Contours Fitness pro ženy ve 30 minutách

4,4 / 5 (74 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Efektivní a akční cvičení, moderní prostředí, motivující společné úsilí, vstřícný přístup při návštěvě s miminkem, energická hudba. Trenérky poradily, když bylo třeba, ale nechaly být, když člověk neměl svůj den.“

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

http://www.contours.cz/fitness/liberec
liberec@contours.cz
+420 774 063 765

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Fitness, Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Contours Fitness pro ženy ve 30 minutách

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (74 hodnocení)
Andrea

Efektivní a akční cvičení, moderní prostředí, motivující společné úsilí, vstřícný přístup při návštěvě s miminkem, energická hudba. Trenérky poradily, když bylo třeba, ale nechaly být, když člověk neměl svůj den.

jen občas tichá nebo relaxační hudba (když vedle probíhala jiná lekce cvičení)

25. 6. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marcela

Fajn trenérky!!

10. 5. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

– skvělý přístup
- ochotný personál

18. 3. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Absolvovala jsem první lekci. Dojem z prostředí byl velmi průměrný, možná spíš lehce podprůměrný. Trenérka byla moc příjemná, ochotná, vše mi popsala, vysvětlila, v tom žádný problém nebyl. Individuální plán jsem nedostala, cvičila jsem totéž co ostatní ženy. Měření se nekonalo, pokud nepočítám 2 měření tepu, kterým jsem si sama zjistila, zda se pohybuji nebo nepohybuji ve správné tepové frekvenci.
Závěrem první lekce bylo intenzivní „informování“ o výhodách zaplacení kurzovného, které je pro mé vlastní dobro, zhubnutí a zlepšení kondice nezbytné.
Celkový dojem: Nejsem si jistá, jestli se tam vůbec chci na zbylé 4 lekce vrátit.

Vyjádření partnera
Contours Fitness pro ženy ve 30 minutách Před 3 roky

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Rozhodně doporučujeme, abyste další předplacené návštěvy odchodila. První úvodní návštěva je opravdu o uvedení do fitness, zjištění vašich potřeb a vysvětlení celého chodu. Analýza ( měření atd.), individuální další plán zaměřený na konkretní problémové partie, nastavení ideálních vah a další práce s klientkou se tvoří postupně. Rozhodně nelze vše stihnout v hodinovém rozmezí. Proto také všem klientkám nabízíme celý týden na vyzkoušení úplně ZDARMA včetně vedených hodin, které je také možné vyzkoušet zdarma, neexistuje jiné místo, které by toto mohlo nabídnout. Všechny naše trenérky jsou kvalifikované, což je opět velice důležitý faktor v našem konceptu. Každá žena má dostatečný čas se rozhodnout, jestli u nás chce pokračovat, bez toho aniž by si nejdřív kupovala pernamentku, nebo dokonce draze předplácela osobního trenéra. Pokud to nebude zrovna naše fitness, i tak přejeme, abyste našla právě to místo, kde budete mít opravdové výsledky a dosáhla svých cílů.

S pozdravem Team Contours

12. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Věra

Líbilo se mi přátelské přijetí , ochota a profesionálnost. Dost problematické je prostředí na cvičení:koberec a nevětrá se.

3. 2. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)