Pole dance: soukromá hodina v Kolíně

600 Kč 299 Prohlédnout nabídku
4,8/5 RelaxMe (kontakt) Kolín - Kolín II (mapa) 1 zákazník 19 zbývá

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 5. 2020.

V ceně

60 minut soukromého tréninku pole dance pro jednu osobu 

Rezervace: provádějte na tel. 728 124 754 – zároveň uveďte kód voucheru. 

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

600 Kč 299 Kč
600 Kč 299 Kč

Odborníci zkoumali, zda je na tyčích na pole dance nějaké speciální lepidlo, ale žádné nenašli. Jejich závěr zní: Pole dance je silně návykový, jednou se chytnete tyče a ta už vás nepustí.

Spojte to nejlepší od hasičů a cirkusových akrobatů a dostanete opojný mix, který dokáže zažehnout oheň v nejednom mužském srdci. Naučte se smyslný pole dance díky zkušené lektorce ze studia RelaxMe

Na úvod si pod dohledem trenérky zahřejete a protáhnete celé tělo, následně si zaposilujete a dostanete cenné tipy jak správně posilovat. Po té se už vrhnete na tyč, kde si vyzkoušíte různé prvky a kombinace dle vašich schopností. Na závěr si s trenérkou protáhnete celé tělo. 

600 Kč
299