Body - Fitness

4,3 / 5 (150 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše je ok“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Body - Fitness

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Body - Fitness

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lastikova

Nemůžu hodnotit.

Paní byla velice „příjemná“ po telefonu, co se týče komunikace přes email nulová. Tudíž, co se týče personálu, špatného oslovování, jednání i úroveň. Nejsem rýpavá, ale musela jsem to zde napsat, aby se takovým věcem pro příště předcházelo, protože personál je jednou z hlavních složek podniku.

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
k

personál ochotný, pěkné prostředí, navštíveno 17.5.17

saunu nebyla předehřátá, vířivku jsme si museli napustit, navíc malý tlak vody a v polovině napouštění došlá teplá voda,

Vyjádření partnera
Body - Fitness Před 5 dny

Dobrý den, infrasauna se předehřívat nemusí, vanu si napouští host sám z důvodu čistoty a uvěření, že mají jen oni pro sebe napuštěnou vanu.

22. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Výhodná cena, dostupnost. Osobní trenér je výhodou.

Objednávací systém na internetu neumožňuje odhlášení, musíte volat do studia. Na internetu je možné se objednat i v neděli, kdy ve studiu nejsou – jela jsem zbytečně na lekci. Ikdyž jste objednáni, není dodržován čas a čekáte. Nábytek v šatnách je starý, běžecký pás také.

Vyjádření partnera
Body - Fitness Před 5 dny

Objednávací systém umožní zrušení lekce ovšem ne na poslední chvíli, což je pochopitelné. Nábytek starý? Jako skřínky :-) mají 4 roky :-), pás má také 4 roky od novoty.....

17. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

vše je ok

17. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Příjemná obsluha, poloha

Pojem vyrivka by mělo být přesněji specifikovano. Jedná se o obyčejnou vanu pro dva s hydromasazi. Prostředí není vůbec vhodné k relaxaci. Relax za přítomnosti svíček a plného denního světla byl velice usmevny, přitom je to tak jednoduché – přidat zatemnovaci závěsy. Sprchy k využití ve fitku, která je přes 20m chodbu ? Taktéž toalety? Chodba byla společná, tudíž při cestě na toaletu uprostřed procedury jste se v ručníku zabaleném mohli potkat s normálními lidmi, kteří jdou do fitka. Pro ženu absolutně nepochopitelné. Bohužel obrovské zklamání.

1. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (50)

Podobné podniky