Hodnocení podniku  Body & Face clinique

4,3/5 (59 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
inka

Dovolat se tam absolutně nemožné díky špatně komunikaci a ne zrovna příjemné slečně na telefonu mi voucher propadl

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Dobrý den, je mi velmi líto, ale platnost poukazu si musíte hlídat sama. Do dodby, nežli nám sdělíte číslo vocheru, nemáme ho možnost zkobtrolovat.

Co se týče jak píšete "ne zrovna příjemné slečny" pak mě mrzí, že zde veřejně uvádíte další klientky v omyl. Recepční vám nemohla s ošetřením vyhovět ani při té nejlepší vůli, neboť klinika dostává úhradu až po provedení zákroku. Pokud je voucher neplatný, pak bychom úhradu nedostali vůbec. Jistě chápete, že pracovat zdarma nemůžeme. Nehledejte prosím obětního beránka tam, kde není i když mě samozřejmě moc mrzí, že vám poukaz propadl.

Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinqiue

1. 8. 2020
Milena

personál byl příjemný, prostředí také, ale je to moc daleko.

Nelíbilo se mi, to za 1-bolelo to,2-výsledek téměř žádný, nedoporučuji to nikomu.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Dobrý den , velmi mě mrzí, že jste neviděla žádný výsledek, ale je to zřejmě tím, že v tomto případě pouhá jedna aplikace nestačí. S ohledem na to, že se jedná o mezoterapii, bylo v textu nabídky uvedeno, že je třeba zákrok nejméně jednou zopakovat. Tato informace je také součástí tzv. Informovaného souhlasu. Je škoda, že jste protokol nedodržela, výsledky by byly určitě lepší.
Co se bolestivosti týče, pak v tomto případě opravdu nerozumím Vašemu komentáři, neboť jste veděla, že se jedná i injekční aplikaci, která i přes působení anestetického krému může být mírně nepříjemná. V tomto případě záleží na prahu bolesti. U injekčních apIikací se jedná o všeobecně známou skutečnost a je to v textu nabídky výslovně uvedeno. Pro příští výběr zákroku doporučuji lépe pročítat nabídku abyste se vyhla případnému zklamání z výsledku. Chápu, že Vás nedostatečný výsledek mrzí, nicméně nás mrzí, že, nikoli naší vinou, haníte jeden z nejoblíbenějších produktů našich klientek. Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek dne, Mgr. Pavlína Blažek, Body&Face clinique

19. 5. 2020
K

Bez efektu

17. 12. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.