Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (7 318 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Luděk

Všechny památky. Výklad průvodkyně.

Doprava.

Hodnocená nabídka: Zájezd za krásami Benátek a Shakespearovské Verony
Včera
Tomas

Pěkné historické památky, výlet lodí, ten jsme si a vše ostatní museli zajistit sami.

Delegátka ck byla trochu mimo, Chůze po památkách se podobala útěku, ještě horší však byl majitel hotelu kde jsme byli ubytováni, jeho arogance a odmítavý přístup domluvit se byl více než jasný. V pokoji nebylo mýdlo, toaletního papíru bylo tak 5 otáček. Ve zkratce bych to řekl takto: dejte peníze a vypadněte.

20. 5. 2019
Michaela

tropicarium je úžasné

celý zbytek výletu. autobus byl příšerný. při procházce městem starší spolucestující malém zkolobavoli. vše bylo urychlené.

15. 5. 2019
V&K

Budapešť a okolí nádherné. Určitě se sem vrátíme, ale už sami bez CK.Jeden den je skutečně málo. Tropicarium také hezké, jen by to chtělo trochu více času.

Bohužel jsme měli špatnou zkušenost s průvodcem Jiřím, který zastupoval CK České Kormidlo. Pán byl naprosto arogantní, neochotný, mlel páté přes deváté, na tel. číslo, ktere nam poskytl, se nedalo dovolat. Cestujici v autobuse pri odjezdech ani nezkontroloval. I přesto, že jsme si v mapě nechali zaznačit PŘÍMO PRŮVODCEM, místo odkud se bude odjíždět, nakonec autobus stál na jinem miste nez bylo dohodnuto. Posledni kapkou bylo, když z odpadkového koše pan Jiří z CK vytáhl jídlo na talíři a při tom ho viděla spolucestující s malou dcerou. Bohužel co se pruvodce týče, opravdu velké zklamání a pro CK České Kormidlo velka ostuda. Od pruvodce očekáváme, že bude milý, bude se umět slušně a srozumitelně vyjadřovat, hlavně bude mít s lidmi trpělivost a bude o klienty mít zájem. Tohoto jsme se bohužel během zájezdu nedočkali. Naopak řidičům patří pochvala, cestu zvládli v pohodě, pristup z jejich strany milý, ochotný.

30. 4. 2019
Simona

Celkový dojem z výletu je spokojenost.

tedy až na na pana průvodce , bohužel mluvil hrozně potichu , takže pokud jste stáli kousek dál od něj , tak nebylo vůbec nic slyšet…

30. 4. 2019
Ivona

😐

29. 4. 2019
Dandy1965

Paní průvodkyně bylavelice příjemná, pan řidič pohodář, viděli jsme maximum z Budapešti co se dalo za tak krátký čas stihnout, ubytování také plně vyhovující.

Nemám námitky

23. 4. 2019
Jana

20 vietnamců, kteří cestovali s námi

17. 4. 2019
Gabriela

Není to vůbec hezky výlet, Tropicarium za nic nestojí a v Budapešti není co vidět

17. 4. 2019
Sandra

Autobus a paní řidiči na jedničku.

Paní pruvodkyne nezvládla hovořit na hlas, celkově to působilo velmi chaoticky. Nějak jsem nepochopila odjezd z Verony v 16hodin.

5. 4. 2019
Barča

Cílová destinace

Na zájezdu s námi nebyl průvodce, pouze řidiči
I přes zaplacení 300,– za sedadlo v první řadě, jsem byla posazena do řady páté, řidiči to odmítali řešit.

3. 2. 2019
Cathrine

Cesta byla v pohodě, paní nám poradila, co kde je a nabízela plavbu lodí za doplatek.

Bohužel v ceně není průvodce..paní nám na místě oznámila, že na to nemá certifikát.

5. 1. 2019
Kacenka

Delegátka

4. 1. 2019
Petr

Amsterdam je krasne a jedinecne misto

Pristup pani pruvodkyne nebyl moc dobry, zmatene presuny a nedostatecne podavani informaci.

1. 1. 2019
Pavel

Dobrý průvodce

Nelíbila se nám kombinace poznávání a lazni, lázně jsme nevyužili a čekání na odjezd byl dlouhý, na Budapešť by stačil 1 den
Hotel daleko od centra, mizerná snídaně

1. 1. 2019
Jana
4. 12. 2018
Blanka

Autobus čistý, obsluha- řidiči příjemní, průvodkyně ani nebylo třeba. Jedná se o malé městečko.

Čas odjezdu z Prahy naplánovaný na velmi časnou hodinu, stačil by odjezd v 6 hodin. Malé městečko jsme prošli během 3 hodin i s posezením v cukrárně. Autobus by mohl být odpolene na chvíli otevřen, aby si návštěvníci mohli odnést nakoupené suvenýry.

27. 11. 2018
Miroslav

autobus výborný, řidič výborný, průvodce výborný, hotel jako takový dobrý

organizace kanceláře, hotelový pokoj vysloveně slabý,

13. 11. 2018
Gucik29

Doprava skvělá, delegátka i posádka příjemná. Lokalita i díky krásnýmu počasí po oba dni vinikající. Ubytování se snídani velice dobré.

Ubytováni bylo docela daleko od další destynace, a i díky pozdějšímu odjezu nebylo na prohlídku města, památek +oběd tolik času jak předešlí den.

11. 11. 2018
Ronne

Premium Apartmány kde jsme byli ubytováni byly naprosto úžasné. Dostali jsme se k nejzajímavějším památkám a stihli i ZOO.

Paní průvodkyně byla milá, ale její instrukce o srazech někdy mátly. Nedala nám moc prostoru třeba na to, jít se pořádně najíst. Jídlo z hladového okna není vždycky řešení. Dost často opakovala stejné informace o památkách pořád dokola.

6. 11. 2018
Jana

Líbíla se mi navštívená místa. Autobus na cečstu byl nový, čistý, páni řidiči se snažili přizpůsobit požadavkům cestujících. Paní průvodkyně nás seznámila s místy kam pojedeme, pustila i dokument o Benátkách.
Hotel k ubytování byl hezký, čistý.
Paní průvodkyně nám nevýhodu vzdálenosti kompenzovala možnosti večeře před odjezdem na ubytování.

Hotel byl umístěn daleko od obou měst, nebylo možno z něj nikam odejít nebo si něco nakoupit.
Snídaně byla nepříliš pestrá, dlouho jsme čekali na doplnění pečiva.

1. 11. 2018
Olga

Benátky byly krásné. Ve Veroně nám počasí příliš nepřálo.

Paní průvodkyně mluvila příliš potichu a její výklady nebyly moc slyšet. Cesta autobusem byla dlouhá, neměla jsem tušení, že na zpáteční cestě napřed rozvezeme cestující do Plzně, Prahy a pak dojedeme dopoledne do Brna. Navíc spolucestující za mnou mi zakázala sklopit sedadlo v autobuse, že prý ji omezuji. Bolely mě záda a cesta se zdála nekonečnou.

31. 10. 2018
Dana

Tropicarium bylo krásné , bohužel byla na něho vymezena jen krátká doba max. 90 min i s obchodním centrem

název zájezdu neodpovídá, lépe by bylo turistická návštěva Budapešti s návštěvou Tropicaria , výlet není vhodný pro menší děti , průvodce – více ukecaného mužského neznám

29. 10. 2018
Jakub

Budapešť. Nádherné město. Krásná zoologická. Ubytování hezké, čisté a výborná snídaně.

S Českým kofnidlem jsme už víckrát cestovali a vše bylo naprosto perfektní, při tomto zájezdě, tomu ale tak nebylo a tak zvažuji jestli další zájezd s touto cestovkou někam pojedeme.
Špatně zorganizovaný program. Po příjezdu do Budapešti jsme jako prvně šli na trhy a nemohli jsme si pak dát nakoupené věci do autobusu, takže jsme ani ve finále nic moc nenakoupily.
Druhý den co nám paní průvodkyně řekla, že si můžeme nakoupit byla neděle, tak bylo samozřejmě zavřeno..
Co mne fakt nejvíce naštvalo a mrzelo bylo jednání pana řidiče, kterého jsme před zpáteční cestou slušně požádali, aby nám zastavil na kraji Prahy u benzinky kde si vystoupíme (otázka 20ti vteřin zdržení) nám bylo odpovězeno, že není taxík. Přitom žádná cestovka s tímto nemá problém.(procestovali jsme skoro celou Evropu, takže mluvím že zkušenosti)
Pán řidič, nám sice zastavil, ale tyto řeči si mohl odpustit, dělá tím špatnou vizitku CK.

16. 10. 2018
Anna

Nejlepší ze zájezdu byli páni řidiči. :)

Nikdo nás neupozornil, že místo odjezdu se musí hlásit dopředu. Paní z CK automaticky dala do smlouvy Brno. Když jsem požadovala změnu na Jihlavu museli jsme platit 300,– za manipulační poplatek. Průvodkyně byla skvělá, bohužel nemyslela na pomalejší a starší jedince.

27. 9. 2018
Eva

Okolí je krásné a jídlo bylo výborné. Koupání krásné.

Majitel má někdy špatnou náladu a klidně Vám vynadá, ubytování bylo horší, z důvodu, že jsme měli okno přímo na hlavní silnilci, kde jezdila auta do 3 hod. ranních a od 5 hod. začala jezdit opět.

12. 9. 2018
Radim

Ochota personálu. Chutná strava.

Stav pokoje. Jednotvárné snídaně. Chybělo info, že vila nemá vlastní parkoviště.

11. 9. 2018
ivana

sluníčko, moře, pohoda :-)

doprava byla ok, mohlo se odjíždět později z Caorle večer, odjížděli jsme v 19h a neměli možnost ještě využít např lunapark atd, v ČR jsme byli zbytečně brzo ráno ve 4 hod

10. 9. 2018
Mejla

personál, jídlo

dlouhé schody k moři, kamenné pláže

10. 9. 2018
Kamila

místo Baška, ochota řidičů

cesta zpět, okreskami, zdlouhavé

8. 9. 2018
Alena

Zájezdu jsme se nezúčastnili.

3. 9. 2018
Kristina

Není to hodnocení kreditu (ten byl určitě nádherný), ale mého stavu – přetržená achilovka, takže jsem s vnoučaty nevyužila :-(

1. 9. 2018
Karolína

prostředí krásné, Chorvati jako vždy – ochotní, čas vyhovující, řidiči moc milí, cesta příjemná. při procházce do města jsme objevili jakousi zátoku, která byla moc příjemná, až na 20 stupňovou vodu.

nezodpovědná organizace autobusů – v pokynech k odjezdu nebylo zmíněno, že z odjezdového místa bude odjíždět 10 autobusů a 4 z nich budou právě do Bašky. lítali jsme od autobusu k autobusu a až ten poslední byl ten náš, v 8:58, když odjezd byl v 9 – kdybychom přišli o par minut později, i když jsme na místě byli o hodinu dříve, než byl stanoven odjezd, tak autobus odjede. a průvodkyně? k ničemu, neřekla nám nic o lokaci, za celý zájezd nepromluvila ani slovo. no, alespoň, že se vykoupala. :)

31. 8. 2018
Veronika

Městečko pěkné, moře čisté, celý den bylo co dělat.

Kromě bolavých zadků a zad z dlouhé cesty bylo vše OK.

27. 8. 2018
Michaela

Jezera a cely park super.

Chaos pri prestupovani a prerozdelovani lidi do spousty autobusu v Brne, zbytecne prutahy a zastavky po 2 hodinach a to vse proto, aby CK opet mohla prehazet klienty z ruznych vyletu ve stejnou dobu v Brne.

24. 8. 2018
Renata

Polopenze jídlo super

Ubytování a schody

6. 8. 2018
Michaela

Zájezd doporučuju, krásná místa.

Zbytečně dlouhý rozchod na jezerech (do 17 hod.). Málo času na hl. město (přijeli jsme tam až po půl 8 a za ty 2 hod. se nedalo nic stihnout).

6. 8. 2018
Adéla

Autobus, řidiči-vše v pořádku. Dostatek zastávek, wc v busu k dispozici. Řidiči jeli takovou trasou že jsme vůbec nestáli v prázdninových kolonách k moři ani zpět. Dojeli jsme již v 7h ráno i přes to že jsme měli s odjezdem hodinové zpoždění. Odjezd byl 19:30h.

Oběd mě velmi zklamal. Polévka nikde, přišli jsme a rovnou nám servírovali na malém talířku pár těstovin a plátek masa. Zato za pití které jsme si museli objednat jsme tam ve dvou lidech nechali 66 kun. Za 15 kun tam dostanete naředěný džus.

4. 8. 2018
Petraklik

Plynulá jízda, ochotné vyřizování vouchery s CK

Větší buzerace řidičů autokaru a špstná organizace pri návratu…

4. 8. 2018
Anonym

Cíl výletu

Delegátka neřešila průvodcování a komentování prohlídek. Ani prohlídku Plitvických jezer, ani Zagrebu.

3. 8. 2018
Václav

Moře.

Doprava.

27. 7. 2018
Péťa

samostatný pohyb po Národním parku, místo nádherné, ale cestovka podprůměrná.

organizace, extrémní nepohodlí, služby průvodkyně

26. 7. 2018
Iva

Hotel pekny, cisty, pokoje male, jednoduse zarizene. Plaz pekna, vstup do more pozvolny. V okoli obchudky a moznost kam se jit ci jet podivat.

Nelibila se organizace dopravy do a z hotelu-opravdu prijezd rano 5.15 a cekani do uklidu pokoju do 13 je opravdu nedomyslene. To same pri odjezdu. Vymyslet jinak!Hotel velmi jednoduchy, i vyber jidel maly, internet ne vzdy dostupny. Nelibi se mi placeni slunecniku a lehatek na plazi, kdyz za hodinu zacne bourka a uz se k mori nevratite, protoze tu bourka trva nekolik hodin. Vstupy do okolnich atrakci jsou drahe a musite se na ne dopravit sami mestskou linkou nebo vlakem, neni to, ze by vas odvezla cestovka. Napisy v obchodech i restauracich ci cukrarnach jsou pouze v italstine, takze se na vse ptat anglicky. Velmi chybi lednicka na pokoji, melo by se vzit v uvahu, ze hotel poskytuje pouze jen polopenzi, tak si neni kam dat nakoupene potraviny a musite chodit nakupovat kazdy den, aby se jidlo nezkazilo.

23. 7. 2018
Lucie

Příroda a jezera – vše bylo překrásné.

Bohužel jsme nenavšívili Zagreb, jak bylo psáno tourplanu CK. Zbytečně moc času na procházení jezer. Udělala bych lepší organizaci.

20. 7. 2018
Dobromila

Klid v autobusu tam i zpět.

1. Řidič telefonoval během řízení BUSu – viděla jsem, jak ho drží v ruce a palcem cosi vyťukává a následně hovoří. 2. Řidič předjížděl TIRáka v místě, kde byly dva zúžené pruhy vyznačené žlutou „přechodnou páskou“ a několikrát se opakovalo dopravní značení max. povolená rychlost 80 km/h a zákaz předjíždění. Taky měl plné ruce práce. Až toho TIRáka předjel, tak ten na našeho řidiče exemplárně zatroubil. Mám pocit, že ten náš ř. jaksi ty dopr. značky neregistroval, protože se i tvářil udiveně, když TIR troubil.

19. 7. 2018
Kristýna

Dostaly jsme to, co jsme si koupily, pěkné prostředí na koupání apod.

Většinou nepíšu nic na tyto vouchery – ale to, co nám předváděl pan řidič… jel nejen podle mě, rychle a nebezpečně, několikrát porušil předpisy a opravdu, jsme se necítili při jeho jízdě dobře. Plus poslední tečka bylo oznámení v Maďarsku, že do Brna už jedeme bez přestávky a tak se stalo.

18. 7. 2018
Lucie

cena zájezdu, klimatizace, počasí

Neuskutečněná zastávka v Záhřebu, delegátka v podstatě oznámila, že budeme unavení a bus by parkoval daleko od centra, tak ihned zavrhla návštěvu.
I pro tak početnou skupinu lidí nebyla uplatněna žádná skupinová sleva a v ceně 250kn nebyla ani zahrnuta mapa s trasou. (není samozřejmě chyba cestovky)
I přestože jsme jeli ve všední den, všude bylo dost lidí, ale dá se to předpokládat v hlavní sezóně.

18. 7. 2018
Radka

Ubytování v ideální lokalitě na výlety. Bohatá snídaně. Super bazén.

Majitel..Peklo:( Při snídaních kontroloval kolik si vezmete jídla na talířek a stále nám byl za zády. Kontroloval jestli někomu něco neukáplo na ubrus a kávu jste si mohli vzít jen pod jejím dohledem.

16. 7. 2018
Svetlana

MOŘE, výhled

Jídlo

16. 7. 2018
Klarisa J

Tropikaria super

Ale paní delegátka teda to jsem ještě nezažila u žádné cestovky .myslím že nebudu jediná co paní delegatku nepochopila .Měla by se naučit slušného chování

13. 7. 2018