Kategorie

Koliba U Černého medvěda

4,4 / 5 (211 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemná obsluha a ubytování bylo skvělé můžu vřele doporučit“

Stylová koliba U černého medvěda nabízí komfortní a stylové ubytování v pravé valašské kolibě ve Zlíně. Její restaurace se již devátým rokem pyšní zařazením do výběru nejlepších restaurací podle Grand Restaurant Pavla Mauera.

Dnešní nabídky Koliba U Černého medvěda

Hodnocení podniku Koliba U Černého medvěda

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Helča

Večeře byla vynikající. Foto přikládám, polévku jsem bohužel zapomněli/nestihli vyfotit.. :) Vína chody dobře doplňovala.
Z okolí Koliby je pěkný výhled na město a blízko jsou také typické cihlové domky. Zajímavé prostředí restaurace.

Nechápu, proč restaurace s takovými kuchaři nabízí kontinentální snídaně... 1 druh šunky a sýra, jinak vše balené... myslím, že by Kolibu nezrujnovalo udělat na přání míchaná vajíčka, omeletu apod... toto je jeden z důvodů, proč bych tam nejela... na hotelevou snídani se každý těší... ale po tomto jsem se bála, co přijde na večeři, naštěstí jsme byli mile překvapeni.
Dalším mínusem je "neproškolený" personál... myslím, že restauraci ubírá na úrovni - žadné jídlo nám nepředstavili, to se týká i vína - museli jsme se vyptávat, co nám vlastně přinesli... I servírování nebylo v pořádku.
Co se týče důslednosti při úklidu, dalo by se toho také dost zlepšit, nánosy prachu na dveřních pantech v koupelně, na světlech (to i v restauraci), z venku na oknech několika měsíční pavučiny. V případě zájmu můžu poslat foto, vložila jsem raději foto z večeře.
V době provozu kuchyně (cca 5-23 h.) to celým pokojem zvláštně hučelo, jako by někdo ve sklepě pořádal technopárty. Já naštěstí spím se šputny, ale někdo s lehčím spánkem by se asi moc nevyspal.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Vlada

Příjemná obsluha a ubytování bylo skvělé můžu vřele doporučit

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Radka

Skvělá kuchyně, výborně vybavený bar a příjemná obsluha

Trochu opotřebovaný nábytek

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Míla

Restaurace

Matrace, topení co cvakalo a divné hučení

22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jiří

Klidné prostředí u lesa, minibar na pokoji, ochotný personál.

Pro ubytované hosty nebylo místo v restauraci - nutná rezervace předem. Druhý den soukromá akce - nemožnost poobědvat, ani povečeřet. Hlučná zábava a křik v restauraci i po 22-té hodině. Slabší snídaně - ze salámů pouze šunka.

16. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (107)