Opalujte se, relaxujte a zásobte se vitamínem D: 50 min. ve vertikálním soláriu

750 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,0 / 5 Regensan lázně & masáže (kontakt) Ostrava (mapa)
Voucher do 30. 6. 2022

Přehled nabídky Voucher do 30. 6. 2022

Naprostá spokojenost

Petra
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 6. 2022. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

50 minut vertikálního solária

  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 777 028 025. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

750 Kč499 Kč

Když nejde slunce za vámi, tak musíte jít za sluncem!

A nemusíte ani vyrážet někam daleko – ve Wellness Regensan lázně & masáže si odpočinete pod paprsky vertikálního solária. Hledáte kontrolovanou cestu ke zhnědnutí a chcete se zásobit dostatečnou hladinou vitamínu D? Při opalování na slunci je tělo vystaveno různé intenzitě slunečního záření, které závisí na ročním období, místě pobytu i denní době. V soláriu můžete opalování bezpečně regulovat a kontrolovat, ať už máte jakýkoli typ kůže – nemusíte se bát přetížení ani spálení pokožky. 

750 Kč
499