4. 2019
Petr

Holandsko je krásné, stojí za vidění. U 6-ti denního zájezdu je bohatý program, takže člověk toho vidí víc. Skvělé snídaně. Průvodce pan Ších byl fajn.

Opoždění odjezd, bez vysvětlení ( odjezd z Brna), autobus nic moc, na WC nebylo mýdlo, papírové utěrky. Ubytování cca 120 km od Amsterodamu, všude jsme museli daleko a dlouho dojíždět. Květinové korzo nic moc, cca 65 000 lidí v parku…děs, zvolila bych jiný termín pro návštěvu.

Vyjádření partnera
CK Metal Před měsícem

Dobrý den,

Holandsko celkově zdražilo cca o 40% ubytování. Některé cestovní kanceláře jezdili až do Antverp a to je 200km a více. Zákazník si musí uvědomit, že pokud stojí v Amsterdamu 80euro za ubytování, tak je to skoro za celý zakoupený zájezd. Ubytování jsme zajistili nadstandardní v ***hotelu. Někteří jsou natěšwní právě kvůli korzu, že vidí průvod květin. Tak snad se Vám příští zájezd bude více líbit:-)

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

16. 4. 2019
Anonym

Spatne naplanovany program, autobus zustal na parkovisti jako posledni az po uzavreni arealu protoze ridici museli cekat 9 hod. Pak se jelo 90 km na ubytovani a rano opet 90 km. Byt to muj praconik, ktery to planoval, tak by letel na hodinu.

9. 4. 2019
Sulekova

Prohlidka mesta, pamatky

Ubytovani a snidane. Necekala jsem hvezdickovy hotel, za tu cenu. Ale tohle byla docela sila.

4. 1. 2019
Petra

Skvělá paní delegátka Simona. Páteční hezky program po Paříži. Bezpečná jízda obou řidičů

Sobotní protest bohužel ovlivnil program, ale s tím jsme museli počítat

20. 12. 2018
Vanda

Bezvadná průvodkyně, dobře naplánovaný program.

Strašné ubytování-místo ***hotelu „ubytovna“ s nefungujícím a strašným zařízením !!!!!!!

Vyjádření partnera
CK Metal Před 6 měsíci

Dobrý den,

ubytování bylo zajištěno *** hotel pro informaci. Pokud je pro někoho ubytovna, to nevíme, ale hotel *** měl a byl zajištěný.

Tým CK Metal

3. 12. 2018
Jana

Velice pěkný výlet, ale byli věci, které by se dali zlepšit :-)

Autobus tvrdý
1. Den v Římě a Vatikánu, málo času na rozchod a volný čas – na oběd jsme měli cca jen 30 minut.
2. Drahý výjezd na Vesuv, pokud jedete na podzim, pořádně obléct.
3. Sorrento a Amalfi – zbytečně dlouhá doba na Sorrentu (kdo nejel na Amalfi), jela bych určitě aspon o hodinu či 2 hodiny dříve domů!

22. 11. 2018
Radek

Delegátka Simona ve všem poradila a znala odpověď na každou otázku.

Na stránkách slevomatu jsem si objednal ubytování v **/*** hotelu. Ve smlouvě s cestovní kanceláří bylo */** hotel. Po dotazu na slovomatu my bylo sděleno, že budu ubytován ve ** hotelu. Po příjezdu na místo jsem byl ubytován v * hotelu. Takže nabízíte něco, co tak nakonec není.

13. 11. 2018
Lukáš

Solidní ubytování se snídaní, dobrá cena, pěkný výběr lokalit.

Bohužel ve všech směrech podprůměrná průvodkyně, bídná organizace, někdy nesrozumitelně podávané informace. Celkově rozpačitý dojem.

6. 11. 2018
Šárka

Poměrně slušné ubytování i snídaně.

Spaní v autobuse nebylo úplně příjemné, díky klimatizaci tam bylo chladněji. Pokud se pouštěl film, byl hrozně nahlas.
Jednu noc jsme byli rozděleni do dvou hotelů, přičemž část, která zůstala s řidiči autobusu, dostala guláš za pár peněz a druhá část se musela jít někam najíst.
Návštěva Verony byla velmi krátká, v brzkých raních hodinách.

1. 10. 2018
Nela

Co musíme pochválit je snaha paní delegátky Císařové, která zachraňovala naštvanost spoluúčastníků. Její přístup zpříjemnil zážitky ze zájezdu. I přes negativa jsme si přivezli spoustu zážitků.

Zájezd by byl super, kdyby byl na vše dostatek času, ale bohužel se nesplnilo vše, co bylo nabízeno v programu CK (např. Andělský Hrad, Vatikán a celkově málo času na procházení ostatních památek). Zmatek ohledně poplatků, doporučená částka kapesného se vůbec neshoduje se skutečností a mnoho vstupů ani není zmíněno. Nikdo neměl s sebou dostatek peněz, naštěstí jsme měli platební kartu. Nutno vybrat hotovost na nejbližším bankomatu (je jich nedostatek), protože ne všude lze platit bezhotovostně. Hotel se nám líbil, akorát slabost ve snídaních, když člověk nepřišel včas, tak neměl nic a ani už nedoplňovali.

24. 9. 2018
Radka

Lokace, hotel, pohodlný autobus (dost místa na nohy), krásné památky.

Mnohdy málo času na prohlídku města, autobus stál na odstavném parkovišti, ze kterého to bylo vždy 30–60 minut do centra města, což značně zkracovalo dobu pobytu, zvlášť v Pise, kde byl reálný čas na prohlídku města hodinu a půl a vzhledem k vytíženosti vstupenek na věž si myslím, že mohla být lepší organizace z CK, kdo chtěl jít na věž, mohl dopředu nahlásit CK a dopředu by se též koupily vstupenky, jelikož první volný termín na prohlídku věže byl až pozdě večer a řidič chtěl odjíždět v osm. Museli jsme se ozvat, že chceme památku vidět a ne si ji jen vyfotit.
Taktéž v Cinque Terre se mohla vypustit zastávka ve Vernazze, reálně jsme vystupovali z lodi ve čtvrt na dvě a ve dvě odjížděli jinam, škoda. Samotné vystupování a nastupování trvalo nejdéle, mohli jsme jet pouze na dvě místa a být tam o to déle. To je jen můj návrh na zlepšení. Nevím, jak se dají kupovat lístky na loď dopředu, ale pokud by to bylo možné, určitě to by to stálo taky za úvahu, abychom po příjezdu dostali přímo lístky a mohli čekat ve frontě a ne se mačkat na poslední chvíli.
Jinak všechno ok, viděli jsme hodně, užili jsme si to, hotel čistý a na přespání výborný, hlavně, že se nemuselo přejíždět jinam.
Negativně hodnotím taky přístup řidiče poslední den, kdy nám odmítl zastavit na WC, když všechny veřejné záchody v Sieně zavíraly v šest hodin večer a odjezd byl stanoven na desátou.. zkoušeli jsme najít otevřenou benzinku, bohužel bez úspěchu, takže první pauza na WC proběhla až v 5:30 ráno (!).

22. 8. 2018
Ondřej

Památky, moře, italské jídlo, náhradní hotel a počasí.

Přístup paní „průvodkyně“ byl velmi specifický. Neustále extrémně spěchala na hotel a odrazovala nás od návštěv památek, kvůli kterým jsme do Itálie jeli. Např. z Říma jsme měli odjíždět až ve večerních hodinách, ale reálně jsme jeli z poslední památky již ve 3 hodiny. Stejný scénář byl poslední den, kdy jsme byli u moře. V podobném duchu se nesl i odchod z místa srazů, což byl občas slušný adrenalin. I když člověk přišel na místo srazu několik minut v předstihu, průvodkyně byla již v trapu. Některá místa, která byla psaná v programu jsme paradoxně nenavštívili vůbec. Toto dost zásadně kazilo dojem z jinak pěkného zájezdu. Další prostor pro zlepšení vnímáme v nákupu hromadných vstupenek na památky, tak jak to měli ostatní cestovní kanceláře a organizované skupiny. Popis památek stylem „XY chtěl hrad, tak ho měl.“ uvádím jen pro pobavení.

15. 8. 2018
Denisa

Londýn

Pan průvodce…

14. 8. 2018
Stanislava

Ubytování se snídaní. V Paříži jsme měli vlastní program.

5. 8. 2018
Sisina

Cesta dlouhá, paní průvodkyně byla super, tolik znalostí, pořád nám vykládala, byla milá, vstřícná, měla připraveny mapky a různé nafocené materiály pro všechny, výlet byl náročný, ale i můj devítiletý syn to zvládl a moc se nám to líbilo. Řidiči výborní, dobře nás dovezli jak tam i zpět. Takže výlet jako takový moc fajn.

Tak a teď to špatné, což je důvod proč jsem dala průměrné hodnocení. Obrovský pár facek zaslouží cestovní kancelář!!V autobuse absolutně nefungovala klimatizace!!Jak si může CK dovolit poslat 70 lidí, kteří si vše řádně zaplatili i za klimatizovaný autobus, v létě do Itálie, kde je průměrná teplota 40 stupňů, bez klima!!Navíc ani žádné omluvné gesto, jakože třeba vydávat studené nápoje zdarma v autobuse během cesty se nekonalo!!Strašné zklamání, poslali starý autobus stokrát předělávaný – no, byli jsme skutečně všichni nazlobení, CK má obrovské štěstí, že zdravotně jsme to úmorné vedro a nedýchatelno všichni přežili!!!Páni řidiči se stokrát omlouvali, ale oni za nic nemohli, snažili se o opravu, ale problém byl složitý, hlavně řidič je řidič a ne mechanik!Takže pro cestovku palec dolu.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 10 měsíci

Dobrý den,

velmi se Vám omlouváme a chápeme Vás, ale bohužel konkrétně Itálie je velmi náročná ohledně klimatizace. Rozhodně s Vámi nejel starý autobus, ale v takových vysokých teplotách jsou namáhané nejvíce klimatizace.

Děkujeme za pochopení a jsme rádi, že se Vám zájezd líbil.
Tým CK Metal

1. 8. 2018
Anonym

příjemná a ochotná vedoucí zájezdu

Neznali jsme při objednávce čas odjezdu, upřesnění jsme obdrželi týden před odjezdem, pokud bych ho znala od začátku, zájezd bych neobjednala, jelikož na daný čas jsme neměli spojení.
Ubytování u hlavní silnice nad restaurací, kde probíhala svatba, bylo po předchozí probdělé noci katastrofální.
Anglicky mluvící průvodkyně po Krakowě – to snad není možné!
Zamyslete se nad tím a zkvalitněte své služby!

14. 5. 2018
Diana

Prostředí

Průvodce
Autobus neodpovídal smluvním podmínkám

29. 4. 2018
Anna

-Průvodce měl dost Informací o Amsterdamu
-Pěkný hotel ikdyž bez wifi
-Velký výběr na snídani

-Nepohodlný autobus, jezdíme často na zájezdy autobusem a toto byl opravdu nejnepohodlnější autobus
-Za nepříznivé počasí – zrušený vstup do mlýna a zrušení ohňostroje nikdo nemůže, ani za to, že se někdo opozdí, to chápeme
ale
-musíme se přidat k negativním reakcí na Light festival, přikládám fotografii, kde je jasně dána cena za Light festival, takže nechápu vaše předchozí reakce na to, že v době konání festival od 17:00 stojí lístek víc a když si vyhledám cenu vstupenek na internetu, tak i přesto to nestojí tolik(i s rezervací), kolik jsme platili my a jelikož festival trvá od listopadu, mohli jste vědět, že tam opravdu není desítka děl (příště si to zjistíme sami a nebudeme jen spoléhat na to, co nám řekne CK, koukali jsme jen na fotky z loňského roku a opravdu to vypadalo jinak)
-naše skupina byla rozdělena na dvě poloviny na již zmiňované lodičky, takže jsme se na pokoj dostali až o půlnoci, což nám přijde dost pozdě, na to že další den je odjezd až po půlnoci

Vyjádření partnera
CK Metal Před rokem

Dobrý den,

jak jsme psali, Vy jste měli garantovaná místa a čas a museli jsme za Vás vstupenky zaplatit dopředu, každý zákazník si mohl vstupenku zakoupit i dopředu, proto nechápeme, proč řešíte vstupenky, když jste s nimi souhlasili a vše jste akceptovali. Pro nás by bylo jednodušší lístky nezajišťovat, ale to by jste se na lodě nikdo nedostal a ani za těch 21 - 22euro jak píšete , to jste sice viděli na místě, ale nikde jste si nezjistili, že se to za tuto cenu nedalo koupit a neměli by jste místo ani v daný čas, kdy šla skupina, protože vše vykoupili místní a rozhodně nikde nebylo za 18,5euro, jezdíme u jedné společnosti a jak to mají jiné společnosti, to my neřešíme, jízda lodí není hlavní části celého zájezdu - je to doplňková služba, kterou jsme Vám na 100% zajistili.

Tým CK Metal

2. 1. 2018
Jana

Viděli jsme to nejzajímavější, co na co jsme se těšili a celkově s programem jsme byli spokojeni. Líbili se nám také vlastní volna, ve kterých jsme se mohli i my sami podívat do různých uliček a Amsterdam poznat z jiné stránky.

Ovšem naopak jsme byli opravdu zklamaní z pohledu na HLAVNÍ amsterdamský ohňostroj. Pan průvodce nám říkal, že půjdeme tam kde jde nejlépe vidět a přitom HLAVNÍ ohňostroj byl za budovami a my z něj neviděli nic. To je pro mě zklamání, jelikož jsem si pod tímto zájezdem představovala, že tohle bude hlavní část programu…

Vyjádření partnera
CK Metal Před rokem

DObrý den,

ohňostroj CK nemohla ovlivnit, byl problém s větrem, byl jen ohňostroj od hotelů, město zrušilo ohňostroj z důvodu velkého větru. Měli strach, že by byly zapáleny okolní lodě a mohlo by dojít ke zranění lidí. Takže není pravda, že by průvodce zákazníky zavedl na jiné místo, ten ohňostroj prostě byl zrušený. Byly jen ty malé od hotelů a od lidí.

Snad jsme Vám vše vysvětlili
Tým CK Metal

1. 1. 2018
Peťul

Francie je nádherná, zde není co dodat. Vše, co jsme navštívili bylo kouzelné.

Časté čekání, nedomluvené věci předem. A tak jsme čekali i přes hodinu v autobuse, než budeme moc vystoupit a dojít na hotel, který byl od místa čekání vzdálen cca 500m. Velice špatná organizace. Na některé místa nezbyl čas a tak se jednoduše nenavštívila. Paní průvodkyně občas nepříjemná. Nedodržení plánu, díky kterému jsme si zájezd koupili.

4. 12. 2017
Halats

Hotel, a autobus.. .

Vyjádření partnera
CK Metal Před rokem

Dobrý den,

autobus byl Neoplan euro 5 rok výroby 2016, tento autobus je úplně nový a luxusní, proto nevíme, co se zákazníkovi nelíbilo na autobusu. Hotel je premierre classe ** na bookingu hodnocení 8,2, kde nemáme žádnou vítku na tento hotel a je velmi pěkný, pro ostatní zákazníky se jednalo o Premierre Classe St Witz, aby se přesvědčili, jak vypadá. Pokud se zákazníkovi nelíbil zrovna autobus a hotel, tak bohužel nevíme, jak již zlepšit služby, protože ty byly nabídnuty více než nadstandardní.

S přáním hezkého dne

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

20. 11. 2017
Anonym

Neprohlédli jsme si Řím po setmění a ubytování moc daleko

7. 11. 2017
Svoboda

Vyvazenost prirody a mesta. Pruvodkyne, ktera si umi poradit. Tolik informaci ze zemi, ktere ani neprijizdite az vam u toho jde hlava kolem. Jeskyne, souteska, vodopad super.

Autobus, kde ma ridic problem radit. Kde neni klimatizace funkcni v celem autobuse stejne. No a pak, ze si cestovni kancelar vse nezamluvi dopredu a odpadne treba popularni ochutnavka vin.
Ze mam zadek z autobusu, jak kousky tlacenky co byly k snidani, asi nikoho neprekvapi.

30. 10. 2017
Anonym

Dobře naplánován program, milá paní průvodkyně.

Jen studené voda v koupelně. Nevěděli kdy to opraví.

26. 10. 2017
Vas

Doprava.

2. 10. 2017
Dias

Vše

2. 10. 2017
Tereza

dodržení programu, skvělí řidiči autobusu, průvodce věděl hodně o historii, byl připraven poradit kde co je (pokud jste se zeptali), slušné ubytování, čisté prostředí hotelu.

Dlouhé přejezdy, problémy se snídaní. V prvním hotelu měli jen sladké (žádné slané pečivo, šunky, sýry), druhý hotel byl úžasný, ale při snídani chyběly hrnky, obsluha je nosila po dvou, po třech (asi podle toho jak kdo dopil a oni stačily hrnky umýt). Třetí hotel katastrofa! Snídaně byla špatně rozpočítaná, po chvíli chybělo na stole naprosto všechno, včetně pečiva, sýrů a nožů na máslo. Hrnky braly lidé paní servírce, hned když nesla tác, aby se na ně dostalo. Když došla káva a čaj, nikdo nedoplnil další a na stole zbyla jen perlivá voda, suché tyčinky a kupovaný broskvový koláč.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

děkujeme za zpětnou vazbu ohledně snídaní. Hned jsme napsali na hotel, aby se vše vyřešilo.


S pozdravem

Bc. Alexandra Konvalinková
Vedoucí cestovní kanceláře
Tel.: +420 547 385 464

24. 9. 2017
Monika

Návštěva toho nejkrásnějšího daných míst..

Kvalita ubytování.

4. 9. 2017
Dagmarkarandusova

Jezero v Narodnim parku Verdon, Frioulske ostrovy, mila pruvodkyne. Ridici byli dobri kuchari a jizda byla bezpecna.

Malo casu na navstivene mista jako Skalni mestacka, jezero ve Verdon kde by vetsina ocenila moznost delsiho koupani a naopak mene casu travit v Monacu, kdy jsme se rozhodli pro moznost odpoledniho koupani u more kdy nam ale nikdo nerekl ze jsou tam jen , ,2'' plaze a to jedna tak malinka ze pri vlnach vice jak pulku nelze obsadit a nedalo se tam dostat, druha byla betonovy pavlacak se spatnym pristupem do more kde rodiny s detmi bohuzel nemohli. Monaco sice bylo krasne ale zbytecne na nej tolik casu i pres navstiveni muzea a Knizeciho Palace, nejde se zavdecit Vsem, coz chapu ale vetsina se na stejnych nazorech shodla. Skoda ze na vetsinu tech krasnych mist byl prostor jen pro rychlou fotku. Ubytovani sice ciste ale sotva s kufrem projdete, sprcha vytekla nekolika lidem kdy jsme vecer i rano museli vytirat, jazykove by jim to tam nikdo nevysvetlil.

3. 9. 2017
Radana
2. 9. 2017
Rybar

Program zájezdu
Výkon paní delegátky
Hezký a konfortní hotel

Největší slabinou určitě služby Expressbus Coufalík – autobus na hranici životnosti, několikrát za cestu bylo nutné neplánovaně zastavovat a kontrolovat stav dveří/pneumatik. Zcela prosezená sedačka – při 22 hodinové cestě v autobuse to byl výkon hodný fakíra. K tomu arogantní a drzý řidič. K tomu špatná komunikace CK Metal x Slevomat – zájezd byl nabízen, i když už byl vyprodán. Byli jsme vedeni jako náhradníci s tím, že kdyby se místa uvolnila, tak nám zavolají. Místa se uvolnila, ale nezavolal nikdo.

1. 9. 2017
Markéta

skvělá organizace, paní průvodkyně Saláková si nás brzy získala nejen svým osobitým humorem, ale především znalostmi, vstřícností a ochotou. Řidiči byli skvělí. Paříž byla krásná a Disneyland jsme si náramně užili.

vyplňování formulářů-nejdříve na slevomatu a pak totéž u CK-škoda, že si ty informace nemůžete předat. V autobuse jsme se nevyspali, neboť neustále resp. v intervalu cca 3minut „drnčela“ rozbitá či špatně uchycená obrazovka, o které řidiči věděli již z dřívějška. Ubytování bylo v hotelu typu F1, i když být nemělo, dle dotazů/odpovědí na slevomatu. Na 1noc se to dá přežít, ale škoda, že jsme to nevěděli. Vstupenky nám byly prodány za 55eur dospělý, ale na vstupenkách byla uvedena cena 48eur, která byla přeškrtnutá. U průvodkyně jsme si zakoupili na A4 ofocenou mapku v hodnotě 25Kč, abychom se neztratili. Abychom pak osobně zjistili, že original mapky je možné si zdarma vzít přímo v Paříži u kterékoli památky, třeba u Eiffelovky. :-(

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

zákazníci rozhodně nebyli ubytovaní v F1, byli ubytovaní v Ibis budget a Premire classe, to je velký rozdíl a každý zákazník se může podívat, jaký je rozdíl. F1 nemá wc ani sprchu na pokoji a snídaně jsou velmi chudě. Mapy, které prodala průvodkyně měly z druhé strany kompletní český popis míst, které zákazník navštívil, tyto mapy si vyrobila CK sama, toto nejsou mapy, které se obdrží v infocentrech. Pro vysvětelení
Přejeme hezký den
Tým CK Metal

30. 8. 2017
Renata

Domluva s CK Metal bez problémů snažili se vyhovět mým požadavkům. Velmi erudovaná průvodkyně, doprava bez problémů, ubytování odpovídalo ceně zájezdu.

Nedostatek času a někdy trochu chaotická organizace

28. 8. 2017
Žaneta

Nádherný romantický Řím. Hezký hotel, který se s každým zájezdem bohužel mění.

Nelíbilo se mi chování průvodkyně. Měla sice spoustu zajímavých informací o Římě, ale vůbec nedbala na společné požadavky lidí, co si voucher koupili. Dále chování řidičů. Je sice hezké, že si chtěli přivydělat gulášem, který 5 dní měli v autobuse k dispozici, ale vážně jsem nejela do Itálie jíst každý den guláš a párky ! Také jsem nečekala, že nás řidiči vysadí na začátku města Ostie, kde je pouze placená pláž. Měli jsme slíbené, že nás vysadí v centru. Bohužel se tak nestalo, protože řidiči byli naštvaní, že museli vylít nevyužitý guláš do křoví. Doopravdy někdy až zarážející chování !

28. 8. 2017
Honza

Krásná krajina hezká města Alkmaar, Amsterdam.. Krásná příroda vše podle snů a předtstav :) Nejvíc bych vychválil průvodkyni paní Horákovou popsala a ukázala všechny krásy města památky atd.. Naprosto super.

Velká zpoždění a časové prodlevy, tudíž málo času na památky, Ubytování bylo na dvou hotelech od sebe vzdálených cca 35km takže než jsme se dostali do postele bylo 1 ráno a v 7 zase budíček. Takže až na to cestování a spoždění bylo vše super, ale vše je jen o lidech.

28. 8. 2017
Patrik

Itálie je prostě Itálie, krásné památky. Průvodce dobrý, ke všemu krásně něco povídal.

Není chybou společnosti zpoždění kvůli bouračce… Jen její následek, že jsme vlastně řím proběhli, aby jsme to stihli. V tom horku to bylo značně vyšťavnůjící.

21. 8. 2017
D

Náplň zájezdu a celková realizace se nám líbila, stihlo se vše co bylo slíbeno. Ubytování bylo také v pořádku (až tedy na nehorázně vrzající postele). Snídaně byly dostačující, přiměřeně velký bufet. Po přečtení recenzí jsme se báli nejvíce autobusu (poruchy atd.), ale autobus nezklamal a cesta proběhla v pořádku. Příjemné překvapení byla též malá pozornost od Slevomatu, který přijel na místo odjezdu a dovezl nám menší občerstvení na cestu (pití a sladkost).

Největší zklamání proběhlo v podobě paní průvodkyně pí. Salákové. Proti jejím znalostem nemůžeme říct půl slova- o Francii a památkách toho ví opravdu hodně, ovšem její chování se nám zdálo velice neprofesionální (a ne jen nám). K účastníkům se chovala neprofesionálně až hrubě. Například se ztratil jeden pár a nepřišel včas na místo srazu (čekali jsme max. 30 min.), paní průvodkyně je seřvala jak malé děti na školním výletě, pak jim nařídila si koupit od ní mapu, a když ji řekli, že mapu mají, tak doslova řekla: „to si snad ze mě dělají prdel“. Není nutno připomínat, že v autobuse bylo plno dětí. Nebo když jsme se chtěli ještě s dalšími lidmi odpojit a udělat si vlastní program, tak byl strašný problém nás odvést na zastávku vzdálenou 4 km nebo nám zastavit někde po cestě (volali jsme i cestovce a ta říkala, že v tom není problém). Když jsme chtěli na paní průvodkyni číslo, tak nám odpověděla slovy: „A to jako proč?“ Další problém nastal s lístky na tour montparnasse. Pí. Saláková nám dopředu prodala lístky, abychom nemuseli čekat ve frontě, to by bylo v pořádku, ale posléze jsme zjistili, že na lístku je napsáno „skupinový lístek“, což by mělo být logicky levnější, ale my jsme zaplatili plnou cenu. Proto jsme se ptali na recepci věže jak to tedy je se skupinou a ty nám řekli, že to je opravdu například o 6€ levnější (podle počtu lidí). Moje otázka zní: kde jsou ty penize? Nemyslím si, že by si je vzala paní průvodkyně, ale že na tom cestovka CK metal hodně vydělává. Je jen otázkou jestli to pí. Saláková ví.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

pro informaci, vstupy na památky jsou v režii průvodců, ne cestovní kanceláře.
Vše jsme předali průvodci, aby se vyjádřil.

Zasílám vyjádření od průvodce i od jiného klienta a bylo by dobré, kdyby klienti mluvili pravdu. Ohledně Montparnassu: Na Montparnass jelo jenom cca 2/3 účastníků a paní i někteří další chtěli platit kartou, tak jsem je poslala do fronty přímo k pokladnám s tím, že kdo tam ale nechce čekat může si za stejnou cenu koupit lístky u mne, protože jich ještě několik mám u sebe. Každý tedy měl možnost volby! Upozornila jsem, že tyto předprodejové lístky nejsou levnější, protože na Tour stejně jako na Eifelovku žádné skupinové slevy nejsou a my přicházíme jako jednotlivci. Nemusejí čekat ty fronty u pokladen ! Paní si dala práci a na internetu si dokonce našla, že ceny jsou nižší - 15 € dospělí a mládež cca 7 € a usilovně o tom přesvědčovala ostatní klienty....! Malá francouzská revoluce to byla! Když se však potom všichni ostatní podívali na ceníky Montparnassu na netu, přišlo se na to, že ona vyhledala staré ceny z r. 2013 .Ostatní zjistili, že se zostudila paní, ale průvodkyni se neomluvila, i když ostatní zákazníci toto po paní požadovali. Paní průvodkyně je velmi znalá profesionálka a ohledně čekání, tak pán dorazil o 45 min. později, a také se neomluvil, každý zákazník musí pochopit, že celkem 70 osob na něho čekalo a on se choval poté hrubě k průvodkyni. Paní průvodkyně je musela obvolávat a oni nenapsali žádné info ohledně dostavení se na místo. Zákazník, který napíše, že se čekalo max. 30min. a je to v pořádku, musí pochopit, že je poté ochuzený celkově zájezd a program. Jedná se o poznávací zájezd a ne pobytový. Průvodkyně zařídila, aby zákazníci nemuseli jet metrem do La Defence, tak je odvezl autobus.
Myslíme si, že zájezd proběhl skvěle a paní by měla ocenit přístup průvodkyně a ochotu.

Recenze od paní:
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za krásný zájezd Paříž s paní Salákovou. Řidičům za to, že nás v pořádku dovezli tam i zpět, za jejich práci s občerstvením a ochotu.
Paní průvodkyni Salákové, děkujeme za to, že nás skvěle informovala o všech místech v Paříži, že se o všechny starala jak nejlépe mohla i za její humor. :-) Obdivuji, že zvládla sama skoro 80 lidí. Paní Mirka je skvělá, už jsme s ní jeli jednou do Provence a nyní podruhé do Paříže a budeme se těšit na další setkání.
CK Metal doporučuji - jsme spokojeni se vším.:-) Cena skvělá, doprava i program super, ubytování krásné, průvodkyně nejlepší.:-)
Prosím přepošlete tento email paní ředitelce a prosím aby jste pochvalu vyřídili i paní Mirce. Sice jsem jí to řekla už u autobusu, ale od paní ředitelky to bude znít zase jinak.
Přeji krásné dny a hodně spokojených účastníků zájezdů.
Rykířová Kamila
A díky za místa v buse. :-)

Děkujeme za informaci
Bc. Alexandra Konvalinková Vedoucí cestovní kanceláře Tel.: +420 547 385 464

20. 8. 2017
Jakub

Netradiční destinace se spoustou nádherných míst k prozkoumávání.
Ubytování ve Villniusu.
Ochotní řidiči autobusu.

Tragický průvodce, který měl chabou přípravu. Po městech bloudil, informace četl z propagačních materiálů, neorientoval se v čase, takže odjezdy byly ± hodina, přitom se stále někde spěchalo. Ke konci jsme se od průvodce úplně odděli a města si prošli v poklidu sami.
Tragické bylo i ubytování v Tallinnu, kdy hotel připomíná spíše ubytovnu, průvodce navíc až ad hoc, řešil věci, které se obvykle řeší již při rezervaci ubytování např. počty pokojů, snídaně, …
Posílat autobus do Helsinek je úplně zbytečné, stejně jsme se pohybovali v centru a za čas, co jsem prostáli v kolonách bychom si všechny místa v poklidu prošli.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

vše jsme předali panu průvodci, který se Vám samozřejmě ozve a zašle Vám vyjádření. Myslíme si, že se jedná o profesionálního průvodce, který s námi jel víckrát a vše bylo v pořádku, tak snad u příštího zájezdu vše bude v pořádku a bude se Vám líbit i výklad průvodce:-). Ubytování bylo v předešlých zájezdech stejné, dle hodnocení bookingu, hotel čistý, dobré snídaně a neměli zákazníci problém, ale zajistili jsme nový hotel, který je *** a vše bude v pořádku. Děkujeme za informaci, která byla pro nás přínosem.
Tým CK Metal

14. 8. 2017
Lufka999

Velice kladně hodnotím paní delegátku Bubeníčkovou, která byla velmi milá, ochotná a pro všechny dělala maximum (bohužel se nejde zavděčit všem a kdo hledá problémy, tak je vždy najde a bude věčně nespokojen). Na všech místech měla krásný proslov a co z programu mohla, tak ukázala. Všechna místa, která jsme navštívili v Itálii jsou krásná. Za sebe nejlépe hodnotím jezero Lago di Garda s horou Monte Baldo. To opravdu stojí za návštěvu.

Program je velice špatně vymyšlen. Je velice obsáhlý a ve 4 dnech to nelze stihnout. To je ovšem problém CK, která by to měla lépe zorganizovat. S tím souvisí i čas na oběd případně večeři, pokud se člověk neodpojí od skupiny a nerozvrhne si program sám, tak nemá čas se někde najíst. Negativně bych hodnotila nepřipravenost řidičů, kdy 1.večer jsme hledali hotel cca 2 hodiny a na ubytování se dostali v nočních hodinách. A 2.den vybrali trasu, díky které nastaly další komplikace a my přijeli na místo s 2hod. zpožděním a po celý zbytek dne jsme museli spěchat. V ceně zájezdu byly snídaně, které byly málo pestré. Vždy jen rozpečená bageta z mikrovlnky, plátek šunky a sýru.

9. 8. 2017
Lucie

Návštěva několika míst během pár dnů. Čisté ubytování.

Nebyl čas na prohlídky památek uvnitř. Moc nabitý program.

8. 8. 2017
Marťa

pěkný program

velké horko

6. 8. 2017
Dagmar

Disneyland sam o sobe krasny, urcite stoji za podivanou, ale asi v jinem terminu nez prazdninovem😉

Nelibila se mi zorganizovanost, pani delegatka Hamerska arogantni a cele takove pochybne. Cesta byla zaplacena pres Slevomat a v autobuse uz se meli doplatit jen vstupy…, ale pani delegatka vybirala jeste vjezd do Parize 8eur na osobu a listky, ktere meli stat 55 a 5Oeur, tak byli s prirazkou 10eur a ve finale, kdyz jsme listky obdrzeli, tak byla cena zaskrtana…takze cestovni kancelar Ck Metal nedoporucuji!!!

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

vše jsme vyřešili s průvodkyní, byla to její chyba a nevšimla si na papíře, že měla vybrat vjezd do Paříže, vše bylo vyřešeno a vjezd vracela. Ohledně lístků, na pokladnách je cena 79eur, když jste jeli, tak je to nejvyšší sezona a i na slevomatu byla cena 65euro a 60euro, toto jste měli dopředu napsané a to stejné jste obdrželi i v hromadných pokynech. Vstup je dobrovolný, nenutíme žádného zákazníka, aby si lístek zakoupil. sami jste ho měli o 14 euro levnější, tudíž nevíme, kde byl problém. Bereme ve velkém množství lístky, aby zákazník měl cenu za 65euro. Na internetu si musíte zjistit, jak je to s prodejem, to že uvidíte cenu, neznamená, že to za tuto cenu máte, jedná se o skupinovou slevu a ne pro jedince, vždy je to pár dní dopředu a je tam mnoho bodů, proč nebudete mít cenu práve za 65 euro, ale přes nás jste cenu 65 euro měli a ne za 79 euro.

Snad jsme Vám vše vysvětlili
Tým CK Metal

6. 8. 2017
Do

Cesta je krasna, prani pruvodkyne je hodna.

Autobus prijel 5 hodin pozde. Volny program na kazdy cil je moc dlouho ale zda se nas ze neni potreba (coz znamena veskere jen utracet penize na napoj aneb jidlo, protoze bylo velmi horko a rychle vycerpane). Takovy volna doba muze byt kratsi abysme se mohli vracet do prahy vcas (taky bylo 3hodiny pozdeji)! Kdyz uz jsme byli v hotelu tak nic jinak nemohli delat nez spat.

4. 8. 2017
Jana

Zajímavý zájezd s místy, které jsou atraktivní. Delegátka zájezdu sl. Janovská byla velmi ochotná, komunikativní a vše vysvětlující. Čisté ubytování a výborná snídaně.

Prakticky nefungující klimatizace, kdy v patrovém autobuse bylo jako v , , pekle". Při opakované prosbě, zda s tím nejde něco dělat, se s tím dalo jen smířit. Autobus měl v okně asi praskliny, kdy se tam držela voda a šplouchala při jízdě, večer to znělo jako šumění moře. Ke konci zájezdu to skoro vyschlo. CK zaměnila ubytování, kdy se čekalo více jak hodinu než nastalo plné vysvětlení a jelo se na správné ubytování.

Vyjádření partnera
CK Metal Před 2 roky

Dobrý den,

klimatizace fungovala na 100%, zákazník jel s autobusem euro 4, teplota dosahovala 37°C, tudíž snížení měl řidič o 10°C. Hotel nebyl vyměnění, jen centrála Ibisu zaslala špatnou adresu hotelu a v rozmezí 3,5km byly dva Ibisy, které byly ve stejném městě. Okno praskliny nemělo, jednalo se o sraženou vodu při teplotách.

Tým CK Metal

31. 7. 2017