Pryč s pomerančovou kůží: ošetření celého těla přístrojem Vacupress

849 Kč 749 Prohlédnout nabídku
5,0 / 5 Spirit Studio (kontakt) Praha - Vršovice (mapa) 5 prodejů 5 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Krásné prostředí, velmi příjemný personál 😊 procedura splnila očekávání na 1 👌🍀

Michaela
Varianty (1)
Můžete využít 20. 12. 2020

Termín

Platnost do 20. 12. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • 1× ošetření přístrojem Vacupress v oblasti nohou, hýždí, břicha, zad a rukou

Délka ošetření je cca 50 minut. 

  • Online rezervace: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 732 884 907 a uveďte kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

849 Kč 749 Kč

Už už si celulitida myslí, že vítězí, ale vy vytahujete z rukávu trumfové eso – ošetření přístrojem Vacupress!

Tak zatočte s pomerančovou kůží a vykročte vstříc pevnější postavě bez celulitidy! Zaslouženou péči vám dopřejí ve studiu Spirit. V nabídce je ošetření celého těla přístrojem Vacupress. 

Vacupress

Přístroj pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua), kterým se provádí lymfatická masáž. Speciální baňky jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem.

Doporučený počet masáží je velmi individuální, zpravidla jde o 10–15 masáží (2–3krát týdně). Efekt je trvalý, pokud je dále dodržována správná životospráva a dostatečný přísun tekutin. Udržovací masáž je vhodná jednou 1–2krát měsíčně.

Účinky ošetření:

  • zmírnění celulitidy problematických partií
  • zpevnění pokožky, detoxikace
  • odbourání podkožního tuku
  • prokrvení a regenerace pokožky
  • úbytek centimetrů 
849 Kč
749