Hotel Belmonte

4,3 / 5 (99 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše bylo perfekní, mámeli něco zdůraznit, tak personál, byl velmi milý.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, All Inclusive, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Belmonte

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 (99 hodnocení)
bohacek.z@seznam.cz

vše bylo perfekní, mámeli něco zdůraznit, tak personál, byl velmi milý.

11. 9. 2016
Andy

Prostředí hotelu i restaurace na jedničku. Výběr z perfektních předkrmů a hlavních jídel. Moc příjemná paní majitelka. Blízko všem aktivitám ve Špindlu :)

25. 8. 2016
Jaroslav

Poloha hotelu, vstřícný personál

Ultra all Inclusive a můžete si dát pouze výběr označený hvězdičkou, přitom výběr dalších jídel byl dražší pouze o „drobné“. Velice malé porce jídla. Pokud bychom chtěli využít všechny aktivity obsažené ve voucheru tak bysme museli mít snad dvojníky. Platí se za něco co téměř ani nelze stihnout a cenově odpovídá realitě při vlastním plánu i bez voucheru (ubytování, výlety a jídlo „volný výběr z lístku“) – viz booking.com

3. 11. 2015
Alexandra

pobyt 23.-25.8.2015 snídaně-bohatý bufet?Jeden malý obložený stoleček, stylem kdo dřív přijde ten se nají.
ultra all inclusive?Dost zásadně co se týče velikosti porce nás oddělili od platících hostů. Když jsme koukli na jejich porce, tak jsme záviděli. Sotva jsme se najedli. Oběd pouze od 12–13 a večeře 18–19. Mezitím žádné jiné občerstvení. Asi neví co je ultra. Museli jsme i do krámu si jít nakoupit jídlo. Poslední den jsme měli s přítelem po předešlé večeři střevní potíže. Hezký, že nabízí na výběr z jejich jídelního lístku 40 jídel, ale pak ve skutečnosti jsou jídla, která si můžete dát označená a tolik jich není. Přítel chtěl i tatarku a donesli teplý pytlíček prošlé majonézy, že jinou nemají.
v nabídce thajská masáž-zrovna NÁHODOU tam nebyli masérky a nenabídli žádnou náhradu.
nabízen vstup do aquaparku-nic takového, je to jen do rekreačního centra, kde žádné tobogány a co by připomínalo aquapark není. Navíc lístky platí pouze od 9–14 takže jsme tam šli hned v pondělí ráno a oni měli sanitární den!!!Todle by snad v hotelu měli vědět, když nás někam pošlou. Takže jsme to nevyužili protože další den jsme chtěli jít na výlet.
odvoz na hřeben Špindlu-pouze v 10hod a objednat při snídani. Takže v pondělí jsme to nestihli a když jsme chtěli v úterý tak to také nešlo protože bus nebyl!
kuželky-nabídli, že nám objednají na hodinu, protože to v nabídce mají, ale opět nic!Prý mají celý dva dny obsazeno-tak sakra přijedou jim lidi a nemají pro ně v hotelové nabídce vůbec nic?
Můžeme říct že takhle nespokojený jsme nebyli hodně dlouho. Na pokoji žádné pití. v 19hod v pondělí jsem sháněla někoho po hotelu, zda mají nějakou vodu, protože slečna recepční nebyla ani jeden den k zastižení. Poté co jsem sehnala jejich slavného kuchaře, o kterém se dušují, že je Ital a vaří speciality (co si budeme povídat byl jiné národnosti a jídlo se fakt jíst nedalo), tak mi řekl, že todle řešit nebude, že zavolá majitele, který pije na baru. Ten přišel v ne střízlivém stavu a řekl mi, že vodu nenabízejí, protože přes léto mají jinou nabídku a ne tak plnou jako v zimě. Že lidi pijí z kohoutku. Poprosila jsem o vodu znovu, že tu chlorovanou pít nebudeme. Tak ne moc ochotně pro ní došel.
Jediný co jsme využili byla sauna-dopředu jsme upozornili aby byla vyhřátá, ať aspoň něco využijeme. Řekli nám, že je nastavená už na 89stupńů. 15min v pohodě a teplota stoupala, nešlo to zastavit. Takže po půl hodině jsme vylezli.
Jako řeknu Vám, že už žádný voucher nekoupíme. Nabízíte něco, co jsme vůbec neměli a hotel nezařídil. Aby za celý dny tam nebyla recepční a my si nemohli o nic říct, žádat nějaké rezervace, když tam nebyla ani náhradu a to, že to co nabízeli jsme kvůli jejich neochotě nemohli využít…Za ní to dělali servírky, které toho moc nevěděli…Ani Špindl card nevěděli co to je a co nám mají dát. Furt říkali až dorazí recepční tak se jí zeptejte, ale nebyla!
Jídlo doopravdy děs. Studený, malinký porcičky jak na nás šetřili, to samé pití-než nám ho donesli a ostatní lidi měli super bublinkatou kolu a my teplou rozlévanou z petky. Nebylo to nejlevnější a ani to pití nešlo tolik využít-muselo se chodit ven do restaurace, takže když jsme chtěli jen pití do pokoje, tak smůla. Museli jsme vyjít mimo hotel a dojít si sednout do restaurace.
Ani základní hotelové služby jako úklid pokoje!ručníky furt starý, mokrý protože netopili a večer fakt teplo nebylo! V koupelně měli topení na ručníky ale k čemu, když netopili.
Prostě už nikdy! Zbytečná ztráta peněz, hezky jste o tom voucheru napsali, ale skutečnost byla mnohem jiná

26. 8. 2015
Space

vše proběhlo v pořádku, milý personál, pěkné prostředí, kvalitní služby

29. 7. 2015

Další hodnocení (2)