České karty Imaglee: nekonečná zábava, vzdělávání a inovace

Imaglee s.r.o. 5 zákazníků
Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Bílý balíček karet Imaglee („divoký lev“)

V ceně varianty:

Bílý balíček karet Imaglee („divoký lev“)

  • Základní sada kartiček – sada obsahuje 50 karet (pět barev, od každé barvy deset čísel: 0 až 9).
  • Ideální na upoutání pozornosti (karty jsou provedeny v kontrastních barvách).
  • Karty jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla.
  • Zahrajete si s nimi klasické hry jako třeba pexeso či mnoho originálních her od Imaglee (nejen) na matematiku, češtinu i angličtinu, ke kterým můžete dle libosti přidávat vlastní pravidla.
  • Vhodné pro děti i dospělé od 7 do 108 let.

Doručení:

DPD
49 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

Zabaví libovolný počet hráčů od 7 do 108 let
Klasické hry (prší, pexeso) nebo vlastní pravidla
Znáte z Hithitu, ČT i více než 500 škol po celé ČR

Dejte nudě stopku. Imaglee jsou sázkou na správnou kartu.

Uspěly na Hithitu, dostaly se do České televize a na více než 500 škol po celém Česku, teď se chystají i na váš stůl. České karty Imaglee [imaglí] tu nejsou jen pro zábavu. Rozvíjejí kreativitu, pomáhají s učením, stmelují rodiny… Pozitiv byste na nich našli možná víc než způsobů, jak si s nimi hrát. Není divu, že si je pochvalují maminky, manažeři i učitelky. Přesvědčte se sami.

2 balíčky, 100 karet, ∞ her

O co více máte možností, o to snazší je pochopení samotné hry. Každá kartička má na sobě několik symbolů, obrázkových i číselných. Na základě toho, jakých piktogramů a cifer si zrovna všímáte, se tak klidně vytasíte jednou s pexesem, jindy rozehrajete prší, příště zase zkusíte některou z 10 her vytvořených přímo tvůrci – vyprávějte příběhy, předveďte pantomimu nebo sestavte domino.

Klidně si ale vymyslete i vlastní pravidla. Zabavit se v takřka libovolném počtu hráčů pro vás nebude nic obtížného. U stolu se bez problémů chytnou lidé od 7 do 108 let

Dobré vědět: Základní balíček obsahuje 50 karet, na dvojnásobek se dostanete přidáním rozší­řeného paketu (nové obrázky, více barev na jedné kartě, designová rubová strana). S oběma jde hrát samostatně, i tak si nejvíce zábavy užijete s kompletním setem

Trumfy karet Imaglee

  • inspirují a rozvíjejí kreativitu bez ohledu na věk, povolání nebo koníčky
  • tříbí myšlení, zlepšují vyjadřovací schopnosti, posilují empatii
  • zpestřují vzdělávání ve škole i mimo ni – potrénujete s nimi angličtinu, matematiku, komunikační dovednosti atd.
  • využívají humor a vtip, živí touhu po poznání
  • odhalují souvislosti a inspirují rodiče, děti, umělce i vynálezce

České eso v domácím učení bez internetu

Není divu, že se tenhle ryze český výrobek dostal až do národního finále Creative Business Cup 2019. Už jen proto, jak pěkně dokáže pomoct rodičům s učením dětí mimo školu. Zatímco bude váš potomek pilovat jazyky nebo matiku, vy budete mít alespoň klid a čas pro sebe nebo svoji práci. Nepotře­bujete k tomu vlastně nic jiného než samotné karty.

Obejdete se bez internetu, odpočinete si od zírání na obrazovku. A ještě jednu výhodu to celé má. Strach nemusíte mít ani z toho, že se vám jedna či dvě kartičky nedopatřením někam zatoulají. Imaglee nejsou puzzle – takže pár chybějících dílků přece z celkové skládačky zábavy a poučení ničemu neubere.

Často se ptáte…

Pro koho je lepší bílý balíček (s divokým lvem) a pro koho zelený (s vyklidněným lenochodem)?

Důvěřujte své intuici. Pokud váháte, tak pro hráče do 10 let věku (a pro všechny se slabším zrakem) sáhněte po divokém lvovi a v ostatních případech po vyklidněném lenochodovi.

Na webu vidím, že existují celkem čtyři balíčky karet: dva balíčky se lvem (denní a noční) a dva balíčky s lenochodem (zelený a modrý)…

Máte pravdu. Připraveny jsou pro vás akce jen na dva (zato úplně nejoblíbenější) balíčky. Můžete získat bílý (denní) se lvem a zelený (s pastelovými barvami) s lenochodem. Měly takový úspěch, že bylo nedávno třeba vytisknout novou várku.  Na další balíčky se můžete těšit příště. Prozatím jsou k sehnání přímo v obchodě.

Mají karty v bílé krabičce s (divokým lvem) a v zelené krabičce s (vyklidněným lenochodem) shodný rub?

Nikoliv, jsou odlišně laděné. Ty v bílé krabičce mají klasický karetní rub, ty v zelené mají designovou rubovou stranu se zvířátky.

Proč je dobré mít oba balíčky?

Abyste mohli hrát karty podle aktuální nálady: s divokými barvami či s těmi poklidnými, se základní slovní zásobou (např. kočka, pes) anebo s lehce pokročilou (např. lenochod, krab), s jednou výraznou barvou či se čtyřmi barvami.

Adresa pro případné vrácení zboží:

IMAGLEE, Farského 1121/9, 170 00 Praha 7

374 Kč
od 299