SPA Hotel Bílý Hořec***

3,5 / 5 (40 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „hotel byl pěkný, obsluha fajn, welness centrum malé ale útulné“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SPA Hotel Bílý Hořec***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Monika

hotel byl pěkný, obsluha fajn, welness centrum malé ale útulné

trochu jsme byli zklamáni z jídla, psáno 3 chodové menu-polévkku si nandaval každý sám z barelu, druhy chod byl možný ze dvou jídel-servírovaný, a třetí chod zase každý sám-jednou byla červená řepa a podruhé nakrájená buchta na talíři a člověk si vzal…

18. 10. 2017
Petr

Jednani obsluhy i ubytovani, jsme zde jiz podruhe a radi se opet vratime

26. 8. 2017
Blanka

Ubytování pěkné, personál na recepci příjemný, milý. Jídlo chutné. I relax centrum ok.

Jediné, co se opravdu nepovedlo, byla obsluha u večeří :( servis hrůza.

1. 8. 2017
Martinamlc14

Okolí, výhled na skokanské můstky, welness.

Toho, co se nám na hotelu nelíbilo je bohužel více, než jeho kladných ohlasů. Personál hotelu se choval arogantně, chyběla vstřícnost, profesionalita a jakási důvěra ve vztahu personál-host (to se týká především obsluhy restaurace). Jen maličkost např. platit za objednané pití až na konci pobytu, ne pokaždé zvlášť. Zvenku je to pěkný horský hotel, ale vevnitř nás překvapil starší oprýskaný nábytek a židle se špinavým čalouněním. Pokoje strohé bílé stěny s jedním malým obrázkem, koberec zašlý. Koupelna fajn, jen ten nejlevnější hrubý toaletní papír neudělá dobrý dojem. Opět mi chyběly maličkosti, na které jsem si ze spoustu hotelů v ČR už zvykla. Malý balíček odličovacích tamponů, mýdlo, fén. Relax centrum taky fajn, ale moc hostů najednou se tam nevejde. Vířivka max pro tři, už ve dvou jsme si pletli nohy a do parní sauny mohli kapnou trochu eukalyptu na vůni, cítila jsem zpocené zatuchlé ponožky. Jídlo průměrné, obyté talíře, nabízená káva a moučník nám byl poskytnut stylem- „tam si udělejte kávu a tam si vemte kousek koláče“. Podotýkám, že kuchař uměl asi jedno těsto, protože jsme měli stejný koláč po celý pobyt, jen jednou s meruňkami, pak s jahodami, taky borůvkový a nakonec s makem.
Všechno jsou to spíše maličkosti, které ale pro nás utvořili celkový ne moc dobrý dojem. Cítili jsme se tam tak nějak zvláštně…„Jó dobře, jste tady, tu máte, co jste si objednali a děkujeme odejďete. My čekáme na zimní sezónu a lyžaře“. Jako ostatně celý Harrachov. Tak my taky děkujeme, ale asi dlouho se neukážeme.

18. 7. 2017
Tomáš

Fotky vs. realita

16. 7. 2017

Další hodnocení (13)