Pokořte vodní živel v každém věku! Aqualand Moravia, kurz mermaidingu a slaný bazén

Pokořte vodní živel v každém věku! Aqualand Moravia, kurz mermaidingu a slaný bazén

Tipy rodičů 9. 10. 2018 Sdílet

Hledáte vhodnou rodinnou aktivitu na podzimní dny? Chcete si zařádit „ve vlnách“, i když už vám není pět? 😀 Vyrazte do bazénu a užijte si to celá rodina. 

Neváhejte a využijte skvělou akci – právě teď u nás v nabídce najdete populární a skvěle hodnocený Aqualand Moravia. A pokud jste neslyšeli o kurzech mermaidingu, nechte se inspirovat – která malá slečna aspoň jednou nevznesla přání „být tak jeden den mořskou pannou!“ 😀 A komu chybí moře a blahodárné účinky slané vody, nechť si pronajme moře v Horních Měcholupech 😀

Aqualand Moravia

Na jaký pohon funguje každá správná rodina? Na vodní! Rozjeďte s rodinou pořádnou vodní zábavu ve vyhlášeném Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde si na podzim užijete moře dobrodružství – většina toboganů a skluzavek je ve stálém vnitřním prostředí s teplotou 27–30 °C, k tomu budete relaxovat v termálních venkovních bazénech teplých 32–37 °C a kochat se výhledy na Pálavu.

Vouchery platí pro rodinu: 2 dospělé osoby a 1 dítě do 150 cm. Děti do 100 cm mají vstup zdarma, pro až 2 další děti do 150 cm můžete vstupenky zakoupit přímo na pokladně Aqualandu Moravia za 149 Kč / 1 dítě.

Kurz plavání v kostýmu mořské panny

Máte doma malou milovnici mořských panen a víl? Přihlaste ji na kurz mermaidingu. Splníte jí sen a ukážete, že její romantická představa o zamilované Ariel nemůže být dál od pravdy. Být mořskou pannou je pořádná dřina!

Na lekci mermaidingu vzala šestiletou Barunku i mama blogerka Katka z blogu Mama live: „Když se ukázalo, že Baru je ready na výuku,  přinesla lektorka Petra ploutev – černý „futrálek“,   který opravdu vypadá jako spojené potápěčské ploutve a ocas dohromady. A začalo se s tréninkem. … A Petra? Neuvěřitelně milá lektorka! Od samého začátku se naladila na Barunčinu notu, dělala legraci a hrozně moc ji chválila a ptala se jí, jestli nebyla v minulém životě mořská panna. … A pak už byl čas dotáhnout to do finále! Na řadu přišel celý ocas. Barunka se do něj nasoukala a byla mořská panna se vším všudy.“

Celou recenzi a fotky z lekce si prohlédněte v našem magazínu.

Pronájem bazénu se slanou vodou

A nezapomínáme ani na nejmenší. Dopřejte své rodině relaxační plavání s podvodním světlem a protiproudem ve slaném teplém bazénu o rozměru 6 × 3,5 × 1,2 metrů, který bude na celou hodinu o víkendu k dispozici pouze vám v plavecké škole MB Plaváček. V bazénu lze zapůjčit plavací nudle nebo jiné plavací pomůcky pro možnou rehabilitaci či relax. Bazén je ideálním místem k rehabilitaci po operaci nebo zlomenině. Teplota vody odpovídá teplotě rehabilitačního bazénu, tedy nad 30 stupňů. 

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.