Oslavte svátek zamilovaných společnou dovolenou! Ukázat valentýnské pobyty

Inzenzivní kosmetická péče pro všechny typy pleti a věkové kategorie

1 100 Kč 849 Prohlédnout nabídku
4,8/5 Salón krásy Bstudio (kontakt) Brno - Královo Pole (mapa) 2 zákazníci 18 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 5. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

 • odlíčení pleti včetně odlíčení očí
 • dočištění pleti pleťovým tonikem
 • úprava obočí
 • depilace chloupků horního rtu
 • exfoliace odumřelých buněk v podobě exfoliační masky s výtažky ananasu a papájí se změkčením
 • hloubkové čištění ve formě ultrazvukové špachtle
 • zklidnění a vyrovnání PH pokožky
 • kosmetická masáž s přírodním mandlovým olejem
 • aplikace séra BIO Active dle typu a potřeby pleti
 • alginátová maska Bio herbal mask
 • závěrečná péče o pleť a oční okolí

Délka procedury je 90 minut. 

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. čísle 731 525 985 (možno i SMS). Nahlaste jméno, telefonní kontakt a kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

zánětlivá onemocnění, opary, koutky u úst, nachlazení  a horečka, onkologické onemocnění, kardiologické onemocnění

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 100 Kč 849 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.

Bylinná lázeň pro vaši pleť i duši, ošetření všech typů pleti a pro všechny věkové kategorie.

To vše vás čeká s dnešním voucherem v Salónu krásy Bstudio.

Ošetření s alginátovou maskou Bio herbs mask bylinnou maskou je určeno pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie a pro její revitalizační a relaxační vlastnosti působí blahodárně na všechny smysly. Tato aromatická maska z hnědých řas se sušenými bylinkami má hydratační, vyživující a osvěžující vlastnosti.

Zužuje cévy což je výborné pro pleti s kapiláry, rozaceou a začervenání. Viditelně pleť projasní, pomáhá také eliminovat pleťové skvrny a jiné nedokonalosti pleti. Čistí pokožku a snižuje tvorbu pupínků.

Délká ošetření je 90 min. Ošetření probíhá v útulném salonku krásy na dobře dostupném místě. Bude vám nabídnuta káva, čaj a nebo sklenice vody a sušenka k přikousnutí k nápoji. Ošetření je kompletní tedy nepříjdete ani o jednu část, která je důležitou součásti každé správné kosmetické péče. Krásná pleť je snem každé ženy a to je úkolem pro zkušenou kosmetičku, abyste odcházela spokojená a krásná. Jako dáreček dostanete sůl do koupele s vůni sedmero bylin. V salonu používají kosmetiku Alissa Beauté. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie. 

1 100 Kč
849