Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Tao terapie a masáž proti bolestem zad v délce 50 minut

5,0 / 5 Studio zdraví a harmonie Mikulov (mapa) 8 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Studio zdraví a harmonie

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Příjemné prostředí, skvělá masáž! Ráda se vrátím zase.

Lucie
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 10. 2020

Termín

Platnost do 30. 10. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

Tao terapie a masáž v délce 50 minut

Omezení

Z důvodu aktuální mimořádné situace je podnik od 22. 10. do 3. 11. 2020 uzavřen. Vouchery můžete využít po opětovném otevření podniku. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Předem na tel. 608 333 089, zároveň nahlaste kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na adrese www.slevomat.cz/kontakt či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Infekční a vážné nemoci

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

800 Kč 599 Kč
800 Kč 599 Kč
Ukončeno

Lidský dotek dělá divy. Třeba takovou bolest zad zažene na míle daleko.

Zajděte do Studia zdraví a harmonie na tao masáže a terapie, které jsou velmi účinné pro odstraňování bolestí, ale současně jsou i velmi příjemné. Tao terapie nejsou jen masáže, ale i baňkování, reflexní terapie, aromaterapie, akupresura, psychosomatické a energetické techniky.

Terapie jsou individuálně uzpůsobeny dle potřeb a potíží každého klienta. Záleží tedy na vaší domluvě s šikovným masérem, jestli zvolíte silnější masáž proti bolestem, nebo relaxační, při které se uvolníte proti stresu a vyčerpání.