Penzion U Lišky

Jarošov nad Nežárkou, Zdešov 32

„Krásné ubytování v apartmánu, klidná lokalita blízko Jindřichova Hradce.dobre místo pro výlety i odpočinek. Skvělé vyžití pro děti.“ — Marketa, Před 7 měsíci

„Krásné ubytování v apartmánu, klidná lokalita blízko Jindřichova Hradce.dobre místo pro výlety i odpočinek. Skvělé vyžití pro děti.“ — Marketa, Před 7 měsíci

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Penzion U Lišky
Zdešov 32, Jarošov nad Nežárkou, 378 41 (zobrazit na mapě)

Penzion U Lišky

Zdešov 32, Jarošov nad Nežárkou

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
Máme dětské hřiště
Venkovní bazén
Domácí zvířata nejsou povolena
Kolárna
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati
Na venkově

Hodnocení podniku

4,9/5 (16 hodnocení)
Marketa

Krásné ubytování v apartmánu, klidná lokalita blízko Jindřichova Hradce.dobre místo pro výlety i odpočinek. Skvělé vyžití pro děti.

Michal

Krásné prostředí, velká upravená zahrada, uzavřený areál, parkování, společné prostory, moderní vybavení apartmánu, obecně pěkná lokalita, skvělý příštup k řešení dotazů či problémů, zahradní vybavení – gril, společenské hry…

Přímo pokud budu hodnotit náš pobyt tak několik věcí by se našlo, jsou to spíše takové drobnosti, které se většinou vyřešili, nicméně prostor pro zlepšení je vždy a tak bych je rád zmínil.
1. rychlovarná konvice – nehezky zhnědlá a zanesená vodním kamenem, nejspíše z místní vody, ale myslím, že při dnešní ceně konvic není problém čstěji měnit.
2. Okno v ložnici – v apartmánech je střešní okno na západ, které ale nemá žádnou možnost zastínění / zatažení pro spánek. V létě celkem problém s dětmi, když je světlo do půl 10 a chodí spát dříve pak ráno také nepříjemné – řešili jsme postavenou matrací (jednu jsme nevyužili) – škoda!
3. Kapající umyvadlo a lednice co nezavírá – ne až takový problém, ale 4 dny s hadrem na podlaze a zaraženou lednicí lahví vody aby se neotvírala je trochu otravné.
4. Kdo si neřekne, nic nemá – v ceně voucheru je láhev vína, nebyla nám ale předána, po 2 dnech jsme si o ní tedy řekli, přišlo nám to trochu nepříjemné.

Ve výsledku ale skvělý pobyt i pro malé děti!

Aandemar

Zahrada, penzion, umisteni