Získejte pronikavý pohled: prodloužení řas metodou řasa na řasu

1 000 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 Studio Excellent (kontakt) Praha - Košíře (mapa) 3 prodeje
Voucher do 30. 4. 2022

Přehled nabídky Voucher do 30. 4. 2022

Krásné, čisté prostředí salonu. Paní doktorka Stoyanová vše během ošetření podrobně vysvětlila, …

Anonym
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 4. 2022. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Aplikace řas metodou řasa na řasu
  • Použití řas značky Smart Lashes

Délka procedury je 90–120 minut. 

  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervace provádějte předem na tel. 608 983 795. Při rezervaci sdělte jméno, příjmení, telefonní kontakt a kód voucheru. 
  • Odstranění řas – 200 Kč
  • Doplnění řas – 500 Kč

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 000 Kč499 Kč

Chcete mít okouzlující řasy od probuzení až do noci bez každodenního líčení? Už žádné rozmazané řasenky, jen krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy.

Vyrazte do studia Excellent, kosmetička Iryna Stoyanova vám vytvoří nádherné, husté a natočené řasy a vy se konečně budete moci rozloučit s řasenkou. Už nikdy rozmazaný make-up a hodina strávená v koupelně.

V příjemném prostředí kosmetického salonu si určitě odpočinete. Zakladatelkou salonu je certifikovaná kosmetička MUDr. Iryna Stoyanova, která má lékařské vzdělávání a 15letou zkušenost v oboru kosmetologie.

1 000 Kč
499