Penzion Flóra

4,1 / 5 (68 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Lokace penzionu, moc milý personál, fajn snídaně, velký a čistý pokoj, pohodlné matrace, mozžnost ubytování se psem :)“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Flóra

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Lokace penzionu, moc milý personál, fajn snídaně, velký a čistý pokoj, pohodlné matrace, mozžnost ubytování se psem :)

Škoda, že nenabízeli i večeře (klidně za příplatek).

1. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anna

Ubytování blízko centra Janských Lázní, čistý a prostorný pokoj, střícné chování personálu

16. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radka

Vše probíhalo v pořádku, líbilo se nám.

16. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva
27. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Penzion Flora známe z doby, kdy v něm byl předchozí nájemce. Několikrát jsme ho navštívili a byli nad míru spokojeni. Protože to je naše srdeční záležitost, neváhali jsme s rezervací. Penzion je na skvělém místě, kousek od lanovky na Č. horu, do přírody, kousek od kolonády. Rezervace proběhla bez problémů, dohodli jsme si ještě další dvě noci, které zaplatíme na místě. Oceňujeme nové zařízení a čistotu pokojů, ochotu personálu, dobré snídaně.

Jednu hvězdičku strháváme za to, že místo sektu (jak je uvedeno v nabídce) jsme dostali šumivé víno (Avanti) a dohromady jednu oplatku. To bylo téměř trapné, dost nevhodné a zbytečné podbízení se klientům Slevomatu. Druhou hvězdičku strháváme za nevhodné přidělení pokoje. Přesto, že jsme dlouho předem inzerovali, že přijdeme i se psem a budeme v penzionu 4 noci, dostali jsme nejmenší pokoj, který je vhodný tak max. pro dvě osoby na víkend, který stráví v posteli. To byl trošku šok. Pokud se jeden oblékal, druhý musel čekat sedící na posteli, pokud jsme si chtěli připravit svačinu na výlet, tak jediné místo, kde to šlo, byl okenní parapet a ani jsme si neměli kam postavit hrnek s kávou. Že byl jen jeden noční stolek s lampičkou, pominu, protože se tam prostě nevešel. Jediný, kdo z toho měl radost, byl náš pes, protože mohl, ba přímo musel, beztrestně trávit čas v naší posteli. Sama paní, která nás ubytovávala se podivila, proč máme přidělený tak malý pokoj a nabídla nám pokoj jiný (o moc větší nebyl), ale se společným soc. zařízením a předsíní s vedlejším pokojem. Takže jsme zůstali v mini pokoji. Na můj telefonický dotaz u paní, která rezervaci prováděla a pokoj přidělila, proč tedy, když věděla o psovi a našem delším pobytu, mi řekla, že když je to přes Slevomat, tak lepší pokoj nemůžu dostat. To považuji za dost neseriózní jednání, vzhledem k tomu, že půlku pobytu jsem platila přímo v penzionu.
Dostali jsme slevovou kartu na leccos, ale lépe by stačila třeba sleva na lanovku na Černou horu, která je určitě využitelnější.

31. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (25)

Podobné podniky