Morávka Resort

Morávka, Morávka 201

„Už jsem Vám poslal vyjádření k pobytu..... vše…jak má být Tarkovský..... Má to číst a nepořád vypisovat.“ — Dusan, Před 8 měsíci

„Už jsem Vám poslal vyjádření k pobytu..... vše…jak má být Tarkovský..... Má to číst a nepořád vypisovat.“ — Dusan, Před 8 měsíci

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Morávka Resort
Morávka 201, Morávka, 73904 (zobrazit na mapě)

Morávka Resort

Morávka 201, Morávka

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Check in 15-17h
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Vnitřní i venkovní bazén
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 150 Kč/noc
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Věra

měli jsme se výborně. Skvělá obsluha, krásný hotel. Luxusní bazén.

Iculka

Vstřícný a ochotný personál, jídlo bylo dobré a v pořádku.
Tráva pěkně posekaná, zrovna jezdila sekačka po areálu :-).

Dětská hřiště v katastrofickém stavu, shnilé desky, po kterých mají děti lozit. Trampolína bez bočních stěn, pro malé dítě nepoužitelná, navíc nohy zkřivené a rozpadlé ochrany pružin. Takže to, že byla hřiště opravena není pravda, jak byla uvedena reakce na komentář níže. Pískoviště slouží jako wc pro kočky, hračky zničené. Jediné funkční byly houpačky, s těmi jsme problém neměli.
Areál z venku vypadá pěkně, ale uvnitř to není úplně pod kontrolou, jako první závada bylo nefunkční wc, byli jsme sice přestěhováni, ale myslím, že tohle by mělo být zkontrolováno dříve, než se tam má někdo ubytovat. To nemluvím o tom, že fotky ubytování, co byly uvedeny v nabídce, vůbec neodpovídají tomu, kde jsme byli ubytováni. V pokojích už byla přes noc zima.
Ohledně restaurace naproti resortu, kde jsme si byli kupovat oběd, tak byl výběr pouze ze 3 jídel a příloha jen hranolky. Takže nic moc.
Venkovní bazén byl pěkný, bohužel se nedal využít, voda už byla opravdu studená. Měla max. 20°C, jedině manžel tam dokázal vydržet asi tak 5 minut. Takže zase nevěříme reakci na komentář níže, kde se píše, že venkovní bazén je vyhřívaný.

Eva

Okolí, venkovní bazén, příjemný personál

Strava