Vyleťte až do oblak: tandem paragliding na 5 až 15 minut vč. videozáznamu

1 600 Kč 1 399 Prohlédnout nabídku
tandemem.cz (kontakt) Kopřivnice (mapa) 2 zákazníci 18 zbývá

Přehled nabídky

Obdržíte videozáznam vašeho letu
Zkušený tandemový pilot, který létá od roku 2004
Varianty (1)
Můžete využít až do 31. 7. 2020

Termín

Platnost do 31. 7. 2020.

V ceně

  • Tandem paragliding 5–15 minut
  • Videozáznam
  • Pojištění pasažéra
  • Poplatky za startovací plochu 

Rezervace: předem na tel. 604 823 870 nebo online na stránce http://www.tandemem.cz/prihlaska-na-let/. Po online rezervaci vám provozovatel bude zasílat info o aktuálních termínech letu dle předpovědi počasí. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 600 Kč 1 399 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
1 600 Kč 1 399 Kč
Obdržíte videozáznam vašeho letu
Zkušený tandemový pilot, který létá od roku 2004

Je to tak skvělé, že by se to mělo přejmenovat na parádagliding!

Na svůj první zážitek s tandemového letu paraglidem jen tak nezapomenete! Proč mít hlavu v oblacích, když se tam můžete vrhnout celí – spolu se zkušeným tandemovým pilotem Petrem Kašubou si užijete skutečný Tandem paragliding a strávíte 5 až 15 minut vyhlídkovým letem. 

Startovat můžete z Javorového vrchu v Beskydech či na Ondřejníku – Skalka. Žádné předchozí zkušenosti nejsou třeba, vše vám vysvětlí na místě. A jak se obléknout? Ideální je praktické sportovní oblečení – dlouhé kalhoty, větru odolná bunda, pevné kotníkové boty. Hodí se i brýle proti slunci.

Jak to probíhá?

Nejprve vás čeká příprava k tandemovému letu, která zahrnuje nastavení postroje (sedačky) a instruktáž. Vysvětlí vám, jak probíhá start, vlastní let a přistání. Pak si vyzkoušíte vlastní start, kde vám pilot tahem za postroj simuluje chování paraglidu při startu při dané síle a směru větru.

Následně vás pilot připoutá k padáku, připne přilbu a ještě jednou zkontroluje upevnění všech popruhů pasažérské sedačky. Pak následuje krátký rozběh z kopce a letíte. Během letu sedíte vpředu v pasažérské sedačce a pilot ve své pilotní sedačce za vámi.

Přistání tandemového padáku je jednoduché a může se uskutečnit dvěma způsoby – na nohy, kdy jen dokročíte na zem, nebo do skluzu na zadek, podobně jako při tandemovém seskoku z letadla. 

1 600 Kč
1 399