Alpaka trekking: vycházka po Moravském krasu se dvěma lamami a průvodcem

700 Kč 599 Koupit
5,0 / 5 Alpaka Trekking po Moravském krasu (kontakt) Habrůvka (mapa) 36 prodejů 4 zbývá
Voucher do 31. 5. 2022

Přehled nabídky Voucher do 31. 5. 2022

Vnukům se lamy líbily, příjemná paní průvodkyně, pěkné počasí, krásní kluci – lamy.

Jaroslava
Společnost dvou alpak a průvodce
Alpaky můžete vést, nakrmit je i pohladit
Trasa lemovaná pěknými výhledy do přírody
Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 5. 2022.

V ceně

Hodinová vycházka po Moravském krasu se 2 alpakami

  • Platí pro 1–4 osoby, půjde s vámi průvodce
  • Úvodní seznámení s alpakami a výběr vhodné trasy dle fyzické zdatnosti návštěvníků (kratší lehký okruh)
  • Během procházky vykládání o alpakách, chovu a třeba i Moravském krasu
  • Možnost menšího krmení zvířat
  • Celková délka zážitku: cca 1 hodina 

Omezení

  • Své pejsky tentokrát nechte doma. Alpaka si občas myslí, že pes je nová alpaka, a snaží se ji pokrýt. A to byste nikam nedošli. 
  • Rezervace: Termín si rezervujte na tel. 602 517 567 a rovnou nahlaste kód voucheru.
  • Chcete přijít ve více lidech? Můžete si koupit dva vouchery a dorazit až v osmi. Jen počítejte s tím, že lamy jsou pouze dvě, takže u vodění se budete střídat. Prodloužit trasu možné není, lamy by větší úsek neušly. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 5 let.
  • Za děti plně zodpovídají rodiče.
  • Při výběru trasy je možné zvolit trasu vhodnou pro kočárky. Mějte ale na paměti, že se jde terénem, stezkami v přírodě.

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 2 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

700 Kč599 Kč
700 Kč599 Kč
Společnost dvou alpak a průvodce
Alpaky můžete vést, nakrmit je i pohladit
Trasa lemovaná pěknými výhledy do přírody

Až si budete prohlížet fotky z tohoto výletu, je předem jasné, kdo na nich bude nejkrásnější. Robert a Hubert!

Seznamte se s Robertem a Hubertem! Tihle dva krasavci vás zvou na procházku po Moravském krasu a slibují, že v jejich společnosti se budete cítit báječně. Můžete je pohladit, můžete je nakrmit a klidně si s nimi i popovídat – nezaručujeme ovšem, že vám odpoví. Přesto (nebo proto?) jsou lamy alpaky perfektní společníci.

Na hodinovou vycházku se můžete vydat až ve 4 lidech, obzvlášť děti budou nadšené, ale i dospěláci společnost roztomilých zvířátek ocení. Klidně vezměte i kočárek, jen počítejte s přírodním terénem. Po celou dobu s vámi kromě Roberta a Huberta půjde i průvodce, se kterým se dohodnete na cíli cesty a který vám v průběhu putování bude vyprávět jak o alpakách, tak třeba o Moravském krasu.

Důležité: I když to svádí, pejsky nechte tentokrát doma. Robert i Hubert si občas myslí, že je pejsek nová „alpačí kamarádka“, kterou by mohli pokrýt. A to byste nikam nedošli.

Jak to probíhá?

Vychází se z malebné vesničky uprostřed Moravského krasu jménem Habrůvka. Přesné místo setkání si upřesníte při rezervaci. Průvodce trasu přizpůsobí vašim možnostem, vždy ale volí takové cesty, kde jsou hezké výhledy do přírody.

Nejprve se s alpakami seznámíte, dozvíte se, co je to vlastně za zvířata a kde je jejich přirozené prostředí, a také vám průvodce poví pár zajímavostí a instrukce k bezpečnosti při procházce. Na alpace se nemůže jezdit, ale můžete ji vést. A samozřejmě si s ní udělat vtipné fotky, které budou ozdobou vašeho alba. 

700 Kč
599