Koliba U Černého medvěda

Zlín, U Zimního stadionu 4092

„Příjemné prostředí, milý personál a maximální ochota vyjít vstříc.
Menu bylo vynikající. Užili jsme si to.“
— slunečnice, Před 11 dny

„Příjemné prostředí, milý personál a maximální ochota vyjít vstříc.
Menu bylo vynikající. Užili jsme si to.“
— slunečnice, Před 11 dny

O nás

Stylová koliba U černého medvěda nabízí komfortní a stylové ubytování v pravé valašské kolibě ve Zlíně. Její restaurace se již devátým rokem pyšní zařazením do výběru nejlepších restaurací podle Grand Restaurant Pavla Mauera.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Koliba U Černého medvěda
U Zimního stadionu 4092, Zlín, 76001 (zobrazit na mapě)

Koliba U Černého medvěda

U Zimního stadionu 4092, Zlín

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Josef

Víno k menu neurazilo ani nenadchlo, ale jídlo, prostředí a personál byli vynikající.

Jiří

Lokalita, snídaně, kuchyně, ochotný personál

Tmavé pokoje

slunečnice

Příjemné prostředí, milý personál a maximální ochota vyjít vstříc.
Menu bylo vynikající. Užili jsme si to.

Hodnocení podniku Koliba U Černého medvěda

Hodnocení podniku Koliba U Černého medvěda

4,4/5 (293 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef

Víno k menu neurazilo ani nenadchlo, ale jídlo, prostředí a personál byli vynikající.

18. 9. 2018
Jiří

Lokalita, snídaně, kuchyně, ochotný personál

Tmavé pokoje

18. 9. 2018
slunečnice

Příjemné prostředí, milý personál a maximální ochota vyjít vstříc.
Menu bylo vynikající. Užili jsme si to.

12. 9. 2018
jiri

perfektní jídlo , velice ochotný personál,

trochu nečistota na pokoji

5. 9. 2018
Jan

V podstatě jediné pozitivum je kvalita jídla v restauraci. Kuchař opravdu umí, jídla byla skvělá, a to nejen v rámci voucheru, ale i při večeři a la carte. Tam to bohužel končí.

Ubytování bylo špinavé, našli jsme pár pozůstatků po předchozích obyvatelích. Pokoje by potřebovaly údržbu (rozpadlá skříň, padající sprcha apod. Naprosto tragické byly snídaně, které vůbec neodpovídaly kvalitě kuchyně. Gumové balené pečivo, jeden sýr, jedna šunka, žádné ovoce/zelenina, nekvalitní káva, jedna z nejhorších snídaní, co jsem zažil. Trochu to zachránila vajíčka/omeleta, kterou si lze přiobjednat (v rámci bufetu nic teplého není). V neděli bylo tvrdé pečivo z předchozího dne (pekárna je 5 minut autem). Samotný servis v restauraci je bída neodpovídající kvalitě kuchyně. Párovaná vína ani jídla nikdo nepředstavil, servis je redukován na nosiče talířů.
Celá organizace hotelu je chaotická. Na začátku byla sama recepční překvapená, že v pokoji je objednaná přistýlka. Na závěr nám jiná recepční omylem naúčtovala celý pobyt, jako bychom neměli voucher a pak mi ještě přišel email s prosbou o číslo voucheru, které jsme odevzdali jak na začátku, tak na konci pobytu. Inzerovaná cena za přistýlku byla 200 Kč na celý pobyt, místo toho nám bylo naúčtováno kolem 600 Kč, což patrně zahrnovalo platbu za přístýlku za noc, ne za pobyt a snídani pro dvouleté dítě, což není problém zaplatit, ale čekal bych, že to bude někde specifikováno.

Pokoje jsou situovány malými okny do lesa, takže inzerovaný výhled na Zlín rozhodně nečekejte. Také je dobré počítat s tím, že v teplejších dnech je restaurace prakticky „neobyvatelná“, protože v ní je otevřené ohniště a teplota kolem 35 °C. Naštěstí bylo možné sedě venku.

13. 8. 2018
Martin H.

Výborná lokalita. Cítite sa ako v lese aj keď ste 10 minút peši od centra. Komunikácia personálu pri rezervácií bola rýchla a zrozumiteľná. Personál bol počas celého pobytu profesionálny a ochotný. Izba bola útulná a pekná ako aj celé prostredie koliby (oceňujem minibar na izbe s dobrým výberom). Raňajky boli postačujúce no najmä by som vyzdvihol gurmánsku večeru s ochutnávkou vín ktorá bola úplne výborná. Menu pestré, chutné a pripravené z kvalitných a čerstvých surovín. Určite sa na pobyt vrátime.

8. 8. 2018
Eva

Degustační večeře byla prvotřídní, personál profesionální. Pokoje slušné, prostředí pěkné.

Nelíbila se nám naše nedělní snídaně. V košíčku na pečivo jsme našli pouze gumový toustový chléb a na dotaz po dalším pečivu nám bylo řečeno, že jiné pečivo nebude. U snídaně se nás sešlo 5 párů a bylo pro nás připraveno 10 plátků šunky a 10 plátků sýra. Po vypití džbánku džusu už nikdo další nepřinesl a přidali nám pouze vodu. Když nikdo nepřišel doplnit stůl, museli jsme jít požádat na recepci, jestli někdo donese něco k snídani. Na požádání udělali teplou snídani, ale vzhledem ke všemu ostatnímu musím konstatovat, že takhle slabé snídaně jsme snad ještě nikde neměli.

31. 7. 2018
Piva

Příjemné prostředí, ochotný personál, vynikající kuchyně.

31. 7. 2018
Ivana

hlavně klidné prostředí a blízkost města

24. 5. 2018
Kamil
9. 5. 2018
Milan

Příjemné prostředí.
Milý, vstřícný a ochotný personál.
Výborná kuchyně.

Špatné značení příjezdu

8. 5. 2018
Sysel

Perfektní kuchyně, dobrá obsluha.

25. 3. 2018
Anonym

Koliba je ukrytá v lese nad městem Zlínem, takže jste ve městě a přitom nejste ve městě. Ochotný personál a výborná kuchyně.

2. 12. 2017
Bc. Pavel

Stylová koliba v lese, patnáct minut pěší chůze od centra Zlína. Skvělé jídlo a osobitý ráz interiérů. Restaurační prostory tvoří nejkrásnější část koliby.

Snaha o stylovost vedla k osazení pokojů tmavým nábytkem. Vzhledem k tomu, že většina pokojů má pouze malá okna směrem do lesa, v kombinaci s tmavým nábytkem pokoj poněkud připomíná pošmournou jeskyňku. Pokud mají na úklid sjednanou laxní brigádnici, pak v tomto pološeru je na tmavém nábytku ihned vidět, kam se při úklidu prachovka nedostala. Dvě noci se to dalo vydržet, ale déle bych tam bydlet nechtěl.

1. 9. 2017
Jaroslava

Ochotný personál, skvělé jídlo, krásná zoo a zámek. Doporučuji Jarka

28. 8. 2017
Vlastimil

+Lokalita
+Personál
+Interiéry – design
+Kuchyně

-Proleželé matrace
-Vrzající postele

16. 8. 2017
Kubalkovaanna

Líbilo se nám krásné přírodní prostředí, přitom jen kousek od středu města. Líbil se nám Zlín. Nejvíc jsme byli nadšení z kuchyně – skvělé!!!
Velmi příjemná byla i obsluha v restauraci.

Měli jsme asi trošku smůlu s ubytováním, náš pokoj byl situován tak, že od 8,00 do 22,00 byl hodně výrazně slyšet nějaký kompresor- možná to bylo něco z kuchyně. Ale bylo pěkně a většinu času jsme byli vwnku, takže to tak moc nevadilo.

11. 8. 2017
Milena

Úžasné prostředí, klid, ticho a výborná kuchyně.

9. 8. 2017
Simona

Jídlo, prostředí

9. 8. 2017
Jiří

Téměř vše

Vrzající podlaha

8. 8. 2017