Penzion Smrčina

4,2 / 5 (576 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dobrý den, chceme tímto poděkovat za úžasné ubytování v krásném penzionu v Janských Lázních. Pokoje jsou čisté a velmi prostorné, celý komplex je propojený, takže když prší, dostanete se na jídlo pohodlně a hlavně suše ;). Jídlo je velmi dobré, i když často nedosolené (což se dá velmi dobře upravit). Personál je velmi ochotný a vstřícný. Lokalita hotelu je výborná, vřele doporučujeme!!“

Dnešní nabídky Penzion Smrčina

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Smrčina

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milena

Penzion je na konci Jánských lázní. Odtud dostupnost pro pěší tůry, v blízkosti také autobusová stanice. Pokoj prostorný. Jídlo nám chutnalo, bylo ho dostatek.

Starší vybavení koupelny. Paní servírka sama obsluhovala u večeře, doplňovala jídlo u snídaně. Snažila se být příjemná..

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

– Rychlost komunikace při rezervaci, ochota
- Výborné večeře, vhodné i pro malé strávníky
- Snídaně, kde si vybere opravdu každý
- Dětský koutek
- Krásné výlety po okolí – vhodné i pro rodiny s malými dětmi
- Pokojíčky na přespání v pořádku

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra
17. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

ubytování přímo naproti stezce korunami stromů
vlastní parkoviště, vstup do lesa hned za budovou
ubytování vhodné k přespání či na prodloužený víkend

k večeři jedno jídlo (pokud ho nejíte, máte smůlu), naštěstí jako těhotné mi udělali výjimku a připravili dětskou variantu

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karel

Dobrý den, chceme tímto poděkovat za úžasné ubytování v krásném penzionu v Janských Lázních. Pokoje jsou čisté a velmi prostorné, celý komplex je propojený, takže když prší, dostanete se na jídlo pohodlně a hlavně suše ;). Jídlo je velmi dobré, i když často nedosolené (což se dá velmi dobře upravit). Personál je velmi ochotný a vstřícný. Lokalita hotelu je výborná, vřele doporučujeme!!

Při špatném počasí evidentě problémy s elektřinou (nám vypadla ihned po příjezdu, přežili jsme). Wifi slabá, data v telefonu téměř bez signálu (s internetem bych moc nepočítal, ale, přežili jsme). Paní, která nás po příjezdu přivítala a ubytovala je bohužel skoro na vše sama, na ubytování hostů, aktivity, úklid, servírování jídel, objednávání atd… Celkem k zbláznění… Ale to je věc zaměstnavatele. Každopádně moc děkujeme za bezchybnou péči a držte se!!!

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (263)

Podobné podniky