Hodnocení podniku  Studio Ála

4,5/5 (773 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Irena

Lokalita daleko od centra, ale kousek od autobusové zastávky

Domluva přes SMS, necítila jsem se tam úplně vítána

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 11 měsíci

Domluva přes sms,nebo email je uvedená v podmínkách uplatnění, nevím tedy proč ji teď paní kritizuje. Pokud s tím měla problém nemusela si náš voucher kupovat. Necítila se vítaná???? Potřebovali jsme z důvodu nemoci přesunout paní ten den na jinou hodinu. Za tohle jsem se několikrát omluvila. Masér asi nemá právo na nemoc.

8. 4. 2019
Kamila

Masáž samotná byla příjemná. I prostředí je velmi uvolňující.

Jejich rezervační systém je však otřesný. Jednou mě objednali na stejný termín s jinou zákaznicí, takže jsem po hodinové cestě do studia zjistila, že jsem jela zbytečně. A dvakrát domluvený termín měsíc dopředu mi nakonec zrušili, protože potřebovali dát přednost někomu jinému. Majitelka na moji zpětnou vazbu reagovala jen slovy: můžete si stězovat. Toto jednání se mi zdá více než podivné. Jednoduchý rezervační systém není v dnešní době tak velká investice.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před rokem

Ano jednou se opravdu stalo, že jsme bohužel paní objednaly na jeden termín ještě s jinou zákaznicí. Po druhé se bohužel stalo, že mezitím něž paní kolegyně objednala, zadala jsme do PC jiného klienta. Paní jsme to hned oznámili. Není pravda, že jsem ji termín rušily 3x. Ani jsme nepotřebovali dát přednost někomu jinému. Neřekla jsem ...můžete si stěžovat..., poradila jsem jsem že pokud je nespokojená, ať osloví Slevomat, že její stížnost určitě prošetří. Možná to bude i tím, že paní neustále jezdí na proceduru na kole, i když byla upozorněna, že ho nemáme kde umístit. Navíc paní absolutně ignoruje naše doporučení, vyvarovat se po masáží zvýšené fyzické námaze.

3. 10. 2018
Lubomír

ač slečna říkala, že přitlačí, tak to bylo takové hlazení

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 2 roky

To nás velice mrzí, ale určitě jste mohl slečně během masáže říct ať přitlačí ještě víc. Pokud jste nic neřekl, brala to jako že je vše v pořádku.

10. 10. 2017
Božena

Paní masérka příjemná, vstřícná.

Prostředí masážní místnosti – na zdi plíseň, prostory pro tuto činnost nedostatečně upravené.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 roky

Mrzí nás, že se zákazníkovi u nás nelíbilo. Nicméně v místnosti se v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ plíseň nenachází na žádné ze zdí. Prostory jsou upravené přesně podle norem stanovených pro tuto činnost Krajskou hygienickou stanicí v Brně, řádně schválené a splňují zákonné požadavky na provozování masérských i kosmetických služeb. To stejné se týká schválení provozu i ze strany Živnostenského úřadu. Pokud zákazníkovi masérna nevyhovuje, plně to repsektujeme a mrzí nás to, ale z hygienického i podnikatelského ohledu je tato provozovna v naprostém pořádku.

6. 5. 2016
Julie

samotná technika masáže
tichý, šikovný masér

je vidět, že studio je udělané v tzv. výklenku na popelnice v paneláku (suterén velkého domu). stísněné, malé, z druhé místnosti (spíš přepážky) je slyšet úplně všechno (když si druhá masérka povídá se zákazníkem), jsou slyšet ruchy z domu (dětský smích, hovor…). Masáž byla cca o 5–10 minut kratší, než deklaroval voucher. Nakonci nápadné vnucování zakoupení pernamentky.

Vyjádření partnera
Studio Ála Před 4 roky

Dobrý den, jsem rád, že se Vám masáž líbila. Je pravda, že je naše studio umístěné v bývalé místnosti, která sloužila pro úschovu kol a kočárků, ale byla domovní radou přeměněna na komerční použití a používána více firmami, než jsme my před více jako 3 lety začali praktikovat naše služby. Celá procedura je formována jako 50 min. masáže a ve zbylých 10 min. má zákazník na relaxaci, oblékání, popřípadě ode mne dostane pár praktických rad jak napravit a vyhýbat se svým problémům (s tím že masáž začíná od okamžiku, kdy fakticky masáž začne, ne jako v jiných podnicích od příchodu do studia). Ohledně nánapadného vnucování permanentky, jsem zmatený, že se to nachází v negativním hodnocení, protože Vám to umožňuje ve výsledku ušetřit peníze za stejně kvalitní masáž. S pozdravem Masér, Studia Ála.

6. 5. 2016
Nikol

prostředí podniku
ochota personálu

délka masáže !! – měli jsme zaplaceno masáž na 30 minut a masáž trvala pouhých 15 minut. Poté se s námi masér rozloučil a bylo po masáži…

12. 4. 2016
Natálie

Šlo o úplně jinou masáž než bylo na voucheru uvedeno. Jinak atmosféra dobrá a i pán byl šikovný, jen tohle dopilovat!

4. 4. 2014
Silvana

Drzost maserky

Hodnocená nabídka: Masáž zad a šíje
23. 10. 2013
M

samotná masáž nebyla špatná, spíše průměrná, ale vadila mi délka masáže, na to že měla být jako hodinová, čistého času trvala pouze 35 minut!

Hodnocená nabídka: Anti bloková masáž - ABS
19. 8. 2013
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.