Penzion Pomněnka

4,5 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše“

Ubytování, stravování

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Pobyty, Pobyty pro nenáročné

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Pomněnka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeněk

Pobyt jsem si přebukoval na termín 24.11.2017 – 26.11.2017. Ve čtvrtek ráno23.11.2017 jsem si telefonicky ověřil moji rezervaci a poté v pátek jsem s manželkou vyrazil do Luhačovic. Po příjezdu k penzionu Poměnka jsme zjistili, že penzion je uzavřen. Telefonní čísla, která byla na vstupních dveřích do penzionu byla nedostupná. Noc jsme přečkali v jiném hotelu a v sobotu jsme se vrátili plní dojmů z Luhačovic domů.

Vyjádření partnera
Penzion Pomněnka Před 2 měsíci

Dobrý den,
při telefonickém hovoru Vám bylo sděleno, že ubytování je do 17 hodin (možná jste přeslechl tuto informaci) Nicméně, v emailové komunikaci, kdy jste si pobyt rezervoval máte napsáno ubytování je možné od 13.30 do 17 hodin. Tato informace je i na našich webových stránkách. Čekali jsme na Vás do 19.30 hodin, když nikdo nepřijel, podnik jsme zavřeli, jelikož jste měli být jediní hosté v tomto termínu.

25. 11. 2017
Ma

Vše

17. 3. 2017
Danapraslickova

Umístění penzionu v centru, pěkný přístup personálu, výborná kuchyně.

6. 3. 2017
Helena

Naprostá spokojenost.

17. 2. 2017
Andrea

Příjemný personál, velmi čisté a útulné pokoje, výborná masáž.

Bohužel celým penzionem se vinul smrad z cigaret a přepáleného tuku, který naštěstí nešel na pokoj. Jídlo bylo připraveno na přepáleném tuku, a to jak večeře, tak snídaně. Míchaná vajíčka nebyla žlutá, ale nahnědlá z mastnoty a bylo nám špatně asi 3 dny…Kuchyň opravdu špatná a to nemluvím o tom, že snídaně nebyly formou švédských stolů, ale výběr z několika možností jídel. Na tomto by chtělo zapracovat a bylo by to na 5 hvězdiček…

28. 1. 2017

Další hodnocení (4)

Podobné podniky