Relaxační hawajská masáž a hýčkací čokoládová masáž vč peelingu a zábalu

1 600 Kč 899 Prohlédnout nabídku
4,4/5 Effect studio (kontakt) Brno (mapa) 1 zákazník

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 8. 2020.

V ceně

  • relaxační hawajská masáž zad a dolních končetin
  • tělový cukrový peeling
  • čokoládový zábal z pravé čokolády

Délka procedury je 90 minut. 

  • Rezervace: předem na e‑mailu info@effectstudio.cz nebo pomocí webového formuláře. Kód voucheru napište při objednání a pro kontrolu ho mějte s sebou i při ošetření.
  • Na tel. 608 731 796 může být obtížné se dovolat, pokud nikdo telefon nezvedá, právě se věnují jiným klientům. Z důvodu velké vytíženosti je preferována e‑mailová komunikace. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 2 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 600 Kč 899 Kč
1 600 Kč 899 Kč

Každý si zaslouží trochu luxusního odpočinku!

A pokud k tomu  také miluje čokoládu tak je tato luxusní vánoční čokoládová masáž tou pravou volbou. Výjimečnost čokolády a její blahodárné účinky jsou známé již tisíce let, tak proč si ji nedopřát i jinak než v alobalu?

Čokoládová masáž  je luxusní procedura, která vaše tělo báječně uvolní, příjemně naladí a zpomalí procesy jeho stárnutí! Kakaové boby totiž obsahují antioxidanty, které působí proti stárnutí, předcházejí tvorbě vrásek a rozjasňují pleť. Z čokolády se do pokožky zároveň uvolňují různé minerály, vitamíny a aminokyseliny, které ji krásně vyživí. Obdarovaný se nechá rozmazlovat a užije si úžasnou relaxaci na lehátku s čokoládovou vůní. Zabalí se do čokolády, a to doslova, podstoupí totiž čokoládovou masáž, peeling a následný zábal. 

1 600 Kč
899