Kategorie

SportLife Centrum

3,6 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hezké prostředí, výborné sportovní vyžití, ochotný personál“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku SportLife Centrum

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

Prostředí velice pěkné, vše čisté. Ubytování útulné se svou koupelnou, která byla též čistá. Obsluha milá a příjemná. Jídlo delikatesni, skládalo se ze tří chodů (polévky, hlavního chodu a dezertu). Whirpool bylo příjemné. Krásně vytvořené prostředí. Někdo se zmiňoval, že ve vířivce byly žluté proužky, opravdu jsme nic takového neviděli. Bazén je asi 30 metrů od ubytování ve starším stylu, ale to nám nevadilo. Celkový dojem byl perfektní a za nás veliká spokojenost.

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ketaj

Skvělá cena, obsluha na místě ok, přizpůsobili jsme společně program dle našich požadavků. Domácí prostředí. Dostatečná nabídka sportu a vyžití, bylo furt co dělat. My jsme zde byli podruhé a spokojeni. Přijedeme určitě znovu.

1. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Terezka

Voucher jsme využili letos v únoru a pro nás to byl nejhorší welness, na kterém jsme byli. Ubytování bylo průměrné. Vypadalo to, jako by se nerozhodli, jestli chtějí mít dvě nebo tři hvězdičky.
I když ubytování se dá přejít mávnutím ruky, horší je strava, která byla vyloženě k smíchu. Nakonec jsme byli rádi, že to byla pouze polopenze a jen na dva dny. Snídaně sladké a slané, to je ok. Salám, sýr, zelenina okoralé. Na výběr jeden ředěný džus. Nic teplého na výběr nebylo, ani nám nenabídli, že něco udělají. Večeře byla v restauraci, která je i pro veřejnost. Sice je to mírně průchoďák mezi hotelem a východem, ale je příjemně zařízena. Při příchodu si nás 15 minut nikdo nevšiml. Po dvaceti minutách jsme konečně dostali něco k pití, a když nám přinesli po 40 minutách na stůl polévku, zjistili jsme, že nemáme nárok si z ničeho vybrat. První večer jsme tedy dostali polévku, rýži s kuřecím masem, houbovou omáčkou a palačinku. Polévka byla to nejlepší co jsme ten večer dostali. Byla jsem dost zklamaná, jelikož nejím houby, ale k mé úlevě jsem žádné houby nenašla, vlastně si myslím, že v tom nebylo ani to maso. Jen velký kopec rýže, zalitý něčím a podávané studené. Naprostý gurmánský zážitek, zvláště, když okolo sebe vidíte hosty restaurace s hezky vypadajícím talířem. V první chvíli mě napadlo, že to je personální jídlo. Druhý den jsme požádali, aby nám vůbec řekli, co bude k večeři, jelikož to při příjezdu sděleno nebylo a následně jsme si přáli výměnu, která v první chvíli byla zamítnuta, ale následně nám (asi šéf) nabídl, že si můžeme vybrat něco z jídelního lístku a doplatit rozdíl. Za to jsme byli vděčni. Nicméně oběd jsme měli v Rumburku na náměstí v pizzerii vedle cukrárny a všem kdo neví, kam by zajeli, restauraci doporučujeme.
Aktivit je na voucheru mnoho, ale neměli jsme možnost všechny stihnout, jelikož první večer zavřeli hotel z důvodu nedostatku personálu. K naší smůle nám to neoznámili dopředu, takže jsme si dali alkohol a po zavření jsme nemohli jet autem do města, abychom alespoň neseděli na pokoji. Takže jsme si užili večer na pokoji u televize bez jakéhokoliv pití. Opravdu rádi platíme za věci, které doma dělat nemůžeme. Ve chvíli, kdy jsme zjistili, že vlastně pokoj nemá minibar a že nám ani nic nenabídli na pokoj, jsme se už museli smát.
Nedoporučujeme hrát ping pong, který je ve stejné místnosti jako uskladněné stoly a židle, což znepříjemňuje hru a určitě nedoporučujeme whirpool, která byla viditelně nějakou dobu nemytá. Pro představu, jako když po dlouho nemyté vaně zůstane po obvodu špinavý pruh. Ovšem v tohle případě máte jistotu, že to neni jen váš špinavý vývar.
Z našeho pohledu se o hosty nedokázali plnohodnotně postarat, proto nám to připomnělo doby škol v přírodě, kde tohle děti neřeší. Museli jsme to brát s humorem, protože jsme se divili, kolik lidí podle recenzí se s takovými věcmi spokojí a berou je jako standard. Raději bychom byli, kdyby nám dopředu zavolali a domluvili se s námi na jiném termínu, když něměli zajištěný personál na 100% chod hotelu.
Jediné pozitivní na tomhle pobytu je paní recepční, která ty dva dny zastávala snad všechny funkce a byla všude vidět. Welness nedoporučujeme

22. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Bunesova

Hezké prostředí, výborné sportovní vyžití, ochotný personál

Neodpovídal popis pokoje, nebyl dvoulůžkový, ale 4lůžkový, 2 postele a palanda, LCD televizor také nebyl, pouze starý typ, snídaně oba dny stejné.

20. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenčuléé

Pobyt byl moc hezký, vše bylo tak, jak je uvedeno zde v popisku. Jídlo bylo dobré, personál perfektní, sauna a výřivka dokonalé. Moc jsme si víkend užili.

1. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (12)

Podobné podniky