Hodnocení podniku  Body & Face clinique

4,3/5 (59 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

Prostredi bylo fajn, vse ciste, personal příjemný, procedura bezbolestná, klinika je snadno nalezitelna dle Google maps

No po více než měsíci už účinek mohu hodnotit a i když jsem dodržela všechny pokyny, tak účinek je nulový. Zase uznávám, že je to pro mě určitě lepší varianta než nepřirozený či přímo špatný výsledek, spadle obočí nebo víčko nebo cokoli takového… Ale znovu už určitě nepůjdu, byly to vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 9 měsíci

Méně je někdy více a přirozenost na prvním místě ... To je základní motto naší kliniky.
S ohledem na skutečnost, že jste u nás byla po prvé, lékař Vám aplikoval obvyklou dávku. Ta ve všech případech skutečně stačit nemusí ale je to zárukou toho, že nedojde k poaplikační komplikaci zejména ve smyslu ptózy či nechtěné ztráty mimiky. Tím, že Vás lékař nezná, resp. neví a ani z logiky věci vědět nemůže, jaká konkrétní dávku bude vyhovovat zrovna Vám, raději volí vždy dávku základní a poté případný dopich. Podle mého názoru je to vždy lepší, nežli se pak obtížně zbavovat nechtěných následků. Tento postup je dnes zcela obvyklý.
V informovaném souhlasu, který jste jistě před zákrokem pročítala a posléze podepsala a dále z úst lékaře jsme jistě slyšela, že pokud nebudete s čímkoliv spokojena, postačí kdykoliv v ordinačních hodinách přijít na kontrolu a ve Vašem případě samozřejmě na korekci. Proč jste možnosti nevyužila a raději dáváte přednost veřejné stížnosti, která Vám k nápravě rozhodně nepomůže nevím...

S pozdravem, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

9. 2. 2020
Hendrychovamonika

Prostředí

Služby

19. 12. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.