Penzión Motýľ

4,3 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „vše bylo v pořádku“

Penzion má ideální místo na kombinaci turistiky, cyklistiky, rybolovu a relaxace v termálních aquaparcích. Objevte penzion s knihovnou na každém pokoji, která je jen doplňkem k perfektnímu ubytování a službám. K dispozici je půjčovna kol, dětské hřiště a velká trampolína. Součástí penzionu je restaurace s příjemnou atmosférou a výbornou kuchyní.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Víkendové pobyty, Pobyty s dětmi, Pobyty, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzión Motýľ

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ren

Ubytování výborné, prostorné pokoje s velikým balkonem, bazén super, prostředí krásné. Masáže jsme nevyužili. Penzion v klidné lokaci. Všude čisto a upraveno.

Jídlo bylo slabší. Nechutnalo nám. Přístup majitele odměřený. Ale přenesli jsme se nad to a pobyt jsme si užili.

21. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karel

vše bylo v pořádku

21. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Super prostředí, krásný hotel, luxusní zastřešený bazén a welness. Snídaně super. Krásný hotel za super peníze.

Bydleli jsme nad kuchyni, takže jsme slyšeli každou hádku v kuchyni a když kuchař klepal řízky v 8 večer, tak to při uspávání dcerky nebylo zrovna super. Nedoporučuji pro rodiny s malými dětmi, které potřebuji na usínání a spánek klid. To v hotelu bohužel není i díky papírovým stěnám. Ale každé dítě to má jinak. Za nás se starší dcerkou super. Kvalita jídla nic moc, hodně polotovary(večeře), ale za ty peníze se není co divit, kdo chce luxus, musí si připlatit jinde.

20. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Zařízení penzionu, krásný bazén, virivka, sauna..vše naprosto perfektni. Snídaně formou studeného rautu a možnost objednat teplou snídani (parky a různé varianty vajec), káva, sodovka, čaj, voda, mléko.

Ne moc příjemný personál, velice špatná kuchyně.. Tříbodova vecere- horší polévky jsme nikdy nejedli, hlavní jídla velice amatérská až nepovedená a dezert ve formě ukrojene suché buchty 4×4 cm…No s touto úrovni jsme čekali lepší úroveň…nebo alespoň lepší úroveň kuchaře…jídlo kazilo celý dojem.

9. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

bezproblémová cesta
pěkná krajina i ubytování
dvoje termální koupaliště kousek od hotelu

nebyl v provozu bazén, i když dle údajů měl být
slabší snídaně

20. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (24)