Tip na dárek pro prarodiče: otiskněte dětské ručičky a nožičky

Tip na dárek pro prarodiče: otiskněte dětské ručičky a nožičky

Tipy rodičů 26. 11. 2018 Sdílet

Ptát se prarodičů, co by si přáli k Vánocům, je poměrně zbytečné. Vše mají a kromě zdraví si nic nepřejí. Ale vy jim přece chcete udělat radost. Chcete je potěšit aspoň nějakou drobností. Mama blogerka Adri Trs pro vás vyzkoušela jeden dárek, který pro prarodiče vyrobí vlastně vnoučátka a může jim být třeba jen pár měsíců jako malé Anince. Nechte se inspirovat.

3D odlévací a otiskovací sady na ručičky a nožičky vašeho děťátka najdete v nabídce na Slevomatu.

Do Vánoc už zbývá něco přes měsíc a my s Aninkou začínáme tvořit dárky pro prarodiče. Mít dítě je, co se vymýšlení dárků, velké zjednodušení 😀 Kalendářem s fotkami vnučky se rozhodně nic nezkazí, rodinná fotka taky jistě udělá radost. Ale my jsme šly s Aninkou nakonec o level dál – dárek totiž vyrábí přímo ona a to už ve svých 4 měsících. Je proste holka šikovná, celá maminka 😀 Rozhodla jsem se totiž, že uděláme otisky její ručičky a nožičky s fotkou. 

Už jsem to jednou zkoušela – dělali jsme to ze sádry a to nemělo velký úspěch. Aninka plakala, takže sádra letěla rovnou do koše. Hledala jsem tedy jiné řešení a našla jsem hmotu, která připomíná trochu svým složením plastelínu, a s tou to bylo o poznání lepší. A hlavně, když se mi to nepovedlo, mohla jsem to znova rozválet a zkusit znova. I když celé balení mělo být na jeden otisk ručičky a nožičky, nám to vyšlo na 3 sady. Není to sice úplně bílé jako sádra, ale za to, že ty otisky byly bez pláče, to stojí. Naopak jsme se dost u toho s Ani nasmály 😀 Ještě vybrat jednu fotku, kterou do rámečku dám, a dárek k Vánocům je hotov.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.