Hotel Liberecká výšina

Liberec, Wolkerova 251

„Malé, čisté pokojíky, moc příjemný pan správce a dog friendly prostředí :) Výborné bylo taky jídlo. Můžu jen doporučit.“ — Kristyna, Před měsícem

„Malé, čisté pokojíky, moc příjemný pan správce a dog friendly prostředí :) Výborné bylo taky jídlo. Můžu jen doporučit.“ — Kristyna, Před měsícem

O nás

111 let stará horská budova ve stylu středověkého hradu, která byla zrekonstruovaná na komfortní hotel Liberecká výšina.

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Hotel Liberecká výšina
Wolkerova 251, Liberec, 460 15 (zobrazit na mapě)

Hotel Liberecká výšina

Wolkerova 251, Liberec

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 100 Kč/noc
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Dominik
Eliška

Když jsem přijela, tak super. Jen 5 minut jsem si fotila krásnou stavbu. Personál byl velmi milý, ale chvílemi neprofesionální. Spíš jako, když si zajdete za kámoškama na pivo.
Celkově jsem odjížděla s dobrým pocitem, jelikož jsem si přečetla recenze a nic od toho neočekávala. Pokud se tam jdete jen vyspat, tak doporučuji, pokud očekáváte něco více, tak rozhodně ne. Okolí je parádní, pár metrů od hotelu jsou turistické stezky a skalní útvary. Jo, a mají dobré pivo :)

V první řadě jídlo. Pokud pominu, že v podstatě vše bylo smažené nebo s knedlíky, tak to bylo i nedochucené, neočekávala jsem ovšem žádnou hitparádu, takže jsem ani nebyla moc zklamána. Kdybych za ten guláše měla dát 145 kč, jak bylo na tabuli a dostala jsem ho v takové kvalitě, byla bych velmi naštvaná. V pokoji byl cítit cigaretový kouř, na parapetu byla ještě sklenička s nedopalky. Nekouřím, takže toto velmi cítím. Vanu jsem si musela před použitím opláchnout, byly tam nějaké černé tečky. Držák na sprchové gely byl vylomený, držel silou dobré vůle. Sprcha mi nešla přepnout, ale to jsem možná jen moc nešikovná. V koupelně zely prázdné držáky a mýdlo a sprchový gel, proč tam jsou, když tam nic není? V šuplíku nočního stolku byly drobky. Jinak ráno se nevyspíte, vše je hodně slyšet, byla jsem vždy kolem půl sedmé vzhůru, což je na nic, protože snídaně je až od 8:30.

Soukupoj

vše v pořádku, personál vstřícný