Relaxační masáž dle výběru: záda, šíje, ruce či nohy

500 Kč 369 Prohlédnout nabídku
4,6/5 Masáže Relax (kontakt) Tábor (mapa) 15 zákazníků 10 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Pan masér byl velice příjemný a důsledný.

Marcela
Varianty (1)

Termín

Platnost do 19. 12. 2019. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

60minutová masáž dle výběru:

  • Relaxační masáž zad, šíje a rukou
  • Relaxační masáž dolních končetin
  • Regenerační masáž zad, šíje a reflexních bodů 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervace termínu na tel. 777 859 319 nebo na e‑mailu: rezabekp@seznam.cz. Při rezervaci nahlaste kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Lidé s velkými křečovými žílami, ženy v pokročilém stupni těhotenství od 6. měsíce dále, horečnatá a zánětlivá onemocnění.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

500 Kč 369 Kč
Online rezervace
500 Kč 369 Kč

Skvělé aroma masáže za pomocí silicových olejů. Opusťte každodenní stres, kupte si aroma masáž a ponořte se do světa vůní a dokonalého požitku z relaxace.

Přijďte do Masáží Relax a s pomocí aroma masáže využijte léčebných sil silicových olejů k uvolňující a posilující masáži, při níž se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku.

Jedná se o vysoce relaxační terapií nejen pro tělo a mysl, ale působí hlavně na nervovou soustavu. Stejně tak pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla. Blahodárné vlastnosti olejů je tedy možné využít nejen k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha chvil našeho života.

Masáž zad:

Masáž nohou:

Masáž rukou:

Masáž dolních končetin:

500 Kč
369