Hodnocení podniku  CK České kormidlo

4,3/5 (9 321 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Oba hrady byly pěkné a pan průvodce měl přehled a s megafonem nám udělal i krátkou procházku mestem

Cesty s kormidlem jsou vzdy tak trochu sázka do loterie. Tento výlet byl bohužel z těch méně povedených. První problém byla hned cesta. Nevím na čí straně byla chyba ale museli jsme se vracet z buchlovských kopců zpět pro zbylé klienty do Slavkova tím jsme přišli o hodinu času. Na Trenčinském hradě byla akce pro děti takze spousta lidi a byl problém dostat se na prohlídku, neměli jsme společnou rezervaci, každý jsme si museli koupit individuální vstupenku a pokusit se dostat na prohlídku. Čas na oběd vzhledem ke zpozdeni nebyl. V Cachticich jsme sice prohlídku rezervovanou měli ale stihli ji jen ti, kteří se dostali na vláček, který je na uvedenou hodinu dovezl k hradu, ti co museli jít 45 minut na hrad pěšky (protože se do vláčku nevešli nestíhali.

6. 8. 2020
Stanislav

Obec Baška je nádherná, krásné pláže, pohoda.

Špatně zorganizovaná doprava jak cestou tam, tak cestou zpět.

4. 8. 2020
Eugen

Byly jsme ubytováni v jiné lokalitě Stella maris

Zmatek při ubytování Mistr Bín by záviděl

3. 8. 2020
Lenka

Rozhodně je Trenčín krásný a Čachtice také.

Delegát se dopustil neodpustitelných chyb. Vraceli jsme se pro klienty zpět, protože nechal odjet autobud dříve ze Slavkova než měl, nevyřídil hromadnou vstupenku, nezajistil místa ve vláčku do Čachtic, měl v ve všem cahos. Odjezd také nebyl ideální. V autobudu minimální výklad a na cestě zpět ani ten film.

28. 7. 2020
Fajková
26. 12. 2019
Péťánek

Vícemnéně od cestovky vše OK.

Celkově jsem od Záhřebu čekal víc a hlavně chorvatskou kuchyni. Všechny stánky na trzích jsou pouze jen a jen klobásy a svařák, nic víc.

15. 12. 2019
Dana

Trhy nebyly tak kouzelné, jak to bylo publikováno.

12. 12. 2019
Nelča

Průvodce opravdu milý, ochotný, empatický.
Řidič řídil opravdu velmi dobře.
Líbilo se mi, že jsme nemuseli vždy chodit s průvodcem, ale mohli jsme se oddělit od skupiny a jít sami podle sebe.
Procházka městem byla hezká.
Na vánočních trzích byla bohatá nabídka dobře vypadajících jídel.

Nelíbilo se mi, že pan řidič a průvodce nechtěli cestující pustit na WC v buse. I když se 1× za cestu po nějakých 3–4 hodinách udělá přestávka dané benzine, někdy holt potřebujete čůrat dřív, ale na WC nemůžete, musíte se v bolestech močového měchýře svíjet na sedadle dokud nedojedete prostě na danou benzinu. 👎🏻👎🏻

Mně ani mým kamarádům, kteří cestovali se mnou, se vánoční trhy, kvůli kterým jsme tam většina jela, vůbec nelíbily. Jednalo se pouze o pár stánků na maličkatém náměstí. Stánky a celkově vánoční trh byl nudný, bez atmosféry, nezajímavé stánky.
Neskutečně předražené maso ve stáncích s jídlem.
Trhy byly prostě jedno velké zklamání.

12. 12. 2019
Jana

příjemná a ochotná průvodkyně

není zde moc co k vidění, bylo to moc dlouhé, doporučuji na advent rozhodně Víděň

11. 12. 2019
M

Pohodlná doprava. Dlouhá cesta zpříjemněna filmy. Zastávky na WC. Mnichov byl krásný. Zažili jsme krampusácký průvod, což nebylo v programu.

Paní průvodkyně nebyla vůbec slyšet. Proto jsme se nakonec vydali poznávat Mnichov sami.
Čas vymezený na návštěvu trhů byl až příliš dlouhý.

10. 12. 2019
Zuzana

krásná výdoba

průvodčí…hrůza

10. 12. 2019
Anežka

Vlastně to nemělo žádnou závažnou chybu, řidič i průvodkyně dobrý, městečko krásný a čertí průvod bezvadný

Ale cesta namáhavá, autobus docela nepohodlný, spolucestující strašný… partička „slepic“ v autobuse dokáže dost znepříjemnit cestu, obvzlášt' když se po ránu těšíte, že se trochu dospíte :-D
Nepochopila jsem příplatek za nástup v Praze, když v Praze nastupovalo asi 95% lidí

Hodnocená nabídka: Adventní Retz s průvodem čertů
9. 12. 2019
Ivana

1. Došlo k chybnému uvedení místa nástupu, takže jsem téměř neodjela.
2. Prohlídka města s průvodcem trvala pouze 1 hodinu (domnívala jsem se, že bude vícehodinová).
3. Doba odjezdu byla až za 9,5 hod. (v 19.30) – příliš dlouho v tuto roční dobu, kdy je od 16 hod. tma. Optimální bych považovala 6ti hodinovou.

7. 12. 2019
Taťána

Dobrá organizace zájezdu, skvělé počasí, krásné prostředí!

Prohlídka města.

6. 12. 2019
Petra

Samotný Záhřeb, samotné trhy, dostatek volného času, průvodkyně rodilá mluvčí s dobrou znalostí místa.

Horší organizace ze strany průvodkyně, zmatené údaje o tom, kdy je sraz, následný odchod s částí skupina chaotická telefonická domluva se zbytkem, večer dlouhé čekání na autobus bez jakýchkoli informací.

1. 12. 2019
Lenka

Zájezd v celku v pohodě. V Lido del Sole je krásný mořský akvárium.

Nelíbil se nám odjezd. Zpoždění odjezdu bylo 1,5 hod. A potom nás zklamalo ubytování. Ne samotný hotel, ten byl v pohodě, ale místo. Měli jsme být ubytováni v Caorle, ale místo toho jsme byli v Lido del Sole.

1. 11. 2019
Dáda

Výlet byl uhoněný a na ostrově Mainau- nejhezčí část výletu byl rozchod necelé 2 hodiny, takže jsme ho s kamarádkou nestihly ani celý projít

17. 10. 2019
Lhaly

Stará loď

15. 10. 2019
Anonym

Příliš velká skupina na 1 průvodce

14. 10. 2019
Jan

- průvodkyně výborná, kůlové stavby byly skvělé, ostrov Mainau také

- Kostnice mě moc nezaujala
– počasí nic moc, ale to nikdo neovlivní

9. 10. 2019
Anonym

Vybrané destinace se mi líbily, nádherná Florencie, nepopsatelné Cinque Terre, nevšední Pisa, nádherné počasí…

Nelíbil se mi přístup ke klientům a arogantní chování pana delegáta. Organizace 0. Reprezentace cestovní kanceláře (špinavé oblečení, neupravený, neučesaný) 0. Zájezd by se nám opravdu líbil, ale výše zmíněným hodnotím na 50%. Kladně hodnotím pouze jeho znalosti týkající se historie.

9. 10. 2019
Šárka

Benátky s průvodkyní byly naprosto úžasné.
Cestou tam luxusní autobus, který nám vyměnili za starší, ale to zase vykompenzovali řidiči (David a Luděk), který byly naprosto skvělí za ně a paní průvodkyni v Benátkách velké DÍKY!
Co se týče pláže v Caorle , tak opravdu pěkné místo, akorát zde chybí koše, ale to to se dá vyřešit.
Možná by bylo fajn, výlet prohodit, a v první řadě jet do Caorle a Benátky nechat až na odjezd. Až na hotel, ale jinak super výlet/dovolená.

Hotel katastrofa!
Všude špína. Hlavně v koupelně. Vlasy ve sprcháči a umyvadle, neumytý wc, kde bylo vidět, že se na to hadrem nesáhlo, ačkoliv přes něj byl papír, že má být čistý, tak byly zde zaschlé žluté kapky.
Jídlo, které mělo být formou polopenze, bylo téměř nepoživatelné. Byly to smažené polotovary a těstoviny s omáčkou snad z konzervy. Dezert, byl ale dobrý. Ke snídani neby švédský stůl, ale talířek, který servírovali s jedním plátkem šunky, 2 plátky salámu a plátek sýra, k dispozici tvrdé pečivo s mini máslem a marmeládou, kde vám vše počítaly. Když jsem to chtěla příteli zabalit, dovolila to jedna ze servírek, ale při odchodu mě zastavili, že to nelze, ačkoliv to bylo předem domluvené s jiným zaměstnancem, tak je to nezajímalo. Přítel to musel jíst na místě a dali mu na to 10 minut!
Nadále nezamčený a naprosto dokořán otevřený prostor k silnici, kde jsme si měly ponechat své osobní věci, při dotazu na zamčení, jsme dostaly šílený výstup majitele hotelu, kdy nám řekl, že si to taky můžeme dát na chodník před hotel mimo to byl až vulgární.

4. 10. 2019
Lubomír

Líbilo se nám, moře, jídlo, zmrzlina.

Asi když jsme jeli poprvé na krátkodobý výlet tak jsme nevěděli kam uschovat osobní věci(doklady, peníze).Hlavně na pláži. Pořád jsme je nosily sebou.

1. 10. 2019
Dancazemanova

Benátky a Caorle jako takové, řidiči i průvodkyně v Benátkách, ta byla skvělá. Fajn byla i blízkost pláže.

Autobus přijel až po 21.hodině, přestože jsme tam museli všichni být už v půl deváté. Tragický výběr filmů při obou cestách. Personál v hotelu naprosto příšerný, zmatený, nekoordinovaná a nelogická obsluha při roznášení jídel. Nejhorší ale bylo stravování; ubohá podávaná jídla, s malými porcemi člověk v Itálii jaksi počítá, ale po oba dva dny jen jako první chod pár těstovin s neurčitou rajčatovou omáčkou, žádný parmazán, druhý chod vypadal jako polotovar, dezert prefabrikovaná zmrzlina nebo kompot? Opravdu??? A zeleninový bufet ve formě nastrouhané mrkve, fazolí a studených brambor z předešlého dne?!? Kam se poděla italská gastronomie? Snídaně podobně tristní: kupovaná bábovka, nechutné kafe a talířek na příděl s plátkem salámu, šunky a sýra tak tenkého, že nešel odlepit od talíře?!? Ubytování docela šlo, máme rádi tyhle italské retro hotýlky, ale jídlo bylo velkým zklamáním… V hotelu na recepci permanentně nikdo nebyl, místnost, kam se ukládala zavazadla, byla bez dozoru a stejně jako hotel celá dokořán.

20. 9. 2019
Renata

Super průvodkyně v Benátkách

-

18. 9. 2019
Ladislavmrazek

Samozřejmě Benátky, je to skvost. V Caorle na pláži byl pořádek, písek velmi příjemný, dostupné slunečníky a lehátka.

Věkově staré účastníky zájezdu by bylo vhodné ponechat v hotelu, do kterého je převezl autobus a ne aby se vláčeli se zavazadly do vzdálenějšího ubytování.
Snídaně byly poměrně chudé.

18. 9. 2019
Pavlinapeskova

Ubytování. Utržené závěsy v oknech, rozbitý zámek u balkonovych dveří. Na druhou stranu čisto. Destinace hezka

17. 9. 2019
Gabriela

Výborní řidiči, hezká pláž, oběd chutný.

Málo místa v autobusu, oběd jednotné menu bez možnosti výběru, neukáznění spolucestující, na které bylo nutno při odjezdu více než hodinu čekat.

17. 9. 2019
Nikol

Milý personál v hotelu, malé ale útulné pokoje, milí řidiči autobusu ( bohužel při cestě domů, malý mikrospánek, ale naštěstí se nikomu nic nestalo). Benátky nádherný, ale volila bych je na poslední den, kdy člověk není utahaný po cestě autobusem

snídaně formou bufetu byly pouze housky džem, máslo, sladká buchta a na talířku vám donesou kolečko šunky, plátek sýra a dvě kolečka suchého salámu. Večeře dělána z polotovarů. V autobuse málo místa mezi sedadly na nohy.

12. 9. 2019
Lucie

Super pláž, na pláži dostupné veškeré občerstvení. Hezká lokalita.

Personál hotelu nekomunikativní, mnozí uměli pouze Italsky.

9. 9. 2019
Dominik Jaker

Benátky s průvodcem krása i celková cesta v pohodě.

Opravdu snídaně formou rohlíku a jednoho kolečka salamu !!! A když se italského personálu zeptate kde je jídlo nebo jestli Vám přinesou víc tak řeknou zaplatit a ze je to nezajímá!!! Obsluha hrůza!!

8. 9. 2019
Veronika

Večeře

27. 8. 2019
Ivush

Průvodce skvělý i když možná mluvil až moc o historii. Jezera nádherná a určitě stojí za návštěvu.

Sedačky v autobuse brutálně nepohodlný, o ručky se člověk nemohl opřít, hlavu si neměl o co opřít, po hodině jízdy nás bolela prdel.

26. 8. 2019
Dana

Nový autobus, příjemná cesta. ochota v CK

tropikárium je součást obchodního domu, takže větší ZOOkoutek

26. 8. 2019
Michaela

-Paní delegatka byla nepříjemná
-uložení věci do domu, který vlastně nikdo nehlidal a mohl kdokoliv kdykoliv přijít a ukrást cokoliv

Hodnocená nabídka: Na skok k moři: 1 den v Bibione či Caorle
24. 8. 2019
Helena

dnes se dá kupovat zvlášt při plánovaném zájezdu lístky předem nebo je alespon zamluvit a ne čekat ve 300 metrů dlouhé frontě a tím přicházet o čas

24. 8. 2019
Adriena

• žraloci, rejnoci v Tropicariu
• plavba lodí
• „Maďarské oko“
• průvodce
• funkce autobusu (usb, pěkné prostředí)
• architektura

• prostor v autobusu
• pozdní návrat
• město (dost špinavo- odpadky)
• Tropicarium je součást obchodního domu

23. 8. 2019
Mklementova

Bez klimatizace neúnosné!

21. 8. 2019
Lucie

Rezervace zájezdu, prostředí.

Organizace zájezdu. Porouchaný autobus.

16. 8. 2019
Lenka

Řidiči v poho, klidná, rychlá jízda, moře super, počasí nám vyšlo.

Nebylo možno si už odložit věci v pensionu :-( dříve to šlo a bylo to skvělé ale bohužel už to není možné :-(

9. 8. 2019
Matouš

Skvělé prostředí, strava dobrá, ale jednotvárná, každý den stejný výběr 🙉🙈.
Jinak dobrý.

Řešení problému se Slevomatem při nákupu zájezdu. To jak se zachovali, neskutečný.
Zájezd samotný dobrý.

5. 8. 2019
Tomáš

Příjemné prostředí a lokalita, příjemná recepční a personál. Ale i přes negativa bych se tam vrátil.

Pokoj A9 byl nabízen s výhledem na moře. Výhled vedlejší dům.
Chudá snídaně. Polívky na večeři byly z pytlíku. Dezert bylo ovoce (jablko, broskev, meruňky či nakrájená kupovaná roláda)).

5. 8. 2019
Zdena

Profesionální průvodce Honza

Zpoždění autobusu cestou tam

4. 8. 2019
Denisa

Nádherné místo

Málo zastávek na 10h cestě zpět nám zastavili pouze jednou🤔

2. 8. 2019
Jan

Okolí hotelu

Pokoje už par let nejsou v dobrém stavu.

29. 7. 2019
Miluse

Ciste more

Zmena destinace na Chorvatsko

Hodnocená nabídka: Na skok k moři: 1 den v Bibione či Caorle
29. 7. 2019
Simona

Kvalita dopravy.

Pozdější odjezd z Vídně.

24. 7. 2019
Karolína

Při telefonických hovorech naprostá spokojenost. Autobus na místo odjezdu do Vídně přijel včas a byl opravdu pohodlný.

Veškeré služby delegátky. Byla naprosto neschopná spočítat kolik lidí má, počítala nás několikrát a my tím ztratili zbytečně čas. Při odjezdu úplně zmizela a nechala nás samotné čekat půl hodiny na autobus s velkým zpožděním.
Co se týče autobusu, byla tam zima, klimatizace byla nastavena až příliš.

20. 7. 2019
Olga

Ubytování průměrné, jídlo velmi dobré. Personal ochotný .

Dlouhé čekání na předání pokoje 15.30.

16. 7. 2019
Marek

Prostředí super. Vlastně jsem i věděl, jak to tam vypadá, protože jsme tam už párkrát byli.. Pláže čisté, přístup do moře také bezva. Program jak pro děti, tak i dospělé. Bazén se sladkou vodou je také výhodou. Jídlo na polopenzi také dobré. Milý personál ať už na recepci, v restauraci nebo uklízečky. Během pobytu probíhal úklid na pokojích. Ubytování bylo také čisté, ale zastaralé bez investic.

Celkem mě překvapilo, že vybavení pokojů nechávají chátrat.. staré rozlamané židle na balkónech, pokažené WC, nedovirající vstupní dveře, které dřív chtěl někdo očividně vypáčit, nedolehající a těžko zaviratelné okenice.. (při nahlášení nedostatků pošlou údržbáře, který vše napraví) Dále jako mínus musím zmínit tu džungli, která byla každý večer při večeřích. Tak nevychovaní přežírající se lidé, kteří se chovali, jak by měli každou minutou zemřít hlady..

Hodnocená nabídka: Chorvatsko: 7 nocí v apartmánu s polopenzí, bazén
15. 7. 2019