Astaxanthin: sladkovodní řasa s blahodárnými účinky na organismus

Varianta: Podívejte se na další variantu
Astaxanthin 30 kapslí

V ceně varianty:

Astaxanthin 30 kapslí (doplněk stravy)

  • Balení na 1 měsíc
  • Složení: Sušená sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis
    tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, voda
  • Aktivní látka (v 1 kapsli): Astaxanthin 8 mg
  • Dávkování: užívejte 1 kapsli denně a zapijte dostatečným množstvím vody
  • Hmotnost balení: 10,7 g
  • Vyrobeno v ČR
  • Expirace: 09/2021

Upozornění: doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Neobsahuje lepek, kvasinky, kukuřici, pšenici ani sóju. Není geneticky modifikován. Případná změna barvy kapslí není na závadu. 

Doručení:

Geis
114 Kč (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

BONALOKA s.r.o.
www.bonaloka.cz
vsimacek@bonaloka.cz
+420 604 606 107

Vybrat variantu

Jak zní kouzelné slovíčko pro lepší imunitu? Astaxanthin!

Podpořte své zdraví antioxidantem astaxanthin – doplňkem stravy, který podporuje celkovou vitalitu a napomáhá zpomalit proces stárnutí. Vybírat můžete z balení po 30 nebo rovnou 90 kapslích, které jsou vhodné i pro vegetariány a vegany. V 1 kapsli je 8 mg 100% přírodní sušené řasy.

Astaxanthin se řadí mezi nejsilnější známé antioxidanty na světě, který je dle stovek klinických studií a odborných článků mnohonásobně účinnější než vitamín C a má nespočet benefitů pro lidský organismus. Účinky a síla této přírodní látky jsou tak pozoruhodné, že stále vznikají nové a nové studie a články v renomovaných odborných lékařských časopisech, které popisují účinky astaxanthinu na organismus. Všem pozitivním vlivům astaxanthinu na imunitu, kardiovaskulární systém, mozek, oči, pokožku či sportovní výkon se věnuje tento souhrnný článek.

Nahlédněte do srdce výroby v reportáži Snídaně s Novou s Gábinou Partyšovou:

Přírodní astaxanthin obsahuje sladkovodní řasa, která je v sušené podobě tou nejčistší formou astaxanthinu dostupnou na trhu. Neobsahuje žádné další pomocné látky ani barviva, lepek, sóju, laktózu ani další alergeny a není chemicky ošetřena ani geneticky modifikována. Denní dávka 8 mg je pro pohodlné užití zabalena ve veganské kapsli.

Zdrojem řasy je ekologický certifikovaný provoz v podhůří Krkonoš, který díky své hypermoderní technologii splňuje ta nejpřísnější kritéria mezinárodních certifikací EU Organic, ISO i USDA Organic pro čistotu a kvalitu výsledného produktu.

Astaxanthin je superpotravinou budoucnosti, kterou Evropa nyní objevuje, ale v Americe či Japonsku se jako imunostimulant a prevence civilizačních chorob využívá již dlouho. Pro jeho účinky na pleť si jej zamilovaly hollywoodské hvězdy a topmodelky, které zdánlivě zastavily čas. Sportovci nedají dopustit na vliv astaxanthinu na jejich výkon. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Bonaloka s.r.o., Velké kunratické 1570/3a, Praha 4, 148 00

399 Kč
od 299