EA Zámecký hotel Hrubá Skála

4,2 / 5 (245 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše vynikající. Nemůžeme si na nic stěžovat. Vynikající relax. Díky“

Wellness hotel

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku EA Zámecký hotel Hrubá Skála

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Prchalovajana

Jediný světlý bod našeho pobytu byla zámecká restaurace, kde opravdu výborně vařili a šéfkuchař s personálem by si zasloužili zlatou medaili.

Příjezd vlakem do železniční zastávky, která není označená Hrubá Skála, jsme málem přejely a cestovaly až do Turnova. Cesta na zámek po silnici s plnou polní je plná zatáček, je náročná a životu nebezpečná. Zvolily jsme taxi 2,5 km za 250 Kč. Z pobytu ze zámku na železniční zastávku jely stejným taxi, ale s jiným řidičem, platily 66Kč. Dost velký rozdíl, že. Prezentace ubytování vůbec neodpovídala čtyřem hvězdičkám. Pokoj o velikosti 3 × 3,5 m (2 válendy, 1 skříň, stolek s televizí, 1 židle, 1 lampička) V rohu pokoje vybudován sprchový kout s WC velikost 2,2 m. Pokoj z našeho pohledu byl v minulosti asi pro služebnictvo. Na pokoji zima a vlhko. Byly nám zapůjčeny 2 deky. Třetí den našeho pobytu začalo navečer hřát ústřední topení. Wellness procedury, údajně pro pro dvě osoby, jsme absolvovaly perličkovou koupel. Ale sauna byla společná ženy a muži dohromady, o čemž jsme nebyly informovány. To se nám vůbec nelíbilo. Před odjezdem na recepci, když vracely čipovou kartu od pokoje, nám recepční předložila 2 účtenky na 600 Kč, které máme zaplatit, že na náš pokoj jsme si nechaly psát útraty z restaurace. Odmítly jsme to zaplatit, neboť jsme v restauraci platily v hotovosti. Recepční nám řekla, že nám to věří a že to vyřeší. Zřejmě šlo o chybu číšníka, který omylem tuto částku napsal na náš pokoj. Odjížděly jsme znechuceny z tohoto pobytu, jelikož jsme v posledních letech byly na několika wellness pobytech, ale tento byl jeden z nejhorších. Měsíc předtím, než jsme jely na Hrubou Skálu, jsme byly na wellness pobytu ve Zbirohu také na zámku. To byl skutečně zámecký pobyt na vysoké úrovni. Vřele doporučujeme. Hrubou Skálu už nikdy!

2. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Stefko

Vše vynikající. Nemůžeme si na nic stěžovat. Vynikající relax. Díky

22. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

klidné ubytování, ochotný personál, velký výběr jídla

20. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivo

prostředí a obsluha

25. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Lokalita úžasná, personál velmi ochotný, výborná strava, není co vytknout. Moc příjemných několik dnů s návštěvou Prachovských skal, Trosek, hradu Kost, zámku Sychrov........můžeme jen doporučit

24. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (111)

Podobné podniky