Rozlučte se s celulitidou: Ruční lymfatická masáž celého těla

1 090 Kč 799 Prohlédnout nabídku
4,7 / 5 Studio Ayurveda (kontakt) Olomouc - Olomouc-Hejčín (mapa) 3 prodeje 17 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Přístup ke klientovi

Bany0309
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 9. 2020

Termín

Platnost do 30. 9. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Lymfatická celotělová masáž
  • Délka procedury: 90 min 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Svůj termín si rezervujte na mailu: masaze.vesely@seznam.cz  nebo volejte na tel 603 112 498. V případě, že telefon nikdo nebere, tak napište sms. Při rezervaci nahlaste kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Horečnaté stavy, bakteriální a virové infekce, nádorové onemocnění,žilní onemocnění, otevřené rány,plísně,zelený zákal,astma,výrazně nízký tlak

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 090 Kč 799 Kč

Ďolíčky sluší pomerančům, ne vašim stehnům. Tak se s nimi rozlučte!

Masáž má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Tento skvělý zážitek si dopřejete v Masážním studiu Ayurveda Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud manuální lymfodrenáž absolvujete opakovaně.

Není již žádným tajemstvím, že ruční lymfodrenáž celého těla rozproudí lymfatický systém, který spolu se škodlivinami odnese z vašeho těla i celulitidu nebo nadbytečná kila a místo po nich vyplní skvělým pocitem z krásné postavy. Masáži předchází uvolnění lymfatických uzlin. Za pomocí jemné techniky se pod určitým tlakem, tempem a pořadím daných specifických hmatů, aktivuje lymfatický (mízní) systém těla. 

1 090 Kč
799