Měsíční permanentka na lekce dle výběru ve Sport Centru Budokan

700 Kč 369 Prohlédnout nabídku
4,4/5 Sport Centrum Budokan (kontakt) Liberec (mapa) 3 zákazníci 37 zbývá

Přehled nabídky

Líbil se mi přístup zaměstnanců.

Jimbushe
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 11. 2019.

V ceně

Měsíční permanentka pro 1 osobu:

  • Lekce dle výběru (fitbox, alpinning, bojové umění, body forming)
  • Při první návštěvě obdržíte nepřenosnou permanentku na 1 měsíc 

Omezení

Platí pouze pro nové klienty centra.

Rezervace: lekce na tel.: 777 123 167 (po – čt od 10.00 – 19.00 hod). 

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

700 Kč 369 Kč
700 Kč 369 Kč

Aby tělo nebolelo, něco by to asi chtělo. Chtělo by to pohyby – o tom není pochyby.

Rčení „V zdravém těle zdravý duch“ platit tak jako tak. Navštivte s voucherem Sport Centrum Budokan a vyberte si z několika druhů cvičení, vaše cesta za dokonalejší figurou a pevným zdravým tělem je nadohled.

Charakteristika jednotlivých skupinových cvičení:

Fitbox

Jde o aerobní cvičení, které vychází z kick boxu, ale neklade důraz na cvičení ve dvojicích. Cvičí se ve skupině na úderových totemech válcového tvaru a za doprovodu dynamické a rytmické hudby. Svoji výbušností a temperamentem patří mezi největší cvičební hit posledních let. Je to cvičení vhodné jak pro ženy tak muže. Na lekce si vezměte lehkou sportovní obuv a bandáže rukou.

Body forming

Posilování neboli tvarování těla je hlavním těžištěm lekcí, které označujeme jako body forming. Odborně vedené cvičení obsahuje správně prováděné posilování svalových partií, jenž mají tendenci k ochabování a protahování zkrácených svalů. Ke cvičení se používají měkčené podložky, expandery, lehká závaží, někdy také nafukovací míče a hmotnost vlastního těla. Vše je v režii vyškoleného lektora, který vám se vším co potřebujete rád poradí.

Alpinning

Je to velmi efektivní skupinové cvičení na běžeckých (chodících) pásech, které poháníme jen vlastní silou. Cvičení je dobré pro spalování kalorií, zvyšování kondice a péči o kardiovaskulární systém těla. Na pásech se chodí za doprovodu hudby a pod taktovkou vyškoleného cvičitele. Lekce obsahuje také posilování a protahování. Nedílnou výbavou pásu je také držák na láhev, jedno-ruční činky a zařízení, které měří váš čas a tepovou frekvenci.

Sebeobrana

Lekce sebeobrany, vycházejí z cíle naučit ženy (i může) základům obrany v reálných situacích každodenního života. Hlavní myšlenkou je jednoduchost, účinnost a naučitelnost. Osvojíte si základní techniky úderů, kopů, porazů, páčení a vyprošťování z úchopu. Nedílnou součástí lekce je taktika a prevence. Ke cvičení stačí běžný cvičební úbor a chuť se něco přiučit. Lekce jsou určeny pro začátečníky. 

700 Kč
369