Nabídku Barmanské kurzy: barbek či molekulární mixologie mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Staňte se barmanem: základní barbek kurz nebo kurz molekulární mixologie

2 000 Kč −10 % od 1 799 Kč
Vybrat variantu
Miroslav Dvořáček (kontakt) Teplice  (mapa) 2 prodeje 20 zbývá

Přehled nabídky

Barbek kurz: naučíte se přípravu cca 25 drinků
Molekulární kurz: alko bonbony, espumy, pěny aj.
Suroviny v ceně kurzu, zapůjčení pomůcek
Varianty (2)
Barbek kurz: naučíte se přípravu cca 25 drinků
Molekulární kurz: alko bonbony, espumy, pěny aj.
Suroviny v ceně kurzu, zapůjčení pomůcek

Deci radosti, tři kapky vášně, zastříknout zkušenostmi, promíchat s úsměvem a dokonalý koktejl je na světě.

Pojďte si umíchat super zážitek okořeněný hodnotnými informacemi a degustacemi vynikajících drinků – vynikajících už jen proto, že je budete mít na svědomí vy. V barmanské škole Dead Bartenders' Club v Teplicích pořádají kurzy, ze kterých vyjdete jako králové shakeru. Určené jsou všem těm, kteří mají zájem o gastronomii, ať už chcete ohromit „jenom“ svoje blízké, nebo vás láká kariéra profesionálního barmana.

Na výběr je dvoudenní základní barbek kurz nebo třídenní kurz molekulární mixologie, v jehož rámci se stanete tak trochu alchymisty. Budete proměňovat skupenství koktejlů a připravovat třeba alkoholické bonbony, cukrové vaty nebo pěny. Kurzy se konají vždy ve všední dny od 9:00 do 15:00.

Dobré vědět: Po úspěšném absolvování základního barbek kurzu získáte certifikát CBA, jehož držitelé mohou vykonávat činnosti na pozici commis de bar.

Mixologie, ale i zbožíznalství a etiketa za barem

V základním kurzu se naučíte míchat přibližně 25 drinků, ochutnáte některé infuze, bittery a sirupy a seznámíte se s více než 150 druhy destilátů, likérů, sirupů a dalších alko i nealko produktů. Kromě toho vám ale vysvětlí i to, jak to za barem chodí, jak komunikovat s hosty i kolegy a jak výsledný drink vyšperkovat.

Molekulární mixologie už je trochu vyšší dívčí. Využívají se při ní novinky z vědních oborů – jen díky správným znalostem a postupům zvládnete vytvořit třeba gelový bonbon, ve kterém ale stále zůstává alkohol. Velmi snadno se totiž může stát, že se z něj vypaří. To ale absolventům tohoto kurzu nehrozí. 

Nahoru