Letní dětské tábory: Víte, jak vybrat ten správný?

Letní dětské tábory: Víte, jak vybrat ten správný?

Tipy rodičů 18. 4. 2019 Sdílet

Prázdniny se nezadržitelně blíží, a tak je nejvyšší čas vybrat pro vaše ratolesti ten správný letní tábor. Možností je opravdu spousta – pokud máte menší děti a rádi byste je vždy večer měli zase doma, zvolte příměstský tábor, na kterém nehrozí žádné stesky. Jestli jsou vaše děti větší nebo samostatnější, pošlete je na klasický tábor, ze kterého vám domů budou chodit pohledy.

V nabídce Slevomatu je třeba 5denní příměstský tábor od Hamleys, během kterého děti budou natáčet film a stihnou i dva výlety. Umělecky nadané děti bude bavit i týdenní tábor se slavnými osobnostmi, kde nahlédnou do tajů filmové i divadelní techniky, a sportovní nadšence zase potěší, když je vyšlete na sportovní příměstské tábory – vybrat si budou moci inline, cyklistický nebo inline a vodácký tábor.

Ukažte mi všechny dětské tábory, které máte na Slevomatu.

  • Vyberte tábor podle toho, co děti baví

Máte doma malé zpěváky, tanečníky, sportovce nebo jinak založené šikuly? Vyberte jim tematicky zaměřený tábor podle toho, čemu se věnují i během roku třeba na kroužcích. Jistě je bude bavit víc než tábor bez zaměření, ve své disciplíně se zlepší a třeba se i naučí něco nového.

  • Hledejte tábory s recenzemi

Jistě budete víc v klidu, když uvidíte hodnocení od rodičů, kteří tábor vyzkoušeli před vámi. U nás ve Slevomatu pečlivě vybíráme ty, které měly úspěch a skvělé hodnocení v minulých letech, a opakovaně vám je nabízíme.

  • Pošlete dítě se sourozencem či kamarádem

Chce vaše dítko vyrazit na tábor, ale trochu se bojí jet samo? Domluvte se s rodiči některého z jeho kamarádů a pošlete ratolesti spolu – ve většině případů vám i vyjdou vstříc s požadavkem na ubytování ve stejné chatce. Nebo pošlete s mladším sourozencem i toho staršího, společně to jistě zvládnou parádně.

  • Zaměřte se na kvalifikované vedoucí

Prioritou při výběru by samozřejmě měli být vedoucí – předem si zjistěte, jak jsou zkušení, jestli mají školení první pomoci a jestli jsou kvalifikovaní. Také se nebojte zeptat, kolik jich na všechny děti bude, ať můžete zůstat v klidu.

  • Prozkoumejte program

Ještě před samotným přihlášením si přečtěte podrobný program, ať máte ucelenou představu o tom, jak to celé bude probíhat. Zjistěte, kam se pojede na výlet, jaké budou probíhat soutěže, co děti vyzkouší za sporty a v neposlední řadě mrkněte na stravování a pitný režim

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.