Hodnocení podniku  Studio Revitall

4,7/5 (994 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslav

Původně (večer po masáži) jsem chtěl udělit kladné hodnocení, zejména za operativnost a nalezení problému. Musím podotknout, že mi masér neaplikoval objednanou Kleopatřinu masáž, ale nějakou jinou, která mi měla více pomoci, což oceňuji. Zároveň se domnívám, že masér (mladý muž) bude šikovný a znalý. Co se mi však vůbec nelíbilo, že téměř po celou dobu masáže (promačkávání bodů zvládl jednou rukou) jsem slyšel klikání myší jeho netbooku. Nevěnoval mi dostatečnou pozornost a výsledek tomu odpovídá. Na druhý den byly bolesti krční a bederní páteře takové, že jsem již druhý den na Aulinu. Večer mi manželka vyfotila záda, nechtěl jsem tomu věřit – 2 obrovské krvavé podlitiny přes celá záda, na každé straně jedna, včetně otoku. A to je špatně. Nemohu tedy jinak a podnik výjimečně nedoporučit, zejména z důvodu, že masáž mi více uškodila než pomohla a to zde nehovořím přímo o ohrožení zdraví. Opravdu nestojím o tlumící léky a omezenou hybnost, a ještě si za to platit. Snad bude tato zpětná vazba pro maséry mementem, že mohou napravovat, ale i ublížit. Foto raději přikládat nebudu, už by k vám nikdo nepřišel.

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 5 roky

Děkujeme za hodnocení,celou záležitost jsem prošetřil - mrzí nás,že masáž neměla takové účinky, jak by měla mít.Jednalo se o masáž spoušťových bodů,což může být masáž dosti boslestivá, kor,pokud je tě míst zatuhlých více ( a v tomto případě jich bylo hodně) a zdá se, že masér rozmasírováním spoušťových bodů evidentně otevřel vetší problém, jinak by ta místa tak nereagovala.Jmenovaný masér je opravdu odborníkem na tento druh masáže a i z hodnocení ostatních klientů zaznamenává výborné výsledky. Z předchozích zkušenostívíme, že ne každému tato masáž sedne.Klient by si měl určovat výši bolestivosti (masér ho po celou dobu masáže nabádá k zpětné vazbě) a masér podle toho zvýší nebo sníží intenzitu tlaku.Ohledně klikání myší - relaxační hudba ,která se přehrává,přehrává se z počítače,který se v ten den sekal (nyní je závada odstraněna)a tím pádem se sekala i hudba,proto toto klikání, jinak není důvod k jakémukoliv klikání myší.

21. 7. 2016
Kasid

Nic

Kvalita jídla byla špatná, obsluha neochotná.

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 5 roky

Jejda,ale my při masáži opravdu žádné jídlo nepodáváme:o))))Chybička se asi vloudila - ale pobavila:o)))

6. 2. 2016
Věrča

NIC, nejhorší masáž pro mou páteř v mém životě

Objednala jsem se na masáž, jelikož jsem si slibovala avízované úvolnění krční páteře. Masáž nebyla 60-ti minutová, což mně nevadilo, jelikož to nebyla masáž, ale silné mačkání a tlak na jednotlivé body na zádech až mně tekly slzy. Nejsem žádný bolestínek, na masáže chodím pravidelně, ale chvílemi jsem měla pocit, že tu nesnesitelnou bolest již nevydržím! Výsledek – celou noc jsem nespala pro silné bolesti, polykala prášky na zmírnění a ráno nebyla schopna pohybu. Manžel mě odvezl na neurologii do péče lékaře, jak jsem měla rozhozenou páteř! Platit si za to, aby si člověk přivodil takové zdravotní komplikace, to je síla! Kdybych byla informována, že se jedná o tlakovou masáž, určitě bych neměla zájem. Již nikdy více! Název byl zavádějící a já na to doplatila svým zdravým!

Vyjádření partnera
Studio Revitall Před 5 roky

To mě velice mrzí,že paní masáž nepomohla a že očekávala něco jiného.Když se ale pořádně podíváte do obsahu této masáže, zjistíte že je přesně popsaná - tak jak paní uvádí - je to tlaková masáž - při které se používají prvky masáže trigger point - masáž spoušťových bodů,které jsou zatuhlé a tudíž velice bolestivé.Při masáži pokud vás to bolelo,je třeba spolupracovat s masérem a říct mu to,on zase musí tlak na jednotlivé body přizpůsobit klientovi.Trochu mě to překvapuje, když paní píše,že chodí pravidelně na masáž,tak přece ví,že je důležitá spolupráce s masérem.Dle informací maséra, paní byla hned v úvodu informována o jakou masáž jde, upozorňoval ,že bolestivost má být někde na 5 max 7 z 10. Že rozhodne neplatí, že čím víc člověk vydrží, tím nastává lepší uvolnění.. Paní po celou dobu masáže neřekla vůbec nic.
Bohužel i toto se může stát a tělo takto může reagovat následně po masáži.
Avšak z ohlasů a hodnocení mnoha dalších klientů je zřejmé, že tato masáž je velice účinná i když někdy je stimulace spoušťových bodů bolestivá.

14. 11. 2015
Z

Celková spokojenost

27. 2. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.