Ocení každý fešák: profesionální pánský střih i se stylingem

390 Kč 309 Prohlédnout nabídku
4,6 / 5 Vlasové studio Petra Vrběcká (kontakt) Pardubice - Dukla (mapa) 1 zákazník 49 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)
Můžete využít až do 20. 7. 2020

Termín

Platnost do 20. 7. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Pánský střih
  • Mytí vlasů 
  • Konečný styling 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Předem na tel. 776 831 063 či 724 314 695. Při rezervaci nahlaste kód vašeho voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

390 Kč 309 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.

Při brázdění pařížských bulvárů si nejde nevšimnout šarmu a elegance místních pánů. Pečujte o sebe stejně jako oni. Ženy vám pak do náruče budou padat samy!

Pánové, překvapte svoji drahou polovičku svým oslnivým vzhledem. Dopomohou vám k němu šikovné ruce kadeřnice Petra Vrběcká.

Ta si vás vezme do parády: čeká vás mytí vlasů, precizní moderní střih a závěrečná péče a styling, díky kterému si po cestě ze salónu užijete obdivné pohledy všech dam. Ať už jsou vaše vlasy nepoddajné, unavené nebo jen hledají ten správný styl, kreativní kadeřnice si s nimi poradí. 

390 Kč
309