Kategorie

Penzion Flóra

4,1 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „+ Krásná lokalita
+ velmi pěkný pensionek
+ Dobrá snídaně
+ sekt a oplátku na uvítanou
+ příjemná paní majitelka
+ slevová karta“

Dnešní nabídky Penzion Flóra

Hodnocení podniku Penzion Flóra

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva
27. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Penzion Flora známe z doby, kdy v něm byl předchozí nájemce. Několikrát jsme ho navštívili a byli nad míru spokojeni. Protože to je naše srdeční záležitost, neváhali jsme s rezervací. Penzion je na skvělém místě, kousek od lanovky na Č. horu, do přírody, kousek od kolonády. Rezervace proběhla bez problémů, dohodli jsme si ještě další dvě noci, které zaplatíme na místě. Oceňujeme nové zařízení a čistotu pokojů, ochotu personálu, dobré snídaně.

Jednu hvězdičku strháváme za to, že místo sektu (jak je uvedeno v nabídce) jsme dostali šumivé víno (Avanti) a dohromady jednu oplatku. To bylo téměř trapné, dost nevhodné a zbytečné podbízení se klientům Slevomatu. Druhou hvězdičku strháváme za nevhodné přidělení pokoje. Přesto, že jsme dlouho předem inzerovali, že přijdeme i se psem a budeme v penzionu 4 noci, dostali jsme nejmenší pokoj, který je vhodný tak max. pro dvě osoby na víkend, který stráví v posteli. To byl trošku šok. Pokud se jeden oblékal, druhý musel čekat sedící na posteli, pokud jsme si chtěli připravit svačinu na výlet, tak jediné místo, kde to šlo, byl okenní parapet a ani jsme si neměli kam postavit hrnek s kávou. Že byl jen jeden noční stolek s lampičkou, pominu, protože se tam prostě nevešel. Jediný, kdo z toho měl radost, byl náš pes, protože mohl, ba přímo musel, beztrestně trávit čas v naší posteli. Sama paní, která nás ubytovávala se podivila, proč máme přidělený tak malý pokoj a nabídla nám pokoj jiný (o moc větší nebyl), ale se společným soc. zařízením a předsíní s vedlejším pokojem. Takže jsme zůstali v mini pokoji. Na můj telefonický dotaz u paní, která rezervaci prováděla a pokoj přidělila, proč tedy, když věděla o psovi a našem delším pobytu, mi řekla, že když je to přes Slevomat, tak lepší pokoj nemůžu dostat. To považuji za dost neseriózní jednání, vzhledem k tomu, že půlku pobytu jsem platila přímo v penzionu.
Dostali jsme slevovou kartu na leccos, ale lépe by stačila třeba sleva na lanovku na Černou horu, která je určitě využitelnější.

31. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Svatava

Ubytování, poloha, příjemná obsluha

30. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

+ Krásná lokalita
+ velmi pěkný pensionek
+ Dobrá snídaně
+ sekt a oplátku na uvítanou
+ příjemná paní majitelka
+ slevová karta

– Check in od 14hod , přesto v chatě nikdo nebyl. Museli jsme paní majitelce volat
- ubytování s pejskem nám poslední noc zneprijemnilo ubytování lidi s dalším psem do pokoje hned vedle nás.
- málo El. Zásuvek

29. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ing. Matěj

Umístění penzionu blízko u lanovky, pokoje velké, prostorné. Dobré značení.

V prospektu se píše „lázeňské oplatky“. My dostali pouze jednu v ubrousku (čímž nedošlo k naplnění smlouvy!), který navíc zapáchal od zvířete podle našeho názoru; oplatka byla úplně okoralá.

Úklid, množství ručníků celkově na slabé úrovni. Jednání personálu bylo evidentní, že jsme přes Slevomat. Jednoznačně nedoporučuji.
Snídaně sice bohaté, ale rohlíky staré min. jeden den, kukuřičné lupínky úplně okoralé.

Rovněž chyběly osušky v koupelně. Celkově kvalitu pokoje a úklid jsme ihned po příjezdu u majitelky „reklamovali“.

Celkově nespokojenost a příště raději přes jiné servery a ne přes Slevomat, což prostě špatně zní. :-(((

28. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (26)