Kategorie

Hotel Trilobit

3,8 / 5 (8 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pobyt jsme si moc užili. V hotelu je milý a ochotný personál. Pokoje hezké, vše nové a čisťoučké, účelně vybavené. Jídlo výborné, pivo za supr cenu. Hotel je v klidném prostředí, ideální základna pro krásné vyjížďky na kolech ( prostor pro kola zajištěn). V okolí spousta cyklostezek.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Trilobit

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
V

Příjemný personál.

Kouř byl cítit v celém objektu. Nebyla zde možnost přiobjednávky žádných doplňkových služeb, např. masáží, boulingu aj.

10. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Julie

Byly jsme spokojení se vším, co nám pobyt poskytl.

Ano. Postele na pokoji. Asi matrace jsou pro nižší váhovou kategorii. My s manželem jsme ta vyšší váhová kategorie, takže jsme si připadaly jak na vodě, což trpěly naše záda. Už nejsme nejmladší.

Vyjádření partnera
Hotel Trilobit Před 6 měsíci

Dobrý den,

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naší nabídkou, ale zároveň nás mrzí, že jste neměli komfortní spánek. V případě, že se při Vaší další návštěvě něco takového bude opakovat, neváhejte přijít na naši recepci a my Vám vyměníme pokoj. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu! Team Trilobit

22. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivan

Pobyt jsme si moc užili. V hotelu je milý a ochotný personál. Pokoje hezké, vše nové a čisťoučké, účelně vybavené. Jídlo výborné, pivo za supr cenu. Hotel je v klidném prostředí, ideální základna pro krásné vyjížďky na kolech ( prostor pro kola zajištěn). V okolí spousta cyklostezek.

Vyjádření partnera
Hotel Trilobit Před 6 měsíci

Dobrý den,

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste si pobyt v našem hotelu užili a že se Vám u nás v hotelu tak líbilo. Vaši chválu na náš personál, jsme kolegům vyřídili a byli velice potěšeni. Budeme se těšit až k nám znovu zavítáte. :) Team Trilobit

2. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nikanej

Úžasná krajina a prostředí. To je jediný co bych doporučila.
Hotel byl vzhledově moc hezký. Pralinky a sekt byl.

Přišli jsme do hotelu a na recepci nikdo nebyl, čekali jsme cca 10 min než přišla paní z restaurace a div nám nevynadala že jsme se nepřišli ohlásit na restauraci. (Jak to máme vědět že to tam tak chodí?)-Dala nám klíč a víc se s námi nebavila.
Kdybychom se sami na večeři na kterou jsme díky bohu dostali těch 15% slevu nezeptali na věci co nás zajímají nedověděli by jsme se to. Zapůjčení kol žádné nebylo.
Na koně jsem se už ani neptala protože nic nevěděla.
Bohatá snídaně? Máslo, džem pečivo a káva na dně ani ne na dva šálky. Čaj připraven nebyl. (dostali jsme míchaná vajíčka)
Za celý víkend se nám nikdo nevěnoval, na recepci ani živáčka a hotel prázdný. Žádné letáčky kam bychom se mohli podívat. 1599,–Kč vlastně jen za to, že jsme měli kde přespat, nic víc.. To se mi zdá hodně za dvě noci. Kdybych to věděla tak bych to nekoupila.

Jsem ráda že jsem tam jela. V jižních Čechách jsem nikdy nebyla a velice se mi tam líbilo. Takže se ten hotel dal přejít.
Samozřejmě až na přístup personálu ten nebyl! A za to máte u mě velké minus-.
A jelikož pracuji v Karlových Varech na recepci tak vím o čem mluvím.
Hezký den

25. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milan

Pokoj byl útulný a součástí pokoje je i televizí. V případě, že dostane hlad a nebo si chcete dát pivko tak stačí sejít po schodech do místní restaurace, kde je milá obsluha. Snídaně byly také dobré

nevím o ničem

Vyjádření partnera
Hotel Trilobit Před 6 měsíci

Dobrý den,

moc Vám děkujeme za Vaši pěknou recenzi a že jste si našel/a čas ji napsat. Je povzbuzující slyšet, že lidé jsou spokojeni s prací, co děláme a s místem, který pro naše hosty s úsměvem udržujeme. Těší nás, že jste si u nás pobyt užil/a. Budeme rádi, když nás brzy přijedete znovu navštívit. Těšíme se, Team Trilobit!

18. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)