Kategorie

Applaus Média

4,2 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vynikající přístup, moc se mi to líbilo, určitě si zaplatím další kurz“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas

Hodnocení podniku Applaus Média

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,2/5 dle 17 hodnocení
David

Vynikající přístup, moc se mi to líbilo, určitě si zaplatím další kurz

4 hodiny utekli strašně rychle, mohlo to být delší...

26. 10. 2016
Užitečné? Ano
Tsowang

Všechno :-)
Příjemná parta , příjemné prostředí...
https://www.youtube.com/watch?v=etnv0hjBX8k

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Zd

Mnohokrát děkuji za možnost zažít a vyzkoušet si práci v rádiu Applaus. Všichni byli přátelští a pomáhali mi ze všech sil. Měla jsem pocit, že k vám patřím a tak vážně uvažuji v pokračování v některém z nabízených studijních programů.

Uteklo to až příliš rychle. Nejraději bych nakoupila další vouchery a přišla mezi vás třeba již zítra.

20. 9. 2016
Užitečné? Ano
Tomáš

natáčení na kameru

Hodnocená nabídka: Kurz komunikačních dovedností
4. 9. 2014
Užitečné? Ano
Martina

Ne, děkuji, paní Vacková,
Já tomu rozumím. Podmínky, za jakých kurz provozujete, jsem viděla na vlastní oči. Viděla jsem tu nesourodou skupinu 4 věkově nekompatibilních a otrávených dětí, i prostory, ve kterých se kurz koná a určitě nemáme zájem se účastnit jakéhokoli jiného kurzu, který nabízíte.
A pohádky o tom, že budete platit i jídlo, které můj syn nekonzumuje , si nechte pro někoho jiného. Stejně jako nebudete platit jeho vstup do bazénu, který je součástí ceny kurzu.
Prostory jsou agentury.
Asi něco platíte té podivné lektorce. Zřejmě dělá vše, co je v jejích silách, ale Školu Malého stromu znám a ty dvě šestileté děti ji sotva pochopí. Ti jsou zralí akorát tak na Perníkovou chaloupku. Bylo vidět, že je to nebaví. Každý, kdo pracuje s dětmi, ví, že program pro 6ti leté a pro 14náctileté se musí lišit, jinak to nebaví ani jednu skupinu. Já svého syna nepotřebuju odložit. Chtěla jsem mu dopřát smysluplně strávený čas něčím, co ho bude bavit. Váš program ale toto kritérium nesplňuje.

Takže děkuji za spolupráci a věřte, že doporučovat vás rozhodně nebudu.

S pozdravem Martina Pekárková

From: APPLAUS - Aneta Vacková [mailto:avackova@applaus.cz]
Sent: Tuesday, July 15, 2014 2:20 PM
To: 'Martina Pekárková'
Subject: RE: [Possible Spam] Dotaz z akce Slevomat.cz
Importance: High

Dobrý den paní Pekárková,

velice nás mrzí skutečnost, že syn měl jinou představu z hereckého tábora, avšak Vám v tuto chvíli bohužel nemohu vyjít vstříc.
Informaci jsem se od Vás dozvěděla v neděli večer, den před zahájením tábora, kdy jsou již sjednaní lektoři, prostory, ale hlavně jídlo na celý den/týden pro objednaný počet dětí.
S odesláním objednávky také souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami, kde v bodě III. můžete storno objednávky učinit nejpozději 5 dnů před jejím plněním.

Můžeme Vám nabídnout alespoň tu možnost, že se můžete zúčastnit tábora „malý moderátor“ v příštím týdnu a doplatit rozdíl z ceny voucheru, tedy 1.790,-.

Děkuji za pochopení.
S přátelským pozdravem

Aneta Vacková

Aneta Vacková
project manager

APPLAUS MÉDIA, s.r.o.
Ke Kladivům 1087/10 | 165 00 Praha 6
mobil: 775 282 143
e-mail: avackova@applaus.cz | www.applaus.cz


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Prosím, než vytisknete tento e-mail, vzpomeňte si na životní prostředí.
Please consider the environment before printing this e-mail.

From: Martina Pekárková [mailto:martina.pekarkova@volny.cz]
Sent: Tuesday, July 15, 2014 2:04 PM
To: Obchod APPLAUS
Subject: [Possible Spam] Dotaz z akce Slevomat.cz

Dobrý den,
Koupila jsem pro svého syna voucher na váš příměstský tábor v termínu od 14. 7. do 18. 7. 2014.
Můj syn se dnes byl na příměstském táboře podívat a zjistil, že si na základě informací na webu udělal jinou představu, že mu nevyhovuje ani program, ani věkové rozpětí dětí. V kurzu jsou jen čtyři děti, z toho jedno 14 let, druhé 11 let a dvě šestileté, a nacvičují spolu divadelní hru.

Rozhodl se, že se tábora nezúčastní. Prosím proto, vzhledem k tomu, že součástí ceny tábora je i strava, aby mi byla vrácena alespoň částka za neodebranou stravu.
Můj účet je 2000150649/2010.

Děkuji a zdravím
Martina Pekárková

Vyjádření partnera
Applaus Média Před 2 roky

Dovolte, abychom se důrazně ohradili vůči této kritice. Navíc zveřejněné emaily jsou pouze ty vybrané, nikoliv plná korespondence, kterou jsme s paní Pekárkovou vedli.

Skutečně nelze akceptovat storno na základě telefonátu večer před zahájením tábora. Navíc z důvodu, že cituji "synovi se nechce". Jsme toho názoru, že jsme vyšli pí. Pekárkové více než vstříc a dokonce nabídli možnost jiné služby, aby o peníze nepřišla. To není běžná praxe.

Jsme si jistí, že vina není na naší straně. Všechny informace vč. profilu lektorky (divadelní herectví na které je tábor zaměřený vyučuje lektorka, která vystudovala DAMU divadelní herectví, a děti vč. dětí s různým postižením, vyučuje již několik let), má každý zákazník k dispozici a může se na cokoliv doptat i se přijet osobně podívat. Obsah i scénář se vždy přizpůsobuje počtu a věku dětí, které na tábor nastupují - Škola malého stromu je pouze námět pro scénář, který jsme zpracovali. Videa z divadelního představení, které děti během tábora nastudovali, si můžete pustit na našich stránkách koncem příštího týdne.

Každý klient má také informaci o storno podmínkách. Jsme tedy toho názoru, že se hledá problém u nás (celkem u nás strávili maminka se synem cca 15 min.), jen proto, aby dotyčná získala zpět vynaložené finanční prostředky, ačkoliv u nás problém s nenastoupením na tábor původně nevznikl.

Trváme na kvalitě našich služeb. Svědčí o tom i to, že některé děti jsou u nás i několikrát za prázdniny a mnohdy pokračují ve svém rozvoji i ve školním roce. Nakonec se nám daří potom uplatnit některé šikovné děti v médiích jako malé dabéry, herce a moderátory. To je naším cílem. Budeme se těšit na další malé velké talenty, všechny zveme na návštěvu, aby si udělali obrázek sami.

Pavla Mullerová
www.applaus.cz

15. 7. 2014
Užitečné? Ano

Další hodnocení (4)