SportLife Centrum

3,6 / 5 (37 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „sportovní aktivity“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SportLife Centrum

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavlahodinova

sportovní aktivity

28. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kostiro

Vše bylo pěkné, místo, stavba-pokoje, jídelna, hrací prostory a j. , ochotný personál, dobré jídlo

Chyběl mi fén (mokré vlasy po wi).

25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Po ubytování jsme ve svém dvoulůžkovém pokoji objevili jednu palandu navíc, která nám nevadila, aspoň byl pokoj větší. Ovšem, na všech čtyřech postelích bylo děravé povlečení. První noc jsme zjistili, že naše postel má prasklý rošt, který se někdo snažil neúspěšně narychlo opravit. Při ležení byla díra přesně pod zadkem, nedalo se na ní spát. Přítel musel postel o půl 12 v noci alespoň provizorně opravit, aby se na ní dalo spát do druhého dne. Druhý den, po stížnosti na recepci, tento problém nijak neřešili a my i další noc museli spát na takové posteli. A to nemluvím o tom, jak obě postele nehorázně vrzali a skřípali, kdykoliv se na nich někdo jenom lehce pohnul. Pokaždé nás to v noci probudilo. Na pokoji měl být minibar, který tam nebyl, byla zde pouze lednička, kterou nikdo vevnitř asi dost dlouho neutíral. V celém pokoji byly na zdech fleky, dokonce i od malty, zřejmě zde byla dřív větší díra, kterou aspoň jako jedinou opravili. Co nás ovšem nejvíce dostalo bylo, když jsme po otevření skříně, našli cca 20 prázdných lahví od piva. Náš pokoj byl přímo vedle wellnessu s whirpoolem, takže kdykoliv jsme byli na pokoji a někdo ve wellnessu, v pokoji byl hluk od whirpoolu.

Při první večeři byl hovězí vývar, ve kterém plavalo kuřecí maso, vepřové výpečky se zelím a bramborovými knedlíky a jako dezert kupovaný muffin, politý nechutným topingem. Polévka byla absolutně přesolená a po snědení jednoho bramborového knedlíku jsme neměli hlad na nic dalšího, jak nás absolutně zaplácl. O kupovaném tvrdém muffinu už radši ani nic neříkám. Druhá večeře se skládala z gulášové polévky (opět absolutně přesolené a hutné tak, že v ní stála lžíce), kuřecí roláda s kaší a jablečný závin. Složení jejich „menu“ jsme se dozvěděli až před večeří, kdyby nás předem upozornili, jaké to bude, určitě bychom se najedli jinde. Při snídaních personál absolutně nedoplňoval chybějící jídlo, pokud jste přišli půl hodiny po začátku snídaní, už na vás pomalu nic nezbylo. Při našem příchodu nebyly ani talířky, museli jsme jíst z podšálků k hrníčkům. Celý personál restaurace totálně neochotný a pomalý, slečny si smskovaly za barem a hosté je nezajímali. Veškeré nápoje ve skleněných lahvích měly měsíc do spotřebování.

Hned první večer jsme si v restauraci sedli na pití, a chtěli pokračovat na bowling. Přímo jsme se jedné servírky ptali, zda si pití můžeme vzít sebou. Řekla nám, že je to samozřejmost, takže jsme se zvedli a šli na bowling. Po hodině a půl jsme se vrátili na večeři a druhá servírka nás vyloženě seřvala, že co jsme si to dovolili jen tak odejít. Nebyly ani schopné si to říct mezi sebou. A to obsluhovaly pouze 3. Ohledně wellness aktivit byly ve voucheru napsány 2 hodiny wellness (2 sauny, whirpool, bazén). Při rezervaci na recepci z nich ovšem najednou vypadlo, že v jejich hotelovém wellness je to pouze hodina – buď ve whirpoolu nebo v saunách. Druhá hodina, že je v plaveckém bazénu, který je ve městě (a bohužel také ve stavu asi tak před 50 lety). Nebyli jsme jediní, kdo tím byl překvapen. Pokud to takhle má být, měli by to do toho voucheru rovnou napsat a nelákat lidi na lživé informace.

Přišlo nám, že dělají obrovský rozdíl mezi normálními hosty a hosty s vouchery. Ovšem, už je ale asi nenapadne, že i lidi za ten voucher zaplatili zrovna ne úplně málo a chtějí dostat kvalitu, za kterou si zaplatili a co jim slíbili. Pokud se takhle chtějí chovat, neměli by pobyty přes vouchery nabízet.

Voucher jsem zde nakoupila jako dárek příteli k vánocům, byl to náš první společný víkendový pobyt. Měli jsme si zde odpočinout a mít čas jenom sami pro sebe, ale všechny tyhle maličkosti dohromady nám to pěkně kazili. Ve finále nám nezbylo nic jiného než se tomu zasmát a shodnout se, že sem už opravdu víckrát nepojedeme. Je nám jasné, že ne vždy je asi všechno dokonalé, jsme ochotni pár věcí tolerovat, ale zde těch věcí bylo opravdu hodně.

Jediné, co se dá pochválit, je prostředí wellnessu, fitness centra a celkově sportovních aktivit. Je vidět, že vybavení zde nestálo pár stovek, proto jim asi nejspíš už nezbylo na neděravá povlečení.

24. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladimíra

Ubytování super dostali jsme pěkný apartman!akorát počasí se navečer zhoršilo.jídlo výborné, krajina nádherná!

Trochu nevěděli kam nás ubytovat, ale nakonec nám dali pěkný apartman .Tak dobrý…

15. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Alexandra

Areál a sportovní vyžití je výborné. Výborné polévky!

Personál je neprofesionální, práce není dobře zorganizovaná, pravá ruka neví, co dělá levá.

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (17)

Podobné podniky