Uvolnění ve dvou: párová relaxační a sportovní masáž na 60 minut

1 499 Kč 799 Prohlédnout nabídku
4,0 / 5 Regensan lázně & masáže (kontakt) Ostrava (mapa) 1 prodej
Voucher do 31. 7. 2022

Přehled nabídky Voucher do 31. 7. 2022

Naprostá spokojenost

Petra
Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 7. 2022. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

Párová masáž (60 min.) – relaxační a sportovní

  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 777 028 025. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 499 Kč799 Kč

Když je člověk na všechno sám, není to úplně ono. I odpočinek je ve dvou mnohem intenzivnější.

Dopřejte si ho ve Wellness Regensan lázně & masáže. Zajít sem můžete na relaxační a sportovní párovou masáž, která bude trvat 60 minut. Lázně se nachází v Moravské Ostravě nedaleko zastávky Vozovna trolejbusů. Nabízí různé druhy masáží, speciální termomasáže, regenerační a anticelulitidní zábaly, pivní lázeň a další procedury.

1 499 Kč
799