Hodnocení podniku  Studio Revitall

4,7/5 (994 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kristýna

Vše proběhlo v pořádku.

Není co vytknout.

6. 10. 2019
Dave

+

-

10. 7. 2019
Batteryj

Prijemmy mlady maser

Masaz probehla za kratsi dobu, nez-li bylo avizovano

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 3 roky

Je škoda, že paní píše reakci až nyní. Měla přímo na místě upozornit maséra, když si myslela, že nebyla dodržená doba. Snažíme se,aby čas vymezený na masáž byl dodržen.

20. 11. 2017
Ivana

Domluva při rezervaci byla dobrá a masáži nebyla špatná.

Byl to dárek pro mamku k narozeninám a nedopadlo to tak zrovna 2× dobře. Neměla kde parkovat ani to nemohla najít, takže přišla o 15 minut později, které ji také byli strženy takže masáž trvala jen 45 minut přičemž já zaplatila za 60 minut!!! Když se snažila dovolat na uvedené číslo tak bylo obsazené a když se dovolala konečně chlap ji vynadal prý měla volat kolegovi, přičemž tady je uvedené jen jedno číslo!!!! A když to teda vše vylíčila pánovi Komárkovi, který ji masírovat tak řekl jen co s tím teď už nadělá a přes všechny ty potíže ji stejně těch 15 minut odebral!! Takže jsem opravdu rozčílena že se tam chovali jak hulváti!!!

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 3 roky

K tomu se musím vyjádřit: Tak nejprve, pokud klient přijde pozdě, s tím my nic nenaděláme a čas musíme dodržet, protože po klientovi již čeká další. Pokud to maminka nemohla najít, nezlobte se na mě,ale pokud někam jdu poprvé,tak se podívám minimálně na stránky toho studia,kde to je ať to potom nehledám.Kromě toho i na voucheru je napsané,že je to přímo v hlavní budově školy. To, že není kde zaparkovat, s tím opravdu nic nenaděláme,celá Olomouc tímto trpí, s tím se ale má počítat. Hulvátské jednání u nás opravdu není a masér,který vaši maminku masíroval nebyl pan Komárek ale jiný masér.S panem Komárkem maminka mluvila ráno,když mu volala a nemohla to najít , ten ji opravdu nevynadal, to není styl našeho jednání .Maséra ,který masíroval vaši maminku si hlavně chválí starší dámy, za jeho velice ohleduplný a vstřícný přístup, takže nepředpokládám,že by byl k vaší mamince neuctivý. Mimochodem,masér mi sdělil,že paní po masáži říkala, že i když byl začátek problémový (hledání, parkování...) tak že masáž to vykompenzovala, že je spokojená.

11. 11. 2017
Anonym

Masaz mi delal jiny maser a nebylo to ono, nejlepsi maseri jsou pan Komarek a Dominik.

11. 11. 2017
Pipak

dobrá komunikace

28. 6. 2017
Vlastimila

Masáž netrvala hodinu, ale jen 40 minut. Relaxační hudba byla příliš hlasitá.

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 4 roky

Stačilo maséra požádat, aby hudbu ztišil. A s tou dobou opravdu nemohu souhlasit, masíroval jsem ve vedlejší místnosti a kdyby kolega skončil dříve, slyšel bych to.

25. 1. 2017
ladislav

Nedodržování termínu, Zbytečné čekání až půl hodiny k vůli předchozí nedochvilnosti zákazníků. At sio udělá majitel salonu pořádek mezi svými zaměstnanci.

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 6 roky

Celá věc se má jinak.Nyní jsem s klientem hovořil a objasnili jsme si , kde vznikl problém - pán přišel v jiném termínu,než byl objednán a masér již masíroval zákaznici, která přišla na řádně objednaný termín.Pán se naštval a napsal toto hodnocení. Takže je vše vysvětleno.

5. 8. 2015
Hana

60 minutová masáž trvala necelých 50 minut

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 6 roky

Co k tomu dodat - divné, že se paní neozvala hned,místo chválení......

28. 3. 2015
Pavel

Velmi špatná komunikace se zákazníkem, téměř nemožno se dovolat – reagovali až na mail, který navíc nebyl uveden ve voucheru, ale musel jsem si ho najít na internetu.

25. 2. 2015
Zdenka

standard co se týče vybavení masérny, ale z masáže nebyly správné pocity, je dost náročná

2. 10. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.