Nabídku Ordinační bělení zubů včetně dentální hygieny mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Pro váš zářivý úsměv: ordinační bělení včetně dentální hygieny s airflow

8 000 Kč 6 399 Kč
Koupit
4,5 / 5 Laila Clinic (kontakt) Praha - Nové Město   (mapa) 25 zbývá
Voucher do 30. 6. 2023

Přehled nabídky Voucher do 30. 6. 2023

5,0

velmi ochotný a milý personál který ví co dělá.
nechali mi zuby v perfektním stavu a nádherně bílé…

Julie
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 6. 2023.

V ceně

  • Profesionální dentální hygiena včetně airflow
  • Bělení zubů (35% gel)

Celková délka procedury se pohybuje kolem 90 minut. 

  • Rezervace: termín zákroku si domluvte na tel. 732 200 364 nebo 224 942 412. 
  • Při rezervaci nahlaste kód voucheru. 

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Kontraindikací může být alergie na bělicí materiál, nedostatečná ústní hygiena, nespolupráce pacienta, dále pak mnoho výplní a zubních kazů v předním úseku chrupu, zvýšená citlivost zubů.
  • Bělení je rovněž kontraindikováno u pacientů po parodontologické léčbě, těhotné nebo kojící ženy, u dětí a mládeže mladší 18 let, neboť se u nich stále vyvíjí zubní sklovina.
  • Kontraindikací může být i dispozice k záchvatům, psychické onemocnění, epilepsie a jakékoliv poškození skloviny (ať už vrozené či získané).

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

8 000 Kč6 399 Kč
8 000 Kč6 399 Kč

Chrup si na módní trendy nepotrpí: ať je sezóna letní, nebo zimní, bílá zoubkům sluší prostě nejvíc.

Navštivte ordinaci Laila Clinic – nejen, že vám zde provedou profesionální dentální hygienu včetně airflow, ale váš chrup čeká i bělení. Díky gelu se 35% peroxidem vodíku odejdete s úsměvem min. o 3 odstíny světlejším a proces bělení doznívá dalších 12–24 hodin.

Krásnější úsměv už za pár minut

Ošetření probíhá ve dvou 20minutových intervalech a díky desenzibilační složce obsažené v gelu téměř nic neucítíte: zkrátka jste našli snadný způsob, jak získat krásný úsměv a zvýšit si sebevědomí.

Po zákroku se doporučuje dodržovat alespoň 72 hodin tzv. bílou dietu: vyhněte se potravinám a nápojům s výraznými pigmenty, pozorně si proto přečtěte jejich seznam.

Upozornění: pokud máte ve viditelné oblasti úsměvu kompozitní či keramické výplně, je nutné si uvědomit, že jsou vyrobené v určitém odstínu a k jejich vybělení nedojde. Doporučuje se proto zuby vybělit ještě před zhotovením estetických výplní a protetiky.

Pacienti jsou v Laila Clinic ošetřováni profesionálním týmem, který hovoří plynně česky a anglicky. Tak neváhejte a objednejte se. 

8 000 Kč
6 399 Kč