Mobile Homes Adriatic Kampovi – Baško polje

Baška Voda, Baško Polje bb

„Ubytování ve stínu borovicového háje Čistota ubytování
Čisté moře
V okolí, místa na hezké výlety
Možnost parkování u moře“
— David, Před rokem

„Ubytování ve stínu borovicového háje Čistota ubytování
Čisté moře
V okolí, místa na hezké výlety
Možnost parkování u moře“
— David, Před rokem

O nás

Moderně zařízené mobilní domy, které se nachází v rozsáhlém kempu Baško Polje v těsné blízkosti pláže. Mobilní domy jsou koncipované pro celou rodinu a jsou plně vybavené.

Mobile Homes Adriatic Kampovi – Baško polje
Baško Polje bb, Baška Voda, 21320 (zobrazit na mapě)

Mobile Homes Adriatic Kampovi – Baško polje

Baško Polje bb, Baška Voda, HR 🇭🇷

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 8€/noc
V blízkosti moře

Hodnocení podniku

3,8/5 (18 hodnocení)
Kristina

Nádherná pláž s výhledem na hory, z důvodu momentální situace na pláži pár lidí, mobilní dům moderně zařízen, pro 4 dospělé akorát, výhoda 2 koupelen včetně toalet, kuchyň vybavená vším potřebným, když nastal problém (neodtékala voda), tak byl personálem ihned vyřešen. Maximální spokojenost.

Bohužel se nyní situace v Evropě kvůli koronaviru zhoršuje, tak jsme rádi, že jsme již zpět v ČR.

Choleva

Čisto v mobilhome. Personál

Zadali jsme požadavek na blízkost u pláže, dostali jsme domek vysoko, výměna proběhla za příplatek 5 eur, ok, …ale nešla klíma, tak opět výměna, tentokrát už vše ok…co se týče objektu je zanedbán a není zde ani restaurace kvůli Covid 19…musíte dojít na jídlo pokud nechcete vařit do Bašky vody a to se určitě nikomu každý den nechce. Takže oproti 5 letům zpět, kdy jsme tady byli poprvé už pojedeme někam jinam. Jinak moře boží jako vždy 😘, to nezklame nikdy👌…jó a dnes musíme zajet koupit jídlo, abychom tady přežili ještě 6 dní…Zdar a sílu všem, za ty peníze.😩

Eliška

Mobilní dům byl krásně čistý a zařízený, na terásce bylo příjemné posezení. Čisté a klidné moře, ideální na šnorchlování, kamínková pláž vzdálená asi 500 m. V kempu bankomat i obchod, kde se daly pořídit nejdůležitější věci, avšak s mastnou přirážkou. V lokalitě mnoho cílů na výlety.

Některé části kempu zchátralé a špinavé. Poplatek za registraci a úklid je absurdní a ne zrovna malý – kdyby byl tento poplatek zařazen rovnou do ceny voucheru, nebyl by to takový problém. Chorvatsko je v poslední době dost předražené a rozhodně se nemůže řadit mezi lacinější destinace pro dovolenou.