Luxusní privátní wellness v poloroubence Grimik: 150 minut relaxace

2 400 Kč 1 599 Prohlédnout nabídku
5,0 / 5 Poloroubenka GRIMIK (kontakt) Držovice (mapa) 11 prodejů

Přehled nabídky

Výborné prostředí, příjemná a ochotná paní majitelka.

Leos
Vířivka, sauna i relax zóna
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 11. 2021. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

150 minut v luxusním privátním wellness

  • vířivka
  • sauna
  • relax zóna 

Omezení

Max. pro 6 osob.

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervace na stránce https://www.grimik.cz/wellness.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 12 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 12 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 400 Kč1 599 Kč
Vířivka, sauna i relax zóna

„Dokonalé soukromí v přepychovém prostředí wellness zóny.“ Kdyby měla láska své doktory, přesně tohle by nejčastěji stálo na jejich recepisech jako doporučovaný lék.

Naordinujte si relax v poloroubence Grimik. Čeká vám zde příjemná a moderní wellness zóna, v které si můžete užívat až 150 minut. V naprostém soukromí si vychutnáte ničím nerušenou relaxaci ve vířivce, sauně a relax zóně.

Do wellnessu nemusíte pouze ve dvou. Kapacita je celkem 6 osob, takže můžete vyrazit i s partou přátel. V této oáze klidu a pohody snadno restartujete své tělo i mysl a nabijete se novou energií. 

2 400 Kč
1 599