Krásná hned po probuzení: prodloužení řas a úprava obočí

2 000 Kč 899 Prohlédnout nabídku
4,2 / 5 Artist Studio (kontakt) Praha - Nové Město (mapa) 1 prodej 29 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 11. 2020

Termín

Platnost do 30. 11. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • konzultace
  • aplikace řas – nový set mega volume
  • trhání a barvení obočí

Délka procedury je cca 180 minut. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervace na tel. 773 505 408. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • ječné zrno
  • ekzém v okolí očí

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 000 Kč 899 Kč

Také už vás nebaví vstávat denně dříve kvůli líčení? Nechte si prodloužit řasy a upravit obočí a můžete se vyspat dorůžova.

O vše se postará šikovná kosmetička Lucie z LH Artist Studia. Můžete se těšit na řasy s velkým natočením a krásně upravené obočí.

Nový set řas je složen z jednotlivých vějířků, které vaším očím dodají sexy a svůdný pohled. Řasy jsou ultra tenké, takže se nemusíte bát, že by zatížily vaše přírodní řasy. 

2 000 Kč
899