Harrachovská Perla ®

Harrachov, Harrachov 615

„Báječní hostitelé Joanka a Marian. Cítili jsme se jako na návštěvě u přátel. Děkujeme. A vířivka byla naprosto dokonalá❤“ — Kateřina, Před 2 měsíci

„Báječní hostitelé Joanka a Marian. Cítili jsme se jako na návštěvě u přátel. Děkujeme. A vířivka byla naprosto dokonalá❤“ — Kateřina, Před 2 měsíci

O nás

V samotném centru Harrachova naleznete místo pohody, kam se lidé rádi vrací. Luxusní vířivky v oddělených pokojích, sauny a prostředí pohody spojené s WELLNESS VIP apartmánem jsou ideální volbou pro odpočinek párů i celých rodin v samotném centru Harrachova. Ve Wellness komplexu Harrachovská Perla ® v Harrachově je to velice žádaný standard, na který se vyplatí počkat a včas si tento zážitek rezervovat.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Harrachovská Perla ®
Harrachov 615, Harrachov, 512 46 (zobrazit na mapě)

Harrachovská Perla ®

Harrachov 615, Harrachov

Check in od 14:00 – Check out do 10:30
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Fitness
Domácí zvířata nejsou povolena.
Lyžárna
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati
V blízkosti golfu
Mapa poboček

Hodnocení podniku

5,0/5 (26 hodnocení)
Libor

Nejkrásnější wellness co jsme kde byli s přítelkyní. Majitelé se k nám chovali jak k nejbližší rodině. Velmi milí, přátelští a hlavně zábavní. Po celou dobu se zajímali zdali je vše v pořádku a jestli nám něco nechybí. Pokoje jsou nadstandardní. Připadáte si jak v 5* hotelu. Hned jak bude možnost opět se s radostí a nadšením vrátíme. Děkujeme Marianovi a Joance za skvělé 3 dny. Za nás určitě bez váhání doporučejeme. Pokud si chcete užít nadstandardní 3 dny relaxu a zábavy rozhodně neváhejte.

Dana

Majitelé naprosto úžasní, ubytování super a určitě pojedeme zase

David

Přivítal nás úžasný pár, který nás provedl hotelem, ukázal apartmán a řekl jak to u nich chodí. Skvělý snídaně, přátelská atmosféra ( cítíte se jak doma ), nádhernej apartmán až luxusní. A hlavně fakt fajn pan majitel s jeho ženou :) doporučuji všem, i těm největším kritikům.

Že to tak rychle uteklo :(